Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kome smeta ssp

5 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

kome smeta ssp Empty kome smeta ssp

Počalji od ldp siri dalje Čet Jun 05, 2008 4:44 pm

SSP je je sporazum o carinskim ,viznim i trgovinskim olaksicama izmedju srbije i eu!
u sporazumu postoji i clan u kome pise da je kosovo po rezoluciji 1244 pod upravom UN itd.....po karakteru taj sporazum je trgovinski sporazum kojim se ukidaju poreske,carinske i ostale barijere za ulazak stranih firmi na srpsko trziste i izlazak domacih na strano !.....Kome to smeta i zasto je kosovo izgovor za nepotpisivanje sporazuma ?.......Miroslav Miskovic trenutno ima monopol u Srbiji jer po zvanicim podatcima drzi 38% maloprodaje ,treci je na planeti po ucescu u bdp u zemlji u kojoj posluje,poseduje najvecu gradjevinsku firmu u beogradu koja i trenutno gradi vise od 50% mekretnina u beogradu i bavi se uvozom od paradajiza do krajslera!....
Kome ne odgovara konkurencija u srbiji,i zasto srbija ima najvece cene a najnize plate u evropi?......
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

kome smeta ssp Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od Dulence_Saviola Čet Jun 05, 2008 5:02 pm

Kazes da u sporazumu postoji i clan u kome pise da je kosovo po rezoluciji 1244 pod upravom UN itd.....tu rezoluciju su pogazile zemlje EU priznavanjem nelegalne i jednostrane nezavisnosti Kosova i sasvim je normalno da mi trazimo da u njemu budu i vece garancije za ocuvanje celovitosti Srbije. Mislim da bi bilo jako glupo da nam garancija bude nesto sto je vec pogazeno.

SSP nije samo tehnicki sporazum vec ima i svoju politicku tezinu, s obzirom da je vazan korak ka clanstvu u EU. On je priznanje za napore Vlade da uredi zemlju, i predstavlja politicku poruku da je zemlja na pravom putu ka EU.

Za problem monopola u Srbiji se slazemo, ali to nije mogla da resi nijedna Vlada do sada, jer je drzava jednostavno nemocna trenutno da se obracuna sa tajkunima. To nije uspeo ni Cedomir Jovanovic kao potpredsednik Vlade Srbije kada je Premijer bio Djindjic, a ni kao potpredsednik Vlade Srbije kada je Premijer bio Zivkovic. Kada u Parlamentu bude bilo volje da se usvoji efikasan zakon o suzbijanju monopola nece biti ni monopolista. Mislim da to nece biti skoro jer vodece stranke kao prioritete vide druge teme (KiM, zaposlenost, korupcija i slicno) a ne problem rastuce moci tajkuna.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški kome smeta ssp Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od ldp siri dalje Čet Jun 05, 2008 8:10 pm

Pa tvoj problem je u sustini sto vi zivite u svom svetu ,kosovo je nezavisno vec deset godina i pitanje je dali ce za deset biti mozda i formalno u srbiji,a za deset godina mi bez integracije u eu i svet necemo postojati,ako ti to nije jasno onda pogledaj izjave cvetkovica koji tvrdi da srbija mora da proda nis da popuni budzet do kraja god,jeste se pitali mozda sta cemo sledece godine....jeste se vi stvarno nekada zapitali u koliko teskom polozaju se srbija nalazi u kojoj smo pziciji sada a u kojoj cemo biti za godinu dana,dali treba rizikovati celu drzavu i narod za 15% teritorije na kojoj 90% stanovnistva cine albanci
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

kome smeta ssp Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od Dulence_Saviola Čet Jun 05, 2008 10:41 pm

Cekaj malo, kako ti to mislis da ce odustajanje od Kosova da popuni budzet ??? Ne razumem zasto mesas pitanje budzetskog deficita i teritorijalnog suvereniteta....kako ce to evropske integracije odjednom da popune budzet ? Investicija i integracija uostalom moze da bude i ako nastavimo sa diplomatskom borbom za ocuvanje KiM u sastavu Srbije,a cuju se i iz EU glasovi da Srbiji treba da se ponudi drugaciji SSP
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški kome smeta ssp Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od Deda Čet Jun 05, 2008 10:49 pm

SSP u stvari smeta samo DSS-u. U kampanji je dobro došao svim strankama kao, uz kosovski problem, najjači argument u pridobijanju birača, normalno ne svima u istoj meri. Sada je na delu za DSS surova realnost. SPS-u će SSP poslužiti kao glavni razlog da njihova koalicija uđe u Vladu sa koalicijom okupljenom oko DS. Radikali svesni neminovnosti približavanja Srbije EU jedva čekaju rasplet situacije koji će im doneti ulogu koju jedino i žele-da budu jaka opozicija. DSS je najavom analize sporazuma pustio probni balon ka približavanju DS-u koji je pukao kao mehur i rezultirao objavljeniim rezultatima "pravne analize". DSS je odavno skrenuo sa puta demokratske Srbije a predizborno hvatanje za SSP ga je definitivno smestilo u suprotni tabor, i nadamo se u istoriju.

Ako grešim, recite. Ako sam u pravu recite:"Deda, svaka ti je dobra!!!"
Deda
Deda
Veteran
Veteran

Muški kome smeta ssp Empty
Broj poruka : 156
Lokacija : Barajevo
Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od Dulence_Saviola Čet Jun 05, 2008 11:02 pm

Gresis - DSS nikada nije skrenuo sa puta demokratske Srbije
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški kome smeta ssp Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od Deda Čet Jun 05, 2008 11:12 pm

Dulence_Saviola ::Gresis - DSS nikada nije skrenuo sa puta demokratske Srbije

Ako je samo to netačno, prihvatam da je moguće ali se u praksi nešto baš i ne vidi.
Deda
Deda
Veteran
Veteran

Muški kome smeta ssp Empty
Broj poruka : 156
Lokacija : Barajevo
Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od Dulence_Saviola Čet Jun 05, 2008 11:19 pm

To mi je prvo palo za oko Smile A mislim da nije fer da se tako nesto kaze, a pogotovo ne bez obrazlozenja

Sto se tice ostalog to je tvoje misljenje koje ne delim,jest sad kada analiziras price iz kampanje i mozda je nas to sto smo toliko pricali o SSP-u a ne drugim temama kostalo dosta procenata, ali to je cena doslednosti i cvrstog stava. Za ono sto je izlgeda trenutno bitnije od svega u Srbiji (bar nam tako kazu), cemo da vidimo, a to je ono sto si napisao za SPS. Istina da ce SSP biti alibi AKO predju na drugu stranu,ali ne znam da li neko u Srbiji osim samog Dacica i ekipe zna ishod toga.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški kome smeta ssp Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od Deda Čet Jun 05, 2008 11:57 pm

Upravo se i radi o doslednosti i čvrstom stavu i drago mi je što se DSS tako drži. Važne životne odluke treba da se donose sa što je moguće manje emocija. DSS je dosledan i vodi politiku sa emotivnim nabojem lišenim osećaja za realnost.
SPS? Dačić je mladi predsednik jedne još uvek velike stranke čiju marginalizaciju sigurno neće dozvoliti. Svaka priča van EU znači marginalizaciju (ovo ne važi za SRS, objašnjenje je u domenu biologije). Koliko emocija SPS može sebi da dozvoli u ovom trenutku?
Deda
Deda
Veteran
Veteran

Muški kome smeta ssp Empty
Broj poruka : 156
Lokacija : Barajevo
Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od ldp siri dalje Pet Jun 06, 2008 1:26 am

posto ti ili ne razumes sta sam gore napisao ili se pravis l.u.d pojasnicu ti ovako:srbija ne potpisivanjem ssp gubi mnogo i ne dobija nista ,potpisivanjem ne gubi nista a dobija mnogo,ili prostije receno sece granu na kojoj sedi,a sta je problem dss:niti se vi dosledni,niti branite svoj stav nego ste se za-jebali u proceni pre dva meseca kad ste racunali da cete na konto kosova da dobijete vise glasova!......reci mi samo dulence jel ti iznosis ovde svoje misljenj ili branis politiku stranke!
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

kome smeta ssp Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od Dulence_Saviola Pet Jun 06, 2008 10:13 am

Deda ::Upravo se i radi o doslednosti i čvrstom stavu i drago mi je što se DSS tako drži. Važne životne odluke treba da se donose sa što je moguće manje emocija. DSS je dosledan i vodi politiku sa emotivnim nabojem lišenim osećaja za realnost.
SPS? Dačić je mladi predsednik jedne još uvek velike stranke čiju marginalizaciju sigurno neće dozvoliti. Svaka priča van EU znači marginalizaciju (ovo ne važi za SRS, objašnjenje je u domenu biologije). Koliko emocija SPS može sebi da dozvoli u ovom trenutku?

Dobro, ti polazis od pretpostavke da SRS zeli da bude opozicija, koja hvata glasove gubitnika tranzicije i odgovara im anti-evropsko raspolozenje. Ne mislim da je tako, jer mislim da je SRS sa Nikolicem odredio svoj kurs prema Evropi, i upravo zbog dosta nejasnih poruka i ostvario slab rezultat.

SPS sigurno nece postupiti emotivno,vec ce odmeriti sta gubi i sta dobija u Vladi sa DS-om ili DSS-om. Mozda je prava dilema u tome sto se biraci u Srbiji opredeljuju emotivno, pa ce eventualni savez DS-a i SPS-a da docekaju sa razocarenje i osudom iako nece dati pravu sansu takvoj Vladi.

Mislim da mesas emotivno postupanje sa emotivnim nastupom. Niko ne postupa emotivno pri donosenju odluka u politici, a svi gadjaju i na emocije kada ubedjuju da su najbolji i vredni poverenja. Zato se Tadic slika sa decom, zato Ceda pevusi sa mladima, zato Vucic prica o obdanisitima i zato moja stranka tebi deluje kao da samo budi emocije Srba prema KiM,ali zato mislim da ne mozes da kazes da smo emotivni u politici. Mozda si ti kao birac DS neutralan prema doslednosti,ali i to je deo politike, naravno da postoji granica izmedju doslednosti i tvrdoglavosti, ali postoji razlika i izmedju oportunizma politickog i doslednosti, a ja cu uvek ceniti doslednost i rec,jer je to za mene sustina poverenja. Oportunizam je kada pricas da je SPS zlo, i osudjujes DSS zbog podrske SPS-a, a kupis Baneta Ivkovica i poslanike SPS da ti odrzavaju vladu i pozivas ih par godina kasnije da ti budu partneri u Vladi, i molis ih preko predsednika republike pricom da ste jos *93 bili vrlo bliski i nudis mesto poptredsednika Vlade. U stvari to je mozda i licemerje a ne samo oportunizam.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški kome smeta ssp Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od Dulence_Saviola Pet Jun 06, 2008 10:47 am

ldp siri dalje ::posto ti ili ne razumes sta sam gore napisao ili se pravis l.u.d pojasnicu ti ovako:srbija ne potpisivanjem ssp gubi mnogo i ne dobija nista ,potpisivanjem ne gubi nista a dobija mnogo,ili prostije receno sece granu na kojoj sedi,a sta je problem dss:niti se vi dosledni,niti branite svoj stav nego ste se za-jebali u proceni pre dva meseca kad ste racunali da cete na konto kosova da dobijete vise glasova!......reci mi samo dulence jel ti iznosis ovde svoje misljenj ili branis politiku stranke!

Mislim da sam razumeo, ne pravim se lud, nego nekako kao da nacnemo par tema,ali ajd odgovoricu precizno na ovako uprosceno

**Srbija ne potpisivanjem SSP gubi mnogo i ne dobija nista, potpisivanjem ne gubi nista a dobija mnogo**-Slazem se da nam je SSP potreban. Ako se ne potpise, propustamo koristi, a u ostalom to je neophodan korak ka EU. Problem je u ovakvom SSP-u, nacinu na koji on tretira nasu teritoriju i drzavu. Ne svidja mi se ni sto je on iskoriscen samo za izbore i nismo kao drzava postupili prema EU jedinstveno, tj. mislim konretno na nacin na koji je potpisan,ali Ok, dnevna politika,prihvatam da se i to desava. Nisam evroskeptik i ne vidim nista lose u tom ugovoru,ali imam problem da prihvatim ovakav ugovor. Ne vidim sto je problem da EU privhati amandman. Ukoliko ovaj bude ponisten (mada vidim i sam tesko) Eu ce ponuditi drugi.Ako je potrebna bila Malta koja je na referendumu cak i odbila clanstvo u EU,pa joj je nudjeno opet,ako je Grenland odlucio da istupi iz EU, pa kad opet pozivaju ,ako je Danska na referendumu odlucila prvo da ne pristupi, pa su im opet nudili clanstvo ali uz naravno vece ustupke, isto kao i Norvreskoj,ako je Portugaliji ponudjeno clanstvo iako nije zadovoljila kriterijume..uostalom ako su slicni ugovori ponudjeni i Maroku i Egiptu..uveren sam da je Srbija itekako potreba Evropi i da mora i da srecom jeste u poziciji da cuva svoje nacionalne interese.

Cekaj, malo....da li stvarno mislis da smo imali procenu da cemo na izborima osvojiti vise mandata nego sto smo imali? Zasto je tebi neshvatljivo da je Kostunica odlucio da raspise izbore jednostavno sto smatra da je potrebno da gradjani odluce ko treba da vodi zemlju. To je potrebno i zbog legitimnosti vlasti i stabilnosti zemlje. Da je hteo mogao je jednostavno da napravi par kadrovskih promena u Vladi (ukljuci SRS) i bez podrske SPS-a nastavi da vlada jos 3 godine. Mislim da zato nije fer nazivati ga diktatorom i da je upravo i u tome doslednost DSS-a, jer se nismo bojali glasa naroda i kada nije samo nama islo u korist. Doslednost je sto je i pred izbore bilo jasne poruke da sa DS-om ne moze da bude saradnje zbog odredjenih pitanja, a sigurno bi se vise politicki isplatilo da nije bilo takve poruke vec da su drzane sve opcije otvorene.

To ti je moje misljenje, uglavnom je bilo komplementarno sa stavovima stranke,kada se radi o tim krupnijim politickim pitanjima,(mada ne bas uvek i potpuno), jer mnoga pitanja mi nisu potpuno jasna niti imam dovoljno znanja i saznanja,ali naravno verujem dr Vojislavu Kostunici, jer je po mojoj oceni on neko vredan poverenja i mislim da je s obzirom na drustvenu moc koju je imao (tj koknretno moc u parlamentu i vladi i instituicijama) radio u interesu Srbije i njenih gradjana. ALi ne branim misljenje tj stav rukovodstva stranke inace ne bih kuckao u svoje ime, vec bih citirao stranackog funkcionera.

Molim te, ako sam propustio nesto da odgovorim kucni, jer ne zelim da ispadne da bezim od pitanja ili da ispadne da se pravim lud.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški kome smeta ssp Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od ldp siri dalje Pet Jun 06, 2008 2:43 pm

Ne nisi nista propustio ,sad verujem da je to tvoj stav i da ti verujes u ono sto pises,samo sto imas jedan problem,tvoje ubedjenje je po mom misljenj pogresno da ne kazem utopisticko!..............Prvo ovo oko amandmana i sam si rekao da to nece biti ponisteno i nece ni biti.....Drugo ovo da ce Srbiju neko da poziva sest puta ,to si mozda i u pravu samo ne znam kad ponovo i sa kakvim posledicama..........trece poredjenje sa norveskom ,portugalijom ,danskom nije bas na mestu jer nema bas mnogo slicnosti i podudarnosti sa njima a o maroku ,egiptu i maroku tesko da treba trositi reci............trece ovo za dss i izbore je dosta naivno jer je ocigledno da se procena dss da ce sami formirati vladu sa srs izjalovila kada nisu uspeli da osvoje dovoljan br.mandata vec im je za to bio potreban sps na koga nisu ozbiljno racunali a izbori su raspisani da bi se dobila podrska u narod za tako nesto........ i narodjerekao sta misli........................
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

kome smeta ssp Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od Dulence_Saviola Pet Jun 06, 2008 3:00 pm

Probacu jedno po jedno.

Prvo - to je trenutni moj utisak s obzirom na situaciju, sto ne mora da znaci da nece biti novih izbora, ili da nece biti promena u dogovoru vodecih stranaka. Mozda je DSS-u ovo taktika, da bi kasnije **omeksali stav** i prihvatili odgovarajuce amandmane, ili novi izmenjeni tj. dopunjeni SSP

Drugo i trece - Itekako ima slicnosti, Portugaliji je kao i Grckoj clanstvo **poklonjeno** zbog demokratije koja nije bila u stanju da resi mnogo zivotnih problema gradjana, niti da uredi zemlju po pravilima i standardima EU-a, tj. EEZ-a tada. Sa Danskom i Norveskom itekako ima slicnosti, jer u to vreme su one bile u slicnom ekonmskom polozaju u odnosu na veliku petorku, - nezaposlesnost,inflacija...a opet su im znacile kao trziste, i kao partneri. Maroko i Egipat....pa ako su im oni potrebni kao deo jedinstvenog trzista, pa tek im je potrebna Srbija. Pozivace nas uvek, naravno ne znamo kad, ja verujem cim bude stabilne vLade koja nije antievropska, a kako...pa ne mogu uslovi da budu gori od toga da ne postuju nas suverenitet i integritet ?

Cetvrto, to sto ti zvuci navino. Ok, mozda zvuci, ali da smo hteli Vladu sa SRS formirali bi smo je i bez izbora, zar ne ?

Naravno da je narod pokazao sta misli, i dao je mandate svim ovim strankama da naprave vecinu i dogovore se ko ce biti u vladi i donositi osnovne odluke za sudbinu drustva. Svako moze rezultate da tumaci kako hoce,ali to lako pokazuje neozbiljnost i zloupotrebu. To sto je V.Kostunica dobio 11% ne znaci da je 89% Srbije protiv toga da on bude premijer. Kao i to sto je koalicija ZES dobila najvise glasova ne znaci da mora da bude u Vladi. Skupstinska vecina mozda nije najbolji pokazatelj sta narod misli, ali je najmanje los.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški kome smeta ssp Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od ldp siri dalje Pet Jun 06, 2008 4:51 pm

ovo poslednje sto si napisao mi je dovoljno da imam dobar razlog da o dss i njenim clanovima imam jako lose misljenje i ne bih vise o tome...sto se tice Srbije mislim da bi poredjenje sa nemackom posle hitlera imalo vises misla od ovog sa danskom,norveskom itd........
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

kome smeta ssp Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od neko... Pet Jun 06, 2008 7:22 pm

ldp siri dalje ::ovo poslednje sto si napisao mi je dovoljno da imam dobar razlog da o dss i njenim clanovima imam jako lose misljenje i ne bih vise o tome......

Ti si imao o dss/u jako lose misljenje i pre nego sto si poceo da ucestvujes na forumu, a jedini ti je problem bio sto to nisi imao kome da kazes, ustvari, ovako javno...pa svi citaju...full, a ti pametujes...pa sreci nikad kraja! Ti bre ni o sebi nemas dobro misljenje, mrzis ceo svet!! znas ono, do podne....od podne...
Nije ti to dobro!
neko...
neko...
Super član
Super član

kome smeta ssp Empty
Broj poruka : 258
Lokacija : jako blizu
Zanimanje : madjioničar
Datum upisa : 06.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od ldp siri dalje Pet Jun 06, 2008 8:44 pm

e pa to za dss si u pravu imam lose missljenje o vama vec 5-6 god ali ovo drugo nije mi bas najjasnije kako si zakljucio al ajd .....
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

kome smeta ssp Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od neko... Pet Jun 06, 2008 10:51 pm

Molio si Boga za nesto tipa ovog foruma da lecis svoje komplekse!! Mogu recimo da ti kazem da se od nekog kome je Ceda idol i ko na isti nacin razmislja tako nesto moglo i ocekivati, ali mogu i jednostavnije da ti postavim pitanje > postoji li tema u kojoj se ne bi svadjao sa svima koji ne razmisljaju kao ti, koji nisu clanovi ili simpatizeri ldp/a? Milslim da bi se kacio sa svima cak i u temi tipa "asocijacije"...
Zar ne mislis da je to malo bolesno?
neko...
neko...
Super član
Super član

kome smeta ssp Empty
Broj poruka : 258
Lokacija : jako blizu
Zanimanje : madjioničar
Datum upisa : 06.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od Dulence_Saviola Sub Jun 07, 2008 1:53 am

ldp siri dalje ::ovo poslednje sto si napisao mi je dovoljno da imam dobar razlog da o dss i njenim clanovima imam jako lose misljenje i ne bih vise o tome...sto se tice Srbije mislim da bi poredjenje sa nemackom posle hitlera imalo vises misla od ovog sa danskom,norveskom itd........

Voleo bih i molio bih te da mi obrazlozis ovo.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški kome smeta ssp Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od ldp siri dalje Sub Jun 07, 2008 3:17 am

ovo ovde vise govori o vama nego o meni,................vi ovde vredjate mene a ne ja vas ,.....ja sam rekao da imam lose misljenje o vama i to je moje pravo da mislim sta hocu ,a sta ja vama da kazem za ovo "mrzis ceo svet do podne a od podne i samog sebe" ili "lecis komplekse" i sl..........ako hocete da se vredjate nemam nista protiv mozemo da krenemo odmah samo da nas ne cenzurisu............
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

kome smeta ssp Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od Gost Sub Jun 07, 2008 9:43 am

kreni
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od neko... Sub Jun 07, 2008 10:03 am

ldp siri dalje ::ovo ovde vise govori o vama nego o meni,................vi ovde vredjate mene a ne ja vas ,.....ja sam rekao da imam lose misljenje o vama i to je moje pravo da mislim sta hocu ,a sta ja vama da kazem za ovo "mrzis ceo svet do podne a od podne i samog sebe" ili "lecis komplekse" i sl..........ako hocete da se vredjate nemam nista protiv mozemo da krenemo odmah samo da nas ne cenzurisu............

Pa pazi ovako, ti si sa vredjanjem skoro dosao do cenzure, pa je bilo logicno da ne zamisljas da ti mozes da nastavis sa provokacijama a ostali te eto cisto prate i gledaju sta pises! Nemoj da mislis batice da ovde vise od pola ucesnika nema zelju da ti kaze sta misli i o tebi i o ldu/u. Ima batice, veruj mi. Sve najgore. Ali naravno ucestvovati u forumu znaci ucestvovati u temama a ne "e ovde cu sad da im ja veliki ldp-ovac da kazem..." Logicno je da na forumu ldp-a pljujes po neistomisljenicima, zato .... ili otvori vas forum ili kako rece nevski, kreni pa sta bude!
neko...
neko...
Super član
Super član

kome smeta ssp Empty
Broj poruka : 258
Lokacija : jako blizu
Zanimanje : madjioničar
Datum upisa : 06.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od Gost Sub Jun 07, 2008 10:14 am

kreni molim te
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od Dulence_Saviola Sub Jun 07, 2008 10:23 am

Molim Vas da u tom slucaju predjete na temu koskanje i provociranje ili ono iznasisavajte nekoga.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški kome smeta ssp Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od ldp siri dalje Sub Jun 07, 2008 2:50 pm

Salim se nisam jos toliko poludeo da se vredjam preko foruma ali vidim da ste vi jedva docekali........nema od tog posla nista.......
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

kome smeta ssp Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome smeta ssp Empty Re: kome smeta ssp

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu