Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buduci lideri na sceni ?

+2
ldp siri dalje
Dulence_Saviola
6 posters

Ići dole

Buduci lideri na sceni ? Empty Buduci lideri na sceni ?

Počalji od Dulence_Saviola Sub Maj 31, 2008 11:49 am

Sta mislite o **mladim nadama** nase politicke scene ? Da li su sposobni i spremni da preuzmu rukovodece polozaje u nasoj zemlji ?

Andreja Mladenovic?
Borko Ilic ?
Nemanja Sarovic ?
Branko Ruzic ?
Cedomir Jovanovic ?

Naravno ako sam izostavio nekoga, kucnite
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Buduci lideri na sceni ? Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buduci lideri na sceni ? Empty Re: Buduci lideri na sceni ?

Počalji od ldp siri dalje Sub Maj 31, 2008 6:39 pm

Jesi zaboravio si onog Bakareca on vam je bio najaci ?
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Buduci lideri na sceni ? Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buduci lideri na sceni ? Empty Re: Buduci lideri na sceni ?

Počalji od Dulence_Saviola Sub Maj 31, 2008 7:00 pm

ldp siri dalje ::Jesi zaboravio si onog Bakareca on vam je bio najaci ?

Sto bio ? Nebojsa Bakarec je jos uvek jedan od boljih.
Mislio sam na mladje, oe kojima se prognoziraju ozbiljne funkcije u buducnosti.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Buduci lideri na sceni ? Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buduci lideri na sceni ? Empty Re: Buduci lideri na sceni ?

Počalji od ldp siri dalje Sub Maj 31, 2008 10:50 pm

Pa gde je sigurno u teretani,pa ima zakazano kod pedikira pa kod tatoo majstora pa ne moze covek da postigne,~cenzurisano~ takav je zivot vaseg glavnog metroseksualca
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Buduci lideri na sceni ? Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buduci lideri na sceni ? Empty Re: Buduci lideri na sceni ?

Počalji od Dulence_Saviola Sub Maj 31, 2008 10:56 pm

Mislio sam da bar ti kao politicko olicenje urbane kulture imas razumevanja za metroseksualca...a sta mislis o Cedi i njegovoj buducnosti na sceni ?
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Buduci lideri na sceni ? Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buduci lideri na sceni ? Empty Re: Buduci lideri na sceni ?

Počalji od Piksi Ned Jun 01, 2008 10:10 pm

Branko Ruzic potpredsednik Socijalisticke partije Srbije jedan je od najmladjih politicara na srpskoj politickoj sceni. Za razliku od mnogih starijih kolega, nije pretrcavao u tabor pobednika nakon petooktobarske revolucije, vec je ostao veran svojim idejama i stranci kojoj pripada. Njegovo ime nije ukaljano nijednom aferom. To je buducnost SPS-a!
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Buduci lideri na sceni ? Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buduci lideri na sceni ? Empty Re: Buduci lideri na sceni ?

Počalji od Incognitus Ned Jun 15, 2008 6:04 pm

Dulence_Saviola ::Sta mislite o **mladim nadama** nase politicke scene ? Da li su sposobni i spremni da preuzmu rukovodece polozaje u nasoj zemlji ?

Andreja Mladenovic?
Borko Ilic ?
Nemanja Sarovic ?
Branko Ruzic ?
Cedomir Jovanovic ?

Naravno ako sam izostavio nekoga, kucnite

Sto se DSS tice, ne bi bilo lose razmisljati o odredjenim kadrovskim promenama u stranci. Od nasih mladjih funkcionera najvise uvazavam Acu Popovica i Milana Parivodica.
Sta ostali clanovi DSS misle o ovome?
Incognitus
Incognitus
Veteran
Veteran

Muški Buduci lideri na sceni ? Empty
Broj poruka : 135
Lokacija : Beograd
Zanimanje : Student
Datum upisa : 15.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buduci lideri na sceni ? Empty Re: Buduci lideri na sceni ?

Počalji od Joca Marinko Zlee Uto Jun 24, 2008 2:49 am

Piksi ::Branko Ruzic potpredsednik Socijalisticke partije Srbije jedan je od najmladjih politicara na srpskoj politickoj sceni. Za razliku od mnogih starijih kolega, nije pretrcavao u tabor pobednika nakon petooktobarske revolucije, vec je ostao veran svojim idejama i stranci kojoj pripada. Njegovo ime nije ukaljano nijednom aferom. To je buducnost SPS-a!

On bi mogao da prestane da prica jednu te istu pricu. Taj nasminkani je toliko spustio SPS, ne znam zasto ga uopste i drze, i sto mu dozvoljavaju da prica na tv, kada se tacno vidi da je naucio 5 recenica napamet, i da ih samo ponavlja i izvrce ne menjajuci poluiskrivljen polozaj face, nakrivljen na stolici. A mogli bi i iz vrha stranke da mu kupe novo odelo, ono njegovo, koje je poceo da fura na pocetku kampanje i iz kog nije izlazio, a koje je nastavio da fura i posle izbora, pocelo je da poprima velike zute fleke ispod levog revera na sakou. Njegovo ime mozda nije ukaljano aferama, ali njegovo pominjanje izaziva mucninu, i mozda je on buducnost SPS-a, ali jadna je Srbija ako je Branko i njena buducnost.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Buduci lideri na sceni ? Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buduci lideri na sceni ? Empty Re: Buduci lideri na sceni ?

Počalji od Joca Marinko Zlee Uto Jun 24, 2008 2:57 am

Incognitus ::
Dulence_Saviola ::Sta mislite o **mladim nadama** nase politicke scene ? Da li su sposobni i spremni da preuzmu rukovodece polozaje u nasoj zemlji ?

Andreja Mladenovic?
Borko Ilic ?
Nemanja Sarovic ?
Branko Ruzic ?
Cedomir Jovanovic ?

Naravno ako sam izostavio nekoga, kucnite

Sto se DSS tice, ne bi bilo lose razmisljati o odredjenim kadrovskim promenama u stranci. Od nasih mladjih funkcionera najvise uvazavam Acu Popovica i Milana Parivodica.
Sta ostali clanovi DSS misle o ovome?

Naravno da vise prostora treba dati i Aci Popovicu i uvazenom gospodinu Parivodicu, cije licnosti jako postujem.
Ali, posto je vec tema o mladim politicarima, neka mi ne zamere trenutni funkcioneri omladine, Borko Ilic, podpredsednik DSS-a i doskorasnji predsednik Omladine DSS-a je licnost koja ce tek pokazati svoju snagu i politicke mogucnosti. Za vreme svog predsednikovanja omladinom DSS-a, od nje je napravio mozda najorganizovaniju omladinu u Srbiji. Tesko da ce neko posle njega moci da ponovi nesto slicno. Bio je poslanik, sada je podpredsednik stranke, njegovi javni nastupi izazivaju postovanje cak i od njegovih politickih protivnika, pogotovu u Vojvodine odakle Borko dolazi. Za njega mislim da je ona snaga koja je DSS-u potrebna. Mlad je, ali vec dovoljno iskusan da na sebe moze da pruzme dovoljno odgovornosti, i mislim da ce kroz par godina biti izuzetno vazan faktor u stranci, a u nekoj daljoj buducnosti, njega zaista vidim kao predsednika stranke( naravno, to je moje misljenje, mozda se mnogi clanovi omladine nece sloziti samnom)
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Buduci lideri na sceni ? Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buduci lideri na sceni ? Empty Re: Buduci lideri na sceni ?

Počalji od ZuLuofVozdovac Čet Jun 26, 2008 3:54 pm

Pa pazi ja veoma gotivim Andreju Mladenovica zato sto ima mnogo vise politicke inteligencije od ostalih kandidata ali i vise drskosti i onog politickog bezobrazluka koji smatram vrlo pozitivnom karakteristikom. To naprimer nema Borko Ilic (kao uostalom ni Kostunica) a ja volim temperamentne ljude. Borko je jois zelen, videcemo u ubducnosti njegovu elokvenciju i inteligenciju. Bakarec je budala, moze jednoga dana da bude ministar za nesto nebitno ali to je sve. Zamislite da taj treba da vas predstavlja u svetu...Inace za svu trojicu ne sporim da su dobri ljudi, to sporim ovim preostalim pomenutim.
Nemanja Sarovic. Koji je to indijanac. I on ce da bude gradski menadzer. Ja mislim da nije slucajno da je bas on uvek ucestvovao u onim radikalskim ujdurmama da ih tuku demokrate. Mislim da ni sva njegova govorancija u skupstini nije slucajna jer jednostavno stranka promovise coveka koji je poslusan i nakoga na koga ce i Toma i Vucic moci da se oslone ako zavrse u Hagu Smile ako ovaj poslednji pomenuti dodje na vlast jer sam ubedjen da bi im na isti nacin kao i njegov uzor Zoki Zemunac sredio kartu u jednom pravcu...
A ovaj Ruzic je socijalista, tako da se vec unapred diskvalifikovao. Slusao sam ga jedan dan kako SPS svoju tradiciju izvodi iz NOB-a. Mislim sta reci...
Od zaboravljenih na prvom nestu je ona portparolka DS-a sa velikim ustima, ne mogu da se setim kako se zove, sto je sada poslanica i sedi levo od micuna. Bila je plava a sad je promenila boju kose u braon mada je idalje podjednako ruzna. E ona je zajebana, mislim ne zato sto zna da kaze nesto pametno, nego zato sto je uobicajeno bezobrazna gledao sam je kad je iznasisavala onu kobilu Dubravku Filipovski. Tu je i Vuk Jeremic (Krcko Orascic)... Moze da nam se desi da on bude prenijer...
Treba imati u vidu da se lideri ne stvaraju kroz omladinu stranke, niti kroz program Ruzice Djindjic 1000 novih lidera. Tu se stvaraju za stranku polusni ljudi. Lideri se ne stvaraju, oni jednostavno sami iskoce u odredjenim kriznim vremenima. Gde je srvoren Putin? On je bi 13. favorit za mesto predsednika u svojoj stranci... Gde je stvoren Hitler? U jednoj birtiji u Berlinu...

PS ovo sve ne vazi za Ttita koji je stvoren u Austriji a kasnije je infiltriran u partizane.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Buduci lideri na sceni ? Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buduci lideri na sceni ? Empty Re: Buduci lideri na sceni ?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu