Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...bes narod kome je kostunica diktator

+8
sajlica
IĐUĐUMA OBUĐAMA
DS NAJBOLJI
Hogar Strasni
Rajka
Dulence_Saviola
zvecarka
ldp siri dalje
12 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty Re: ...bes narod kome je kostunica diktator

Počalji od Incognitus Ned Jun 15, 2008 6:36 pm

Na forumu treba da postoji sloboda izrazavanja u skladu sa pravilima ponasanja, ali ne treba dozvoljavati vredjanje neistomisljenika, bez obzira kojoj stranci pripadaju.
U tom smislu mi nije jasno zasto Omladina DSS Barajevo dozvoljava da se na njenom forumu otvaraju teme u kojima se predsednik DSS naziva diktatorom?!
To mozda moze da prodje na drugim forumima, ali na ovom ne bi smelo. Ako se vi sami bar malo ne potrudite oko postovanja ugleda sopstvene stranke, sigurno ne mozete ocekivati da je drugi postuju.

Smisao foruma je okupljanje neistomisljenika kako bi mogli da diskutuju o razlicitim temema. Kada bi vladalo jednoumlje, onda ni forum ne bi imao smisla.
Bio sam aktivan na razlicitim forumima, ukljucujuci i one gde se okupljaju LDPovci. Trenutni stepen demokratije ovde se ne moze uporediti sa onim kod njih. Dobro je sto je tako, jer pokazujemo da je DSS prava demokratska stranka, ali nije u redu da se tolerise vredjanje.
Incognitus
Incognitus
Veteran
Veteran

Muški ...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty
Broj poruka : 135
Lokacija : Beograd
Zanimanje : Student
Datum upisa : 15.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty Re: ...bes narod kome je kostunica diktator

Počalji od neko... Ned Jun 15, 2008 7:15 pm

Najlakse je bilo skinuti nekog sa foruma, ali ovako je jace… nismo ni mi ostali duzni!
neko...
neko...
Super član
Super član

...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty
Broj poruka : 258
Lokacija : jako blizu
Zanimanje : madjioničar
Datum upisa : 06.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty Re: ...bes narod kome je kostunica diktator

Počalji od Incognitus Ned Jun 15, 2008 7:22 pm

neko... ::Najlakse je bilo skinuti nekog sa foruma, ali ovako je jace… nismo ni mi ostali duzni!

Ne morate odmah nekoga da skinete sa foruma, vec jednostavno mozete da obrisete uvredljiv post ili temu.
Ja pretpostavljam da vam je stalo da forum ima sto vise aktivnih clanova, te izbegavate ovakve postupke, ali sve ima svoju granicu!
Incognitus
Incognitus
Veteran
Veteran

Muški ...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty
Broj poruka : 135
Lokacija : Beograd
Zanimanje : Student
Datum upisa : 15.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty Re: ...bes narod kome je kostunica diktator

Počalji od neko... Ned Jun 15, 2008 7:28 pm

Brisacemo ne brini. To je jednostavno kultura jednog clana LDP/a! U nemogucnosti da se izbori sa argumentima omladine DSS/a poceo je malo vise da ,,besni,,...
Pocela su upozorenja pred iskljucenje, brisanje..
neko...
neko...
Super član
Super član

...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty
Broj poruka : 258
Lokacija : jako blizu
Zanimanje : madjioničar
Datum upisa : 06.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty Re: ...bes narod kome je kostunica diktator

Počalji od zvecarka Uto Jun 24, 2008 2:41 am

Jos jedna tema koja nije na mestu...
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski ...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty Re: ...bes narod kome je kostunica diktator

Počalji od Hogar Strasni Pon Okt 13, 2008 3:35 pm

Ja mislim da ceo Forum nije na mestu..........i mislim da steti DSS!!!!
Hogar Strasni
Hogar Strasni
Napredan član
Napredan član

...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty
Broj poruka : 16
Datum upisa : 04.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty Re: ...bes narod kome je kostunica diktator

Počalji od Joca Marinko Zlee Pon Okt 13, 2008 4:22 pm

Hvala Hogare, kome se forum ne svidja, slobodno moze da ne uceswtvuje u raspravama, a moze i da zamoli Administratora da ga banuje. Nikakav problem, slobodno mozes da se otkacis, mislim da cemo nekako prezaliti sto vise nisi tu(prezalili smo DS NAJBOLJI, dedu, ldp siri dalje).
I ne vidim zasto steti DSS-u, ali ok.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški ...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty Re: ...bes narod kome je kostunica diktator

Počalji od Admin Pon Okt 13, 2008 5:04 pm

Svako ima pravo na svoje misljenje naravno, ali s obzirom da ucestvujes na tom istom forumu, sticem utisak da si malo kontradiktoran Hogare.
To da li steti DSS-u opet sa druge strane je pitanje za neke druge ljude.
A oni za sada misle da je ovaj forum za cilj ima priblizavanje ljudima iz naroda, kao i transparentnost rada same stranke, a to po mom skromnom misljenju moze da bude samo jedan veliki plus.

Slozio bih se sa Jocom, mada je on ipak bio malo preostar. Ja bih to formulisao ovako:
Zamisli da odes u McDonalds jer si gladan. I kad dodjes na red, ti im kazes znate ja ne volim vasu hranu, treba da zatvorite ovu rupu, i onda narucis McBacon i pomfrit. Mislis da ce oni zatvoriti zbog tvog misljenja McDonalds? Ne, ali ces i dalje biti dobrodosao, kao sto ces i na nasem forumu biti.

I jos jedna sitnica, ako zelis da ostavis svoj komentar na rad foruma postoji deo koji se zove Pitanja i Predlozi u okviru kategorije FORUM INFO.
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški ...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty Re: ...bes narod kome je kostunica diktator

Počalji od Joca Marinko Zlee Pon Okt 13, 2008 6:38 pm

Sto ja ne znam da budem tako fin?!?!
E, Hogare, bes McBacon, BigMac konza!!!
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški ...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty Re: ...bes narod kome je kostunica diktator

Počalji od neko... Uto Okt 14, 2008 9:46 am

Hogar Strasni ::Ja mislim da ceo Forum nije na mestu..........i mislim da steti DSS!!!!

Interesuje me jesi li ti clan DSS-a?
neko...
neko...
Super član
Super član

...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty
Broj poruka : 258
Lokacija : jako blizu
Zanimanje : madjioničar
Datum upisa : 06.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty Re: ...bes narod kome je kostunica diktator

Počalji od Dulence_Saviola Uto Okt 14, 2008 7:16 pm

Mene vise zanima sto misli da skodi DSS-u
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški ...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

...bes narod kome je kostunica diktator - Page 2 Empty Re: ...bes narod kome je kostunica diktator

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu