Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komercijalna banka A.D. Barajevo

2 posters

Ići dole

Komercijalna banka A.D. Barajevo Empty Komercijalna banka A.D. Barajevo

Počalji od neko... Pet Okt 03, 2008 11:56 am

Admin ::Da sam usao u Komercijalnu u Barajevu, platio racun i izasao i sve to u 5 minuta!!!!!!

Prosto nisam mogao cudu da se nacudim cak i u snu No

A zamisli da sanjas da Komercijalna banka pusti kredit sa tvog ziro racuna bez tvog znanja, odbija ti mesecnu ratu a ti nemas pojma odakle ti kredit!!??
Meni nije bio san vec stvarnost!! sto je najgore!! Cuvajte se Komercijalne banke u Barajevu...cuvajte vase podatke jer je nekome dovoljan vas maticni broj da uzme na vase ime odredjenu svotu novca!
Po principu, jedan ozbiljan mladi covek, vlasnik svoje male radnje, podnese papire umesto vas, banka mu odobri kredit, uplati na njegov ziro racun a sve to bez vaseg znanja i potpisa. E a onda vas zovu iz banke i pitaju kad cete da potpisete i papire, jer su vec poceli da vam skidaju rate sa vaseg racuna! Ako se slucajno desi da ih pitate odakle vama kredit, jako neljubazno vas iskritikuju i savetuju da to sredite sa poslodavcem one firme koja je uzela pare, a jos ako slucajno pitate i poslodavca on vam se vise ne javlja na telefon i izbegava vas na ulici koliko moze!!
To sto je ovaj mali poslodavac uzeo novac, to je pitanje kulture i karaktera coveka kao i to koliko covek moze da bude bezobrazan ali kako je moguce da banka dozvoli kredit bez saglasnosti klijenta??? To mi nije jasno?
neko...
neko...
Super član
Super član

Komercijalna banka A.D. Barajevo Empty
Broj poruka : 258
Lokacija : jako blizu
Zanimanje : madjioničar
Datum upisa : 06.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komercijalna banka A.D. Barajevo Empty Re: Komercijalna banka A.D. Barajevo

Počalji od Admin Pon Okt 06, 2008 3:52 am

Iskreno, ne znam sta bih radio... Bila bi to nocna mora za mene, a verujem da je tako i za tebe!

Znam samo da me mnooogo nerviraju. Ne znam kakva je situacija u gradskim filijalama, ali ovde kod nas je ocaj. Uvek ih ima mali milion salterskih radnika, a imam utisak da im treba jos toliko. Jer im za placanje jednog racuna treba vremena kao da ga licno nose tamo gde uplacujemo!!!!!!
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Komercijalna banka A.D. Barajevo Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu