Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji tip devojaka/momaka vas privlaci

2 posters

Ići dole

Koji tip devojaka/momaka vas privlaci Empty Koji tip devojaka/momaka vas privlaci

Počalji od Admin Pet Feb 13, 2009 4:23 pm

Lutao sam lutao, dok te nisam nasao
Zovem te TURSKA vilo ej kad bi samo bilo
smile

Jako ozbiljna tema wink





Ove godine, ako Bog da, definitivno destinacija TURSKA iako sam posle Britanije i Nemacke mislio da Tursku nikad necu zeleti da posetim!

A mene zanima, onako neobavezno, koji tip suprotnog pola vas privlaci?


Poslednji put izmenio Admin dana Pet Feb 13, 2009 6:22 pm, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : Prvi spot nije radio, postavljen drugi)
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Koji tip devojaka/momaka vas privlaci Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koji tip devojaka/momaka vas privlaci Empty Re: Koji tip devojaka/momaka vas privlaci

Počalji od Joca Marinko Zlee Pet Feb 13, 2009 5:20 pm

U mom slucaju, kriterijum kao takav ne postoji. U mom slucaju ne postoji pravilo tipa, crna devojka, plava devojka, visoka, niska...
Mene osoba suprotnog pola uvek privuce svojom jedinstvenoscu, cesto i duhovitoscu, i veoma mi je bitna komunikativnost.
I zaista nemam nista protiv toga kada neko kaze, npr "ja volim samo crnke", ali ne mogu da shvatim. Zar su muskarcu tog tipa sve plavuse ruzne? Naravno, to je nesto sto je individualno, i ne postoji pravilo, ali u mom slucaju pravila ne postoje.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Koji tip devojaka/momaka vas privlaci Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tip devojaka/momaka vas privlaci Empty Re: Koji tip devojaka/momaka vas privlaci

Počalji od Admin Pet Feb 13, 2009 5:59 pm

Pitanje je apsolutno hipoteticki postavljeno, jer mislim da nema coveka koji moze da kaze da je izlazio samo sa jednim odredjenim tipom osoba...
I naravno prijatelju, slazem se... I sam sam misljenja da nema tacno odredjenog pravila, ali isto tako mislim da postoji neki tip koji ljude privlaci vise nego neki drugi

Dakle, slusam gum
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Koji tip devojaka/momaka vas privlaci Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koji tip devojaka/momaka vas privlaci Empty Re: Koji tip devojaka/momaka vas privlaci

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu