Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centar za kulturu u Barajevu...

+7
DS NAJBOLJI
ZuLuofVozdovac
Piksi
Night Walker
Joca Marinko Zlee
zvecarka
Dulence_Saviola
11 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Admin Čet Maj 22, 2008 6:38 am

Sta mislis da se raspitamo koliko trazi Minela? Ili batko Aziz? Suspect
Tina Ivanovic i Goga su prevelike za nas, ali brate moj kakav bi to spektakl bio boring
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Dulence_Saviola Čet Maj 22, 2008 8:00 pm

eee, Aziz...
Sta mislite kada bi oziveli pozoriste ? Tj. ima u Lazarevcu mislim grupa koje redovno nastupaju, moglo bi se da se dogovori da nastupe i kod nas, da li bi bilo zainteresovanih ?
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Admin Čet Maj 22, 2008 8:13 pm

Pa mislim da nece biti nesto mnogo posetilaca. Najvise jer ljudi nisu navikli da necega ima. Mislim da mora da prodje vreme navikavanja da se nesto non stop desava. Secam se da je bio samo minoran broj ljudi pre neku godinu kada je dolazio Mima Karadzic.
Ali pozdravljam ideju. To je ono sto nam treba... Mada iskreno, mislim da sam u manjini sad
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Dulence_Saviola Čet Maj 22, 2008 9:16 pm

Ostali ? Jel pozorisna predstava ok ?
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Gost Čet Maj 22, 2008 9:40 pm

pozorište na otvorenom ?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od zvecarka Pet Maj 23, 2008 12:09 am

Ja sam prosle godine radila neku predstavu...Potpuno nepoznat scenario..Jedino sto je podstaklo da predstava uspe bila je dobra reklama...Smatram da bi i pozoriste u Barajevu uspelo ako se napravi dobra reklama...
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Gost Pet Maj 23, 2008 1:00 am

ako je predstava loša dobra reklama može da upropasti dalji uspeh pozorišta , posetioci se mogu osetiti prevarenim
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Joca Marinko Zlee Pet Maj 23, 2008 1:02 am

Dulence_Saviola ::Ostali ? Jel pozorisna predstava ok ?

Kad smo vec kod toga, pricao sam sa Tmusicem(zamenik sekretara OIK-a), on radi na tome da dovede Narodno pozoriste u Barajevo, davace se predstava "Gospodja ministarka". Pricao mi je da ce cena karte biti sigurno 300-400 dinara, sto je, s obzirom da je to ekipa iz Narodnog pozorista mala cifra.
Lepa ideja, i zelim mu puno srece, jer ce mu trebati. Cim se placa, tesko ce napuniti salu, cak i pola sale.
Mozda bi moglo da se uradi nesto slicno, kada je rec o otvorenoj pozornici, ali bismo trebali da dovedemo neku popularnu muzicku grupu ili pevaca, ali upozoravam da od toga nema nista ako se bar mesec dana pre toga ne pocne sa promocijom i organizacijom.
Nasa bioskopska sala, i nas projektor filmova, tako sam bar cuo, spada u zastarele. Mislim da je Barajevo mesto gde bi se bioskopske predstave posecivale, uz renoviranje sale(pre svega sedista), novu opremu (za koju sam opet cuo da je jako slupa), i uz pristupacnu cenu karte. Poznajem dosta ljudi koji idu u grad da pogledaju nove filmske hitove. Mene mrzi da se cimam do grada, ali mogu da kazem da bi sigurno dolazio u nas bioskop kada bi on funkcionisao normalno. Mnogi od nas bi, i mnogi od nas su propustili gomilu dobrih filmova.
Jos jednu stvar koju bih napomenuo, i kada su predstave koje se odrzavaju u nasem domu kulture besplatne, tesko ih je napuniti.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od zvecarka Pet Maj 23, 2008 1:04 am

Dobro to jeste... Samo ova predstava je zaista bila dobra pa je reklama samo pomogla... ali zato treba proveriti i kakva predstava treba da se daje... nije poenta dati bilo sta!!
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Gost Pet Maj 23, 2008 1:05 am

barajevska javna preduzeća finansijski pomažu održavanje predstave
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Gost Pet Maj 23, 2008 1:06 am

Joca Marinko Zlee ::
Dulence_Saviola ::Ostali ? Jel pozorisna predstava ok ?

Kad smo vec kod toga, pricao sam sa Tmusicem(zamenik sekretara OIK-a), on radi na tome da dovede Narodno pozoriste u Barajevo, davace se predstava "Gospodja ministarka". Pricao mi je da ce cena karte biti sigurno 300-400 dinara, sto je, s obzirom da je to ekipa iz Narodnog pozorista mala cifra.
Lepa ideja, i zelim mu puno srece, jer ce mu trebati. Cim se placa, tesko ce napuniti salu, cak i pola sale.
Mozda bi moglo da se uradi nesto slicno, kada je rec o otvorenoj pozornici, ali bismo trebali da dovedemo neku popularnu muzicku grupu ili pevaca, ali upozoravam da od toga nema nista ako se bar mesec dana pre toga ne pocne sa promocijom i organizacijom.
Nasa bioskopska sala, i nas projektor filmova, tako sam bar cuo, spada u zastarele. Mislim da je Barajevo mesto gde bi se bioskopske predstave posecivale, uz renoviranje sale(pre svega sedista), novu opremu (za koju sam opet cuo da je jako slupa), i uz pristupacnu cenu karte. Poznajem dosta ljudi koji idu u grad da pogledaju nove filmske hitove. Mene mrzi da se cimam do grada, ali mogu da kazem da bi sigurno dolazio u nas bioskop kada bi on funkcionisao normalno. Mnogi od nas bi, i mnogi od nas su propustili gomilu dobrih filmova.
Jos jednu stvar koju bih napomenuo, i kada su predstave koje se odrzavaju u nasem domu kulture besplatne, tesko ih je napuniti.
koji je razlog slabog odziva
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od zvecarka Pet Maj 23, 2008 1:13 am

Ne znam.... Ja cesto volim da idem u pozoriste... i nije mi bitno kolika je cena vec da je dobra predstava... atmosfera... okruzenje... a u Barajevu pa ne znam... mozda je razlog opsta nezainteresovanost!!!
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Admin Pet Maj 23, 2008 3:41 am

Ljudi u Barajevu nisu navikli na to da idu u pozoriste. Nemaju izgradjenu potrebu da vide nesto tako. Problem je kad od malih nogu neko smatra pozoriste za bauka. Mozda se plase da ce se uspavati boring

p.s. Ako je kultura u Barajevu zakasnila za vec odrasle ljude, mozda nije kasno da se pocne sa edukacijom i priblizavanjem mladih generacija (vrtic, osnovna skola) pozoristu. Kada se kao mali naviknu na pozoriste, to ce im postati sasvim normalna navika kada odrastu. Ali ako se krene sa organizovanjem predstava za osnovce i ostale mladje generacije, najveci promasaj bi bio ako prosvetni radnici to budu radili bez volje. Ako im bude bitno samo da ih odvedu u pozoriste, pa klinci tamo urlaju i skacu za vreme predstave, od priblizavanja pozoristu nema nista.
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od zelene_oci_boje_neba Pet Maj 23, 2008 5:32 pm

Isti ti ljudi koji nemaju naviku mogli bi malo da posete pozoriste, da bi doprineli poboljsanju sopstvene kulture!
zelene_oci_boje_neba
zelene_oci_boje_neba
Napredan član
Napredan član

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty
Broj poruka : 17
Datum upisa : 18.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Dulence_Saviola Pet Maj 23, 2008 7:12 pm

Koliki je kapacitet velike sale u Domu kulture u Barajevu ?

Ja imam vec 4 ljudi u glavi koji ne bi propustili predstavu, ali mozemo i svi da popricamo sa ljudima iz svog okruzenja pa da ispitamo reakcije, najjednostavnije da li bi isli ili ne, pa da skuckamo ovde...a ?
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Čiča Sub Maj 24, 2008 2:00 am

Dulence_Saviola ::Koliki je kapacitet velike sale u Domu kulture u Barajevu ?

Ja imam vec 4 ljudi u glavi koji ne bi propustili predstavu, ali mozemo i svi da popricamo sa ljudima iz svog okruzenja pa da ispitamo reakcije, najjednostavnije da li bi isli ili ne, pa da skuckamo ovde...a ?


Капацитет 350. гледалаца.

Причао сам данас са већ спомињаним Декијем који је организатор, представа ће бити 2.јуна цена ће вероватно бити 250.динара,каже да је добио неку донацију.Реклама креће од понедељка на радио Барајеву.


Poslednji izmenio Admin dana Sub Maj 24, 2008 2:52 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Ispravljen kôd)
Čiča
Čiča
Iskusan član
Iskusan član

Muški Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty
Broj poruka : 33
Lokacija : Barajevo-Guncate
Datum upisa : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Night Walker Sub Maj 24, 2008 2:08 am

To je extra...ali ja mislim da bi moglo da se javi skoli da oni organizuju par odelenja koja bi isla da gledaju predstavu.....po nekoj nižoj ceni......jel mislim da neće biti ljudi.........
Night Walker
Night Walker
Antički filozof
Antički filozof

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1256
Zanimanje : Student
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Dulence_Saviola Sub Maj 24, 2008 8:36 am

Extra, ko bi od forumasa isao da gleda ovu predstavu ?
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Dulence_Saviola Ned Maj 25, 2008 5:54 pm

A sta mislite o skoli racunara, skoli stranih jezika i skoli manekenstva da se organizuju u okviru Centra za kulturu?
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Joca Marinko Zlee Ned Maj 25, 2008 9:13 pm

kume, prijavi me za manekenstvo, ako budes neki glavonja u tom centru. hocu da snimim reklamu za pivo
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Dulence_Saviola Pon Maj 26, 2008 5:53 pm

Sigurno bi Centar brinuo i o restauraciji Lipovice. Da li ima neka ideja cemu bi mogao da sluzi taj prostor ?
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Čiča Sre Maj 28, 2008 1:05 am

Dulence_Saviola ::Sigurno bi Centar brinuo i o restauraciji Lipovice. Da li ima neka ideja cemu bi mogao da sluzi taj prostor ?

Koji deo Lipovice ?
Čiča
Čiča
Iskusan član
Iskusan član

Muški Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty
Broj poruka : 33
Lokacija : Barajevo-Guncate
Datum upisa : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Dulence_Saviola Sre Maj 28, 2008 8:36 am

Ona kafana u centru Barajeva - zovu je Stara Lipovica, ili Lipovica, tj ona bela zgrada u losem stanju kod izmedju C-marketa i poste, znas sigurno.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Direktor Direkcije Sre Maj 28, 2008 8:39 am

Dulence_Saviola ::Sigurno bi Centar brinuo i o restauraciji Lipovice. Da li ima neka ideja cemu bi mogao da sluzi taj prostor ?
Kao kancelarije KULTURNOG CENTRA i izložbeni prostor ,galerija
Direktor Direkcije
Direktor Direkcije
Iskusan član
Iskusan član

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty
Broj poruka : 21
Datum upisa : 23.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Direktor Direkcije Sre Maj 28, 2008 8:43 am

Night Walker ::To je extra...ali ja mislim da bi moglo da se javi skoli da oni organizuju par odelenja koja bi isla da gledaju predstavu.....po nekoj nižoj ceni......jel mislim da neće biti ljudi.........

Problem neorganizovanosti i nesaradnje direktora . Trenutno radio barajeva i direktora osnovnih i srednje škole . nepostoji film ili predstava koji se daju na beogradskim repertoarima a da nemože doći u Barajevo . Čak bi za roditelje bilo jeftije i sigurnije . Neplaćaju prevoz do grada i deca su na sigurnom ( gradska vreva i sobraćaj ) . Čak postoji mogućnost da deca uz cenu karte dobiju i osveženje ili sendvič u Klub galeriji .
Direktor Direkcije
Direktor Direkcije
Iskusan član
Iskusan član

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty
Broj poruka : 21
Datum upisa : 23.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Centar za kulturu u Barajevu... - Page 3 Empty Re: Centar za kulturu u Barajevu...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu