Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE

4 posters

Ići dole

SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE Empty SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE

Počalji od Dulence_Saviola Pet Feb 06, 2009 2:38 pm

05.02.2009.
Umesto besmislenog marketinga vladajuća koalicija bi trebalo da realizuje svoja predizborna obećanja. Međutim, Vlada je odložila sve strateške projekte koje su političke stranke obećale pred izbore.

SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE View_imageNa današnjoj sednici Vlada Republike Srbije nastavlja da obmanjuje građane novim projektima koje će, navodno, da sprovodi. Umesto besmislenog marketinga vladajuća koalicija bi trebalo da realizuje svoja predizborna obećanja. Međutim, Vlada je odložila sve strateške projekte koje su političke stranke obećale pred izbore:

- odložena je izgradnja Koridora 10 i posao sa Fiatom,
- upropašćeni su JAT i RTB Bor,
- inostrane investicije su odložene na nedoređeno vreme,
- ukidanje viza odloženo je na nekoliko godina , kao i korišćenje predpristupnih fondova Evropske unije,
- akcije na berzi pale su više nego u bilo kojoj državi u svetu,
- dinar je pao na najniži nivo, a veliki broj radnika ostao je bez posla.


To je poražavajući učinak ove Vlade za svega 6 meseci njenog postojanja, a sve pod lažnim izgovaranjem na svetsku ekonomsku krizu.



Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE Empty Re: SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE

Počalji od Joca Marinko Zlee Pet Feb 13, 2009 4:03 pm

Drago mi je sto si napisao ovo, Dulence. O ovome je lepo pricao nas predsednik Kostunica, i jako je lepo obrazlozio svaku stavku.
Jos biih samo napisao, i podsetio, da su se sve drzave uplasile krize, i da su sve pokusale da nesto urade, i da se pripreme na krizu koja nadolazi.
Jedino nasa Vlada je cekala dolazak krize skrstenih ruku, cak su pojedini ministri davali nekakve idiotske izjave kako je ekonomska kriza u svetu nas veliki adut!!!!!
Strasno.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE Empty Re: SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE

Počalji od Dulence_Saviola Sub Feb 14, 2009 12:34 am

Pa njima je adut, vadjenje na krizu ce ih umiti od srama nerealnih obecanja.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE Empty Re: SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE

Počalji od Incognitus Sub Feb 14, 2009 3:11 am

Ljudi, meni se cini da se previse bavite kritikovanjem (da ne napisem pljuvanjem) drugih stranaka i politickih licnosti, umesto da se fokusirate na svoj DSS koji je trenutno u velikoj krizi. Gotovo svaki post u vezi sa politikom vam je u tom fazonu... To je valjda u skadu sa onom starom narodnom izrekom "Ko gubi ima pravo da se ljuti". : ) Ne kazem da to uopste ne treba ciniti, vec da ne treba preterivati, kako to ne bi bi postala preokupacija i centralna tema ovog foruma. Kapiram da to nije njegov smisao.

Ajmo da vidimo mozemo li i kako pomoci DSSu, cak iako pretpostavljamo da smo nemocni da nesto ozbiljnije ucinimo. Pisite o tome, otvarajte teme itd.
Incognitus
Incognitus
Veteran
Veteran

Muški SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE Empty
Broj poruka : 135
Lokacija : Beograd
Zanimanje : Student
Datum upisa : 15.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE Empty Re: SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE

Počalji od Joca Marinko Zlee Pon Feb 16, 2009 4:21 pm

Slazem se sa tobom, prijatelju, ali ovo je trenutno jedan od vidova opozicionog delovanja. Nasa stranka deluje lose kao opozicija, i to se mora priznati. Medjutim, ako su oni mogli da daju lazna obecanja, da sprovode nedemokratsku kampanju, da pljuju po nama i nasim aktivnostima, da se kite tudjim perjem i da blate lik i delo Vojislava Kostunice i nase stranke, mislim da je sasvim u redu svako kontrapljuvanje sa nase strane.
Slobodno otvori neku temu, rado cemo ucestvovati u njoj, samo trenutno sve sto mi padne u oci je ocajan rad drzave, bedno ponasanje predsednika, i predsednika Vlade, i predsednika Skupstine, i kada otvorim novine ili ukljucim TV, odmah cujem ili procitam neko licemerno obracanje moralnih nakaza iz vlasti, i prosto pozelim da odmah to prenesem na forum.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE Empty Re: SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE

Počalji od zvecarka Pon Mar 16, 2009 3:38 pm

Posto ne znam gde da pisem, a da ne bih otvarala novu temu samo zbog toga... Napisacu ovde... jer ima veze sa novom vladom... Da li je neko primetio onu anketu na www.novosti.rs gde se bira najbolji politicara... Ja glasala i sad slucajno pogledala ponovo.. Kostunica je vodio kada sam ja glasala.. Zamislite sada ga nema uopste u anketi...
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE Empty Re: SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE

Počalji od Dulence_Saviola Pon Mar 16, 2009 4:02 pm

zvecarka ::Posto ne znam gde da pisem, a da ne bih otvarala novu temu samo zbog toga... Napisacu ovde... jer ima veze sa novom vladom... Da li je neko primetio onu anketu na www.novosti.rs gde se bira najbolji politicara... Ja glasala i sad slucajno pogledala ponovo.. Kostunica je vodio kada sam ja glasala.. Zamislite sada ga nema uopste u anketi...

Kostunica je pobedio za taj dan, pa su ga sledeci dan sklonili
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE Empty Re: SVETSKA KRIZA – LAŽNI IZGOVOR ZA KATASTROFALNI UČINAK REPUBLIČKE VLADE

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu