Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PITANJE ZA RADIKALE I NARODNJAKE IZ VOJVODINE

2 posters

Ići dole

PITANJE ZA RADIKALE I NARODNJAKE IZ VOJVODINE Empty PITANJE ZA RADIKALE I NARODNJAKE IZ VOJVODINE

Počalji od IĐUĐUMA OBUĐAMA Sre Maj 28, 2008 5:22 pm

Ne kapiram ovu sramotu za srs i narodnjacku koaliciju u Vojvodini......mislim, nije mi jasno, pa zar nije Vojvodina bila puna radikala???

Otkud sada ovako ponizavajuci rezultati???......da ne kazem smesni....
Molim ozbiljne primerke radikala ili narodnjaka iz vojvodine da mi daju neku analizu ili odgovor na ovu enigmu......da li ste toga dana bili u njivama, ili ste brali kukuruz...??....vadili praziluk ili muzli bikove???......

Nesto je misteriozno u svemu tome......zavera marsovaca protiv vaskolikog srBstva je dostigla vrhunac.....masovnom , vanzemaljskom otmicom radikala na dan izbora.....nestadose ljudi , ko da ih nikada u vojvodini nije ni bilo
IĐUĐUMA OBUĐAMA
IĐUĐUMA OBUĐAMA
Iskusan član
Iskusan član

Muški PITANJE ZA RADIKALE I NARODNJAKE IZ VOJVODINE Empty
Broj poruka : 29
Godina : 56
Lokacija : Afrika paprika
Datum upisa : 15.05.2008

http://hr.wikipedia.org/wiki/Idi_Amin_Dada

Nazad na vrh Ići dole

PITANJE ZA RADIKALE I NARODNJAKE IZ VOJVODINE Empty Re: PITANJE ZA RADIKALE I NARODNJAKE IZ VOJVODINE

Počalji od Joca Marinko Zlee Sre Maj 28, 2008 7:08 pm

IĐUĐUMA OBUĐAMA ::Ne kapiram ovu sramotu za srs i narodnjacku koaliciju u Vojvodini......mislim, nije mi jasno, pa zar nije Vojvodina bila puna radikala???

Otkud sada ovako ponizavajuci rezultati???......da ne kazem smesni....
Molim ozbiljne primerke radikala ili narodnjaka iz vojvodine da mi daju neku analizu ili odgovor na ovu enigmu......da li ste toga dana bili u njivama, ili ste brali kukuruz...??....vadili praziluk ili muzli bikove???......

Nesto je misteriozno u svemu tome......zavera marsovaca protiv vaskolikog srBstva je dostigla vrhunac.....masovnom , vanzemaljskom otmicom radikala na dan izbora.....nestadose ljudi , ko da ih nikada u vojvodini nije ni bilo

Tesko da ces da nadjes Vojvodjane na forumu omladine DSS Barajevo.
Ali lep pokusaj
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški PITANJE ZA RADIKALE I NARODNJAKE IZ VOJVODINE Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu