Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

+2
Joca Marinko Zlee
Piksi
6 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od Piksi Ned Apr 06, 2008 3:16 pm

Da li ce se Srbija odluciti za rat ako Kosovo ostane odvojeno?
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od Joca Marinko Zlee Ned Apr 06, 2008 3:19 pm

Piksi, ja mislim da to mi na forumu ne mozemo da odlucimo. Ja znam samo ko ce da ide ako dodje do toga.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od zvecarka Ned Apr 06, 2008 3:26 pm

ja necu... ali i ja mislim da je malo nezahvalno o tome ovde polemisati.. samo bacamo bubu i moze da dodje do malo zaplasivanja jer realno nemamo nikakve informacije... ukoliko neko ima neka ih napise....
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od Piksi Ned Apr 06, 2008 3:31 pm

... Cinjenica je da je Tadic 'reformisao' vojsku.... unistio naoruzanje .... i sad mozemo da se slikamo. Ali...
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od ZuLuofVozdovac Ned Apr 06, 2008 3:39 pm

Сви који ме познају знају колико сам ја по природи милитантна особа... али сам са друге стране и реалан. Дакле ја мислим да је војно решење косовског проблема једино мигуће решење, јер не желим да делим државу са 1.5мил шиптара који су већином ту дошли после 1999, а који сигуно не би отишли одатле било које мирнодопско решење да се постигне. Са друге стране моја реалност долази до изражаја у ставу да то никако не би смело да се ради на о-пук као што је Слоба то радио, већ после опсежних припрема, па се онда лепо испровоцира неки инцидент, или како то већ иде... Али не би смело ни много да се чека да Косово уђе у НАТО.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od zvecarka Ned Apr 06, 2008 3:56 pm

da ali posle '99 vojni rok i sluzenje vojske je toliko izgubilo na kvalitetu... nemam pravo o tome da pricam jer ne idem u vojsku... i nisam za to da bilo ko ratuje... ali cinjenice su jedno a zelje nesto sasvim drugo...
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od Joca Marinko Zlee Ned Apr 06, 2008 4:34 pm

Ja sam bio u vojsci u vreme kada je Tadic bio ministar. Ne mogu da se setim da li je Davinic bio pre, ili je dosao posle Tadica, ali opet moram da budem realan. Ne vidim da se vojska unazadila od njegovog mandata. Pre mog sluzenja, za vreme, i posle mog sluzenja vojnog roka vojska se nije hranila lepo(izuzev specijalnih jedinica), uniforme su bile stare, jedva da su obezbedjivali sredstva za nove beretke i zelene carape.
Momci, neki moji drugovi koji sada sluze vojsku pricaju mi da je sve isto kao 2003/2004 kad sam ja bio u vojsci.
Medjutim, prica o ratu na Kosovu, koja je ovde prvenstvena tema, moze daleko da ode. Ono sto u svoje licno ime mogu da kazem, da cu ja, sa jos mnogima koje poznajem sigurno otici dole ako do toga dodje. Jedan od tih ljudi koji ce samnom poci je i moj otac.
Ono sto je bitno, i sto hocu da naglasim, da je to licno moje misljenje, i da stranka nema sa tim nikakve veze. Ovo govori iz mene cist patriotizam i mrznja prema siptarima, a ne dss.
Mislim da je mnogo onih koji ce otici dole, na svetu srpsku zemlju, i koji ce je braniti.
"I danas, kad dodje do poslednjeg boja,
neozaren starog oreola sjajem,
ja cu dati zivot, otadzbino moja
znajuci sta dajem, i zasto ga dajem"
Milan Rakic
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od zvecarka Ned Apr 06, 2008 9:37 pm

moramo samo povesti racuna da ne razbuhtavamo strasti.....
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od Night Walker Pon Apr 07, 2008 2:41 am

Zivot je samo jedan i treba ga pravilno iskoristiti!!!!

Pusti te pricu o ratovanju!!!!

Kad dobro znate da ce pola Srbije da pobegne u inostranstvo!!!!
Night Walker
Night Walker
Antički filozof
Antički filozof

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Odss-v11
Broj poruka : 1256
Zanimanje : Student
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od zvecarka Pon Apr 07, 2008 10:58 am

Paun1987 ::Zivot je samo jedan i treba ga pravilno iskoristiti!!!!

Pusti te pricu o ratovanju!!!!

Kad dobro znate da ce pola Srbije da pobegne u inostranstvo!!!!

upravo tako..... kid
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od Dulence_Saviola Pon Apr 07, 2008 2:59 pm

Nece ! Kvota 1.09 da nece...
Nema politicke volje ni u Srbiji a ni u medjunarodnoj zajednici ! Tj tako da bar u skorije vreme dosta oruzanih sukoba u ovim krajevima.

E sad ko bi od nas sta hteo i smeo drugo je pitanje...Ima onih koji su raspolozeni, naravno da bi moglo da se promeni i vecinsko raspolozenje u narodu,ali mislim da do toga nece doci, tj. prilicno sam uveren.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od Joca Marinko Zlee Pon Apr 07, 2008 3:04 pm

Ima istine u tome sto rekose irvas i georgina, ali ja poznajem bar 10 osoba koje su se borile i u Hrvatskoj, i u Bosni, iako toi nije Srbija. Za Kosovo ce poleteti.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od zvecarka Pon Apr 07, 2008 3:13 pm

brate i moj cale se borio i u hrvatskoj i u srbiji i u svakom ratu dobio po neki cin ali sto je mnogo mnoso je da na svakih 7-8 godina ide na rekreaciju..
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od Joca Marinko Zlee Pon Apr 07, 2008 3:18 pm

Ljubinka, sine, ide tata u rat
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od zvecarka Pon Apr 07, 2008 4:53 pm

hahahahaha................. genijalno....... nemoj nas dve posle ovde da pravimo profile najboljih frajera u Barajevu.... pa sta cete onda? cekaj... pa to uopste nije losa ideja................ red face
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od zvecarka Pon Apr 07, 2008 5:27 pm

ako uopste bude ostao neki.... kid mislim u Barajevu...... cry
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od Joca Marinko Zlee Pon Apr 07, 2008 7:04 pm

nema, nas malo dobrih je ostalo
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od zvecarka Pon Apr 07, 2008 7:34 pm

I to sto kazes.... Totalno si u pravu..... kid
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od Joca Marinko Zlee Pon Apr 07, 2008 8:07 pm

Pa naravno
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od ZuLuofVozdovac Pon Apr 07, 2008 10:22 pm

Paun1987 ::Zivot je samo jedan i treba ga pravilno iskoristiti!!!!

Pusti te pricu o ratovanju!!!!

Kad dobro znate da ce pola Srbije da pobegne u inostranstvo!!!!

Зар ово не звучи исто као ЖИВОТ ЈЕ ЗАКОН!

Никада се не може назвати побеђеним онај човек који погине борећи се за паведну ствар. Побеђен је, међутим онај човек који живи за неправедну ствар.

Св. Владика Николај Велимировић


Poslednji izmenio ZuLuofVozdovac dana Pon Apr 07, 2008 11:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od ZuLuofVozdovac Pon Apr 07, 2008 10:29 pm

Joca Zlee ::Ima istine u tome sto rekose irvas i georgina, ali ja poznajem bar 10 osoba koje su se borile i u Hrvatskoj, i u Bosni, iako toi nije Srbija. Za Kosovo ce poleteti.

Пази свака част на храбрости исказаној у предходним порукама, не верујем да толику храброст и сам поседујем. Само једа мала испрвка ови ратови вођени деведесетих су и изгубљени зато што су називани ратовима у Хрвацкој и Босни, а не ратовима на запаним стпским границама... Лика, Книн, Пакрачка жупа, Источна Славонија, Дубровник... то за мене никада неће бити Хрватска, једноставно противим се било каквом признавању АВНОЈ-евских граница. То је једини разлог зашто сам ово цитирао, са свим осталим се слажем.


Poslednji izmenio ZuLuofVozdovac dana Pon Apr 07, 2008 11:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od ZuLuofVozdovac Pon Apr 07, 2008 11:05 pm

Dulence_Saviola ::Nece ! Kvota 1.09 da nece...
Nema politicke volje ni u Srbiji a ni u medjunarodnoj zajednici ! Tj tako da bar u skorije vreme dosta oruzanih sukoba u ovim krajevima.

E sad ko bi od nas sta hteo i smeo drugo je pitanje...Ima onih koji su raspolozeni, naravno da bi moglo da se promeni i vecinsko raspolozenje u narodu,ali mislim da do toga nece doci, tj. prilicno sam uveren.

Е што мрзим кад ме Дуле овако врати у реалност... Јебига, човек је једини одговорио на постављено питање, ма колико то нама деловало мрско да признамо, донекле је у праву. Данас чак ни Тома гробар (који као важи за неког националисту) не може да скупи муда па бар да једаред каже, не одричемо се права на интервенцију, већ само понавља ''намамо ми децу за рат''. А ко па има? Никада нико није имао живот за бацање али није ничији живот важнији од живота којима се то косово бранило већ стотинама година.. Ко сам ја да својим кукавичлуком обезвређујем животе већ остављене за то Косово? Па послушајте уосталом речи на почетку гусларске песма Мојковачка битка (траје 22 мин), тамо се каже: Нико у тај бој није доша, што не имаше друга посла... Јебига, опет ме повукло... ма не могу више о овоме много се нервирам.
А оно '''за то нема воље у међународној заједници''... какве то везе има, па не би се они прикључили са наше стране већ једино са њихове, тако да је боље да је нема, јер да је има не би срба било ни на северу.
Дуле, ајде ти лепо дај нама квоту за ХОЋЕ, па да можемо да почнемо да се кладимо.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od Dulence_Saviola Uto Apr 08, 2008 1:12 pm

Ako nema volje u medjunarodnoj zajednici da ratujemo, onda ce oni da reaguju silom ako mi intervenisemo, a to je cenim negativno za nas. Da postoji politicka volja da nas puste da to sami resimo (kao sto je Turska **resila** Jermene i Grke, ili sto **resava** povremeno Kurde, ili ako bas hoces tvoj omiljeni primer - kako je Bugarska **resila** svoje Turke) mislim da ne bi bilo problema za Srbiju i nas Srbe da resimo istorijski konflikt za separatistima i teroristima medju Albancima na KiM,koji ugrozavaju zivote,bezbednost i imovinu svih gradjana nase republike i susednih zemalja.

Ovako i Toma koga oznacavaju kao huskaca mora da kulira, pa ne moze ni da prismrdi izjavi Marijana Risticevica, kada ga je voditelj na RTS-u pitao upravo to u vezi sa ratom za Kosovo. Elem, on je rekao : Dajte mi samo par autobusa, i napunicu ih Grobarima i Delijama, i pod uslovom da se ne pobiju medjusobno na putu do tamo, resicemo problem sa teroristima za nekoliko sati. Ok salu na stranu.

U svakom slucaju rat je moguc ali u dalekoj buducnosti,pod pretpostavkom da nase drustvene elite ( politicke/ekonomske) to budu zelele, a sa obzirom da nas kao drustvo ceka jedna, hm promena vrednosti i uopste nekih nacionalnih strategija i opredeljnja i slicni procesi moracu da stavim kvotu 80,75 da ce doci ne do rata, vec vojne intervencije Srbije za potpunu integraciju juzne srpske pokrajine u narednih 5-10 godina.

ALi mislim da je politicki jako bitno da se ne odricemo prava na intervenicju, kao sto to prepoznajem u Tadicevim porukama i izjavama Dragana Sutanovca. Niko normalan nece ici u rat ako ne mora, ili ne moze da pobedi, a to sto ova 2 lidera rade je ili izdaja ili jako glupo odreci se bitnog politickog sredstva, pa makar za pritisak i pregovore.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto Apr 08, 2008 5:59 pm

Dulence_Saviola ::Ako nema volje u medjunarodnoj zajednici da ratujemo, onda ce oni da reaguju silom ako mi intervenisemo, a to je cenim negativno za nas. Da postoji politicka volja da nas puste da to sami resimo (kao sto je Turska **resila** Jermene i Grke, ili sto **resava** povremeno Kurde, ili ako bas hoces tvoj omiljeni primer - kako je Bugarska **resila** svoje Turke) mislim da ne bi bilo problema za Srbiju i nas Srbe da resimo istorijski konflikt za separatistima i teroristima medju Albancima na KiM,koji ugrozavaju zivote,bezbednost i imovinu svih gradjana nase republike i susednih zemalja.

.

Ма контам ја то, само ми је било занимљиво да мало испрозивам ''међународну заједницу'' алудирајући да код њих може да постоји само воља усмерена против нас. Наравно да ово што си написао је апсолутно тачно.

Ја бих ипак хтео да да скренем пажњу на неке друге ствари. Прва је наградно питање: колико људи је могло да предпостави 1997 да ђе нас бомбардовати 1999? Или још боље, коме од вас је тада то могло да падне на памет? Па наравно, никоме. Већ 1998 је могло, али годину дана раније није било шансе. У једној анкети објављној 2004, 5% је сматрало да ће Косово остати део Србије, а у јесен 2007 чак 65%. Дакле пропаганда је чудо, е сад што нико не сме да почне да је користи... Дакле ствари се данас дешавају невероватном брзином, па правити неке предпоставке 10 година унапред је немогуће. Дакле ја ћу своје паре ставити на квоту 80.75, па ћу чекати изненађење.
Друга ствар је она коју често истичем а то је да шиптари нису народ већ накот (па зато и не користим велико слово ш на почетку речи шиптар). Е па пошто немају националну свест отпор који би они пружили све и потпомогнути Бушовим наоружањем за разбијање демонстрација, био би смешан само ако ти исти амери као што си и сам предпоставио не би отворено ушли у сукоб, а колико видим и њима понестаје снаге.
А треће и последње, је једна моја велика нада. Надам се да ће они сада када се суоче са продором неких цивилизованих вредности прихватити савремени начин живота, престаће да се коте, почеће да желе оно што виде у филмовима... А то неће сигурно моћи да остваре на Косову где је незапосленост 70%, па ће ваљда одатле и отићи... Или бар неће наставити да се клонирају истим темпом.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od Dulence_Saviola Uto Apr 08, 2008 7:59 pm

Za zadnji pasus se narocito slazemo, i ja verujem da ce da se oni malo transformisati, tj. malo vise, a i da ce doci vreme da se plati cena za **nezavisnost**, i da ce sve u svemu jedna takva **drzava** pasti u stecaj Smile

Valjda oni silno veruju u bolju buducnost ( bila je jedna anketa fazon da li verujete u bolje sutra, pa u Srbiji potvrdno odgovorilo 29% u Bugarskoj 31% Makedonija 25% i taj fazon, a jedino na Kosovu i Metohiji 70% veruje u bolje sutra, valjda su im toliko isprali mozak da ce im nezavisnost doneti nagli boljitak? Ja ne verujem da bi neko doneo 1 evro investicija na KiM pored na kraju krajeva Bugarske)Videcemo koliko ce to Kosovo biti stabilno i mirno i prosperitetno kada ga radno sposobni pocnu napustati,a revoltirana, naoruzana sirotinja opet skupi u te svoje fisove i plemena i iseli iz gradova.Valjda ce morati UN da nadju neki novi modul za tu teritoriju. Kako ce u toj situaciji Srbija reagovati, mislim da opet zavisi i od toga sta ce od nas biti za to vreme...ja sam umereni pesimista.Ipak verujem da nece biti rata, jer onaj ciji je ovo plan (pretpostavljam NATO) i zeli da od KiM stvori tako neki divlji zapad za svoje potrebe.

Rado cu primiti ulog na kvotu 80,75 ali isplata ce nadam se biti u Pristini Smile
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ce Srbija u rat za Kosovo? Empty Re: Da li ce Srbija u rat za Kosovo?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu