Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kukavicko plakatiranje

+3
zvecarka
Rajka
Joca Marinko Zlee
7 posters

Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Kukavicko plakatiranje

Počalji od Joca Marinko Zlee Sub Maj 24, 2008 4:06 am

Nepoznate kukavice su oblepile glavni grad plakatima sa likovima Andreje Mladenovica, Aleksandra Popovica i Nenada Komatine, sa brojevima njihovih fiksnih telefona.
Sramotu i bes sto su se rukovodstva nase stranke sa radikalima i socijalistima dogovirili oko vlasti u gradu, ove kukavice su na ovaj nacin ispoljiile.
Raduje nas to sto nasu stranku ovaj sramni cin nece pokolebati u zelji da Beograd istrebe od gnjida i da stanu na put korupciji i kriminalu.
Sta mislite, da li su to ovi sto sire dalje, ovi sto sire zuticu, ili je to neko treci?
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kukavicko plakatiranje Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od Rajka Sub Maj 24, 2008 4:15 pm

Samim tim sto su nepoznati stoje kukavice I bednici kojima nista drugo izgleda nije preostalo sem da svoje "nisko politicko delovnje" lepe po banderama I fasadama Beograda. I sve mi se cini da temu stavimo kao pod temu "samo za nezrele" jer je prikladna za ljude koji bave takvim stvarima.
ali naravno necemo, forum zna za red!
Rajka
Rajka
Veteran
Veteran

Kukavicko plakatiranje Empty
Broj poruka : 185
Datum upisa : 07.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od zvecarka Sub Maj 24, 2008 4:48 pm

Hm... Mislim da su u svakom slucaju ovi sto sire...
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Kukavicko plakatiranje Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od Joca Marinko Zlee Sub Maj 24, 2008 4:53 pm

U svakom slucaju, mislim da je to podmuklo, i jos jednom podvlacim-KUKAVICKI!!!!
Slusao sam na vestima, kazu da su uhvaceni momci koji su to radili. Videcemo sta ce biti, ali mislim da ce reci da oni nemaju pojma, da im je neki cika sa srnim kacketom dao pare, i mislim da ce tako proci, uz eventualnu krivicnu prijavu.
Plakati oslobodilaca Beograda su visili na centralnim mestima u gradu, i nikom nista. Cak se i mala medijska paznja posvecuje ovom, negde pred kraj svih vesti, recimo pre sporta, za razliku od plakata sa Punisom Racicem
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kukavicko plakatiranje Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od ZuLuofVozdovac Ned Maj 25, 2008 1:26 am

Ово је лепила (НЕ)Демократска Омладина. Чедисти се не баве више Коштуницом него Тадићем.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Kukavicko plakatiranje Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od Joca Marinko Zlee Ned Maj 25, 2008 1:28 am

ZuLuofVozdovac ::Ово је лепила (НЕ)Демократска Омладина. Чедисти се не баве више Коштуницом него Тадићем.

U kom smislu se cedercici bave Tadicem?
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kukavicko plakatiranje Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od ZuLuofVozdovac Ned Maj 25, 2008 2:17 am

Па у том смислу да мисле да простор за своје ширење могу да наћу само у маси бирача ДС-а. Прозивање Воје више не пролази, то и Тадић ради и сада су се примирили док ови не дај боже не направе коалицију са СПС-ом а после почиње рафална паљба по ДС-у... То што сада Чеда прича да ће као подржати сваку европску владу неће важити за две недеље. Смислиће они већ разлог зашто влада није европска....
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Kukavicko plakatiranje Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od Joca Marinko Zlee Ned Maj 25, 2008 2:24 am

ZuLuofVozdovac ::Па у том смислу да мисле да простор за своје ширење могу да наћу само у маси бирача ДС-а. Прозивање Воје више не пролази, то и Тадић ради и сада су се примирили док ови не дај боже не направе коалицију са СПС-ом а после почиње рафална паљба по ДС-у... То што сада Чеда прича да ће као подржати сваку европску владу неће важити за две недеље. Смислиће они већ разлог зашто влада није европска....

Ok, ali ja nesto ne vidim da su se primirili sto se pljuvanja Voje i nase cele stranke tice. U emisijama gde se pojavljuju njihovi predstavnici, narocito su omalovazavali DSS, i Vojislava Kostunicu kao najveceg gubitnika na izborima.
Moguce je da ce okrenuti pricu ako DS i SPS pocnu ljubav iz pocetka, ali za sada je toliko izricit u tome da ce podrzati i takvu Vladu, da cisto sumnjam da nece. Mada, sta njemu znaci, da zarad necega promeni misljenje jos sutra.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kukavicko plakatiranje Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od ZuLuofVozdovac Ned Maj 25, 2008 3:49 am

Пази да би имао шта да пљује прво мора да их навуче...
Наравно да пљување Воје никада неће изостајати, али неће више бити домонантна тема. Кад је Чеда последњи пут поменуо Мишковића?
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Kukavicko plakatiranje Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od Joca Marinko Zlee Ned Maj 25, 2008 4:04 am

Ne znam, ali odavno nisam gledao konkretno Cedu, uglavnom su to njegovi funkcioneri. Poslednje sto sam gledao to je dvougao, gde su se "sukobile" neka riba iz DS, i baba Vesna Pesic. To je ustvari bilo jedno obicno pljuvanje po DSS i Kostunici. Jos jedna anti DSS emisija na anti DSS i antisrpskoj televiziji.
Najgore od svega je to sto sam ja za tu Pesic mislio ranije da je jedna fina i pametna zena.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kukavicko plakatiranje Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od Joca Marinko Zlee Pon Maj 26, 2008 8:56 pm

Sad su na drugom dnevniku javili da su petorica uhapsenih zbog plakatiranja sva petorica clanovi DS.
Dakle, sve je jasno, iako se DS ogradjuje od svega, i od stampanja i od organizovanja lepljenja.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kukavicko plakatiranje Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od ldp siri dalje Pon Maj 26, 2008 11:21 pm

dobro je kad vi junaci lepite plakate sa izdajnicima,kako vas nije srmota da komentarisete posle vaseg plakatiranja tadica i djelica,uostalom vasi biraci su glasali za popovica a ne za onog talibana vucica ! stigla vas je kazna u Vojvodini za prevaru!
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Kukavicko plakatiranje Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od zvecarka Pon Maj 26, 2008 11:27 pm

Aaaa pa da sada mi je jasno... ovo izdajnici se odnosi na tadica i djelica? Izvini nije mi u trenutku bilo najjasnije o cemu pricas kada si rekao izdajnicima...
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Kukavicko plakatiranje Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od Gost Uto Maj 27, 2008 12:24 am

Joca Marinko Zlee ::Sad su na drugom dnevniku javili da su petorica uhapsenih zbog plakatiranja sva petorica clanovi DS.
Dakle, sve je jasno, iako se DS ogradjuje od svega, i od stampanja i od organizovanja lepljenja.


Ma ne ,njih ja DSS učlanio u DS i kao oni talibani spavači , akcija i za potrebe DSS-a su izlepili plakate .
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od Joca Marinko Zlee Uto Maj 27, 2008 1:40 am

ldp siri dalje ::dobro je kad vi junaci lepite plakate sa izdajnicima,kako vas nije srmota da komentarisete posle vaseg plakatiranja tadica i djelica,uostalom vasi biraci su glasali za popovica a ne za onog talibana vucica ! stigla vas je kazna u Vojvodini za prevaru!

Sine, ti ocigledno imas veliki problem.
Prvo, kakve plakate sa izdajnicima. Ako mislis na izdajnike Djelica i Tadica, njih nismo lepili mi, nego organizacija koka se zove "Familija Srbskih navijaca"(bas tako se i pise).
Njihov vodja, Vladica Simonovic, zvani Simona, u poslednjem NIN-u govori o svemu tome.
Koliko ima veze sa nama, ja stvarno ne znam. Fora je samo u tome sto ti gajis ocigledno ogromnu mrznju prema nama, pa za sve sto se lose i negativno desi, etiketu stavljas nama.

Intervju sa Simonom.

- Sta ste hteli da postignete stavljanjem na plakat Djelica i Tadica?
* Politicari trose milione, sminkaju se, ne bi li dobili dve sekunde vise da ne kazu nista. I sad, kad pogledas kako ljudi zive dole na Kosovu, u Gnjilanu ili Vitomirnici, pa i u Beogradu, da nemaju sta da jedu, a ovamo se pare razbacuju. To zestoko iritira. Kap koja je prelila casu da ovo uradimo je bilo to potpisivanje u Luksemburgu.
- Sta vas je tu iziritiralo?
* Najdirektnije priznavanje nezavisnosti Kosova. Niti ko zna sta je tamo potpisano. I taj sporazum koji ne stupa na snagu odmah, nego kada mi ispunimo neke uslove. Kao, daj mi soma evra, vraticu ti kad budem imao, a ne bude mi trebalo. I to potpises sa 18 zemalja koje su priznale nezavisno Kosovo. Ramus Haradinaj se seta slobodno, a pobio je vise ljudi nego sto sam ja polepio plakata. Koliko god mi bili navijaci, i izvrtali ruglu, jer nam nista drugo ne preostaje, to je ipak, ozbiljno drzavno pitanje. Tadic je prekrsio i Ustav i zakletvu. Na prvom mestu je bilo da ce sacuvati suverenitet i integritet zemlje sa Kosovom i Metohijom. I u ovoj zakletvi, tek na trecem mestu dolazi odnos sa Evropom, a na prvom mestu Kosovo. Kada je donosen Ustav, prvo je raspisan referendum. Pitali su gradjane, pa sta kaze vecina, tako ce i da se uradi. Zasto sada to nije primenjeno?
- Sta ste hteli da postignete pominjanjem Punise Racica na plakatima?
* Da podsetimo na coveka koga su u Srbiji zaboravili. To je covek koji je ostavio pecat u istoriji srpskoj. Pozitivan ili negativan. Kako ko gleda, nebitno je, ostavio je zestog trag. 1944. je streljan od komunista, ne zna mu se grob. Nema ga u srpskoj Vikipediji, istoriji, spisku politicara, drzavnika.
- Da li je za vas on pozitivan ili negativan lik?
* Pozitivan.
- Ako za vas ne idu Djelic i Tadic, da li to znaci da su radikali ti koji vam idu?
* Daleko smo mi od politike. Isti su nam i radikali, i demokrate, i DSS ili kako se vec zovu. Nebitne su nam te sve skracenice. Svi se bave samo politikom, i toliko su obrukani da ne znam vise kako ih nije sramota da se pojavljuju vise. Ili te bombarduju oni, ili Stoja. Isto je Stoja i Seka Aleksic, ili Vucic i Tadic.



Dakle, to sto ovaj vodja mrzi Tadica i Djelica, ni u kakvu vezu sa DSS ga ne dovodi. Mrzi ga pola Srbije, ali to opet nema veze sa nama.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kukavicko plakatiranje Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od ldp siri dalje Uto Maj 27, 2008 3:39 am

ma nema nikakve razlike izmedju vas svi ste vi isti nije taj kreten sigurno glasao za ds ili ldp nego za tomu ili voju ,smesno je vaditi se na nekog navijaca kad su danima pre tog lepljenja plakata sa tadicem i djelicem vasi funkcioneri mladenovic,samardjic ,toma a cini mi se i kostunica javno proglasavali izdajnicima tadica i otale zbog ssp!Ne mrzim ja vas jer bih morao prvo da vas se plasim da bih vas mrzeo,plasim se samo da mi ne upropastite jos 25 god zivota zbog vasih deformisanih stavova,zbog stalne podele na patriote i izdajnike,puna su vam usta jedinstva a vecito pravite te ludacke podele ,patriotizma a generacije propadaju,beze!STO?
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Kukavicko plakatiranje Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od Joca Marinko Zlee Uto Maj 27, 2008 4:00 am

Nije glasao ni za koga, covek je vec neko vreme na Kosovu, sa ljudima koji zive od danas do sutra. Koji zive na teritoriji koja je prodata potpisom Bozinim. Velja je govorio da je Tadic izdajnik, sto i jeste.
Sto bi nas se ti plasio, ili nas mrzeo, i ne vidim zasto bi morao da se plasis necega da bi ga mrzeo.
Stav da se sacuva celovita drzava suprotan je deformisanom stavu. Deformisan stav je klecati pred nekim, i ljubiti mu bulju, pritom bacajuci znacajan deo drzave potpisom novim penkalom.
Ne brini, neces ti propasti, dok je nas i brace radikala nece biti mraka. Samo polako.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kukavicko plakatiranje Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od ldp siri dalje Uto Maj 27, 2008 4:12 pm

ha,ha,ha nemojte samo vi da me branite jer gde god ste vi branili srbe njih tamo vise nema!
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Kukavicko plakatiranje Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od Dulence_Saviola Uto Maj 27, 2008 9:16 pm

ldp siri dalje ::ha,ha,ha nemojte samo vi da me branite jer gde god ste vi branili srbe njih tamo vise nema!

Cuvena recenica Nenada Canka. Znas kako ne znam ko smo to **mi**,ali znam da je casno braniti svoj narod. Greska politicara rezultira politickim porazom, narod moze da bude vojnicki i moralno pobedjen,ali to ostavljam istoriji na ocenu.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kukavicko plakatiranje Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od IĐUĐUMA OBUĐAMA Sre Maj 28, 2008 1:49 am

Kojijeh vasijeh i nasijeh. Nema vise ni vasijeh ni nasijeh. Zuti su vas sve potukli na izborima.
IĐUĐUMA OBUĐAMA
IĐUĐUMA OBUĐAMA
Iskusan član
Iskusan član

Muški Kukavicko plakatiranje Empty
Broj poruka : 29
Godina : 56
Lokacija : Afrika paprika
Datum upisa : 15.05.2008

http://hr.wikipedia.org/wiki/Idi_Amin_Dada

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od Joca Marinko Zlee Sre Maj 28, 2008 1:56 am

IĐUĐUMA OBUĐAMA ::Kojijeh vasijeh i nasijeh. Nema vise ni vasijeh ni nasijeh. Zuti su vas sve potukli na izborima.

Nisu zuti, nego koalicija okupljena oko zutih(ukupno malo vise od dve stranke, ako dobro znam matematiku) Zuti sami nisu dobili nesto preterano mnogo. Kako u Srbiji, tako i u nasem selu Barajevu. Da im ne bese trabanta iz G 17- i SDPO, plus neki specijalni Romi, dobili bi samo 1(jedan) odbornicki mandat vise od nas.
I nisu potukli, nego dobili najveci broj glasova.
A posto matematiku znam bar toliko da saberem, i pored toga sto su dobili najveci broj glasova, nemaju vecinu.
Ne vidim gde je tu pobeda.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kukavicko plakatiranje Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od Dulence_Saviola Sre Maj 28, 2008 9:17 am

I SRS je cesto **tukao**. Sustina je da te ne dotuku.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kukavicko plakatiranje Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kukavicko plakatiranje Empty Re: Kukavicko plakatiranje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu