Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

+5
Joca Marinko Zlee
Piksi
Night Walker
zvecarka
Dulence_Saviola
9 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od ZuLuofVozdovac Pet Apr 25, 2008 5:51 pm

zvecarka ::
Dulence_Saviola ::Znaci nikad vam se neko nije toliko svidjao da bi oprostili i prevaru ?
e pa onda si trebao da pitas da li ste oprostili prevaru....

Не питање је добро постављено, јер ем је то што ти питаш је сувише лично и неки то не кажу чак ни најближима а камоли сад о томе да распредају на нету, ем то није ни био циљ његовог питања. Дакле он је питао да ли постоји особа којој бисте опростили превару, дакле питање је хипотетичко.. Ја мислим да би још боље било: Да ли ви мислите за себе да сте кадар да некога толико заволите (чак и ако тако некога тренутно не познајете) да би сте му опростили превару...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od Dulence_Saviola Pet Apr 25, 2008 6:02 pm

aha

Kad sam bio mladji i neiskusniji mislio sam da ne bih mogao da oprostim tako nesto, ali posle kad sam nekog bas ono i kada sam osetio da mozda postoji neka prevara, tj. nisam osetio, vec ono bilo je osnova sumnje, i bilo mi je fuj i sve,ali ono nekako sam se zapitao sto je uopste doslo do prevare tj, ja sam u konkretnom slucaju verovao da sam kriv sto je do prevare doslo, pa me je to skucalo, pa sam oprostio (na neki nacin), ali sam onda kasnije shvatio da ipak nisam bio kriv pa sam se opet skucao i tako, recimo da je to vecito pitanje , ne samo za mene, a zanimalo me je vase misljenje. ALi Paun cenim dobro kaze - zato dajes drugu priliku, naravno ako volis ili si blizu da volis, verovatno se i onaj koji te prevario iskreno posle toga pokaje, pa te vise ne prevari (ako nastavi onda brate,sedi i pricaj i resi se toga).Ja sam razmisljao kao Piksi dugo,ali mladi smo i sve nam je zanimljivo, a i oni koji govore da su verni i tako to,cesto nisu ni bili u pravim iskusenjima Kad nisam mogao devojci da verujem, onda se to prosirilo onako da u sve sumnjam i onda sam u svemu video potencijalnu prevaru i eto nisam mogao da zivim sa tim, iako mislim da bih prevaru kao prevaru ok, uspeo sam da oprostim jer mi je jako bilo stalo do nje, ali nisam se izborio sa tom posledicom i eto. Plasio sam se da opet nesto pokusam sa njom zbog toga,iako sam zeleo. Ok, tu je bitna cinjenica bilo to sto ona zivi daleko tj, na drugom kraju grada Smile. Nisam bio toliko u vezama da bih uopste izgradio neki cvrst stav, ali mislim da kada bih voleo, vise bih voleo da mi ne kaze za prevaru. Verovatno bih oprostio. Mislim verujem ja i u ljubav i vernost, ali valjda smo premladi da bismo uopste shvatili sta sve to znaci. Eto moje skromno misljenje
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od ZuLuofVozdovac Pet Apr 25, 2008 6:53 pm

Е пошто сам много почео да солим памет у оквиру ове теме ред је да напишем и своје мушљење. Дакле задржаћу се на разматрању само сексуалне преваре (или што Воја каже у рекламном споту: то је тема!). Не могу сад да пишем о штипкању, пипкању, лизању, љубљењу... то су све врсте неверства које је већина спремна да опрости у зависности од дужине везе, количине љубави и страсти, привржености партнеру мада ја нисам неки истакнути члан те већине. Није да ме и то не вређа, али много више из практичног разлога: по јутру се дан познаје.

Дакле питање је да ли мислите да сте кадар да толико заволите да бисте могли да опростите превару. Ја нажалост мислим да апсолутно нисам таква особа. Разлог томе можда и јесте делом у томе што нисам баш нако нарочито сентименталан, али много више је у мом патријахалном васпитању и култу части који је ваома јак у мојој породици. Подсетићу да у крају из којег ја потичем (а то је једна од четири црногорске нахије над којом никада нису успели да успоставе власт ни турска ни аустрија) падале су главе и за много мање увреде. Примера ради један мој побочни сродник убио је сопствану рођаку јер му је два пута упала у реч а претходно је била упозорена да то не ради. Човек је само извадио пиштољ и пуцао јој је у главу!!! А једино нормално у случају преваре било је убиство оба виновника преваре. Сад не кажем ја да треба користити те методе које предлаже и Мира Шкорић (да подсетим на песму ''одлежаћу и њу и њега'') али свакако да васпитање на тим начелима није могло да од мене створи свингера... Негде дубоко у мени опраштање преваре једнако је пуцању себи у главу. Или бар у колено...

Питање које се сад постевља је да ли је то што кажем добро. Јер зар опраштањем некоме не чинимо највише сами себи, јер се враћамо особи коју тако много волимо. Наравно да тиме чинимо највише себи. Али зар суштина принципијелности и није бити истрајан и на своју штету. Лако је бити принципијелан кад ти то иде у корист.

Превару бих можда могао да опростим само да бих заштитио неку већу вредност као што је нпр. породица, али стварно ме мрзи да размишљам о томе са само 22 године и тако мало животног искуства. Овде се пише о студенским везама са бичаркама. А са њима до сада нисам себи дозвољавао да будем у неким односима да сад сечем вене и опраштам преваре... Наравно прецизирао бих и да ја овде пишем само о озбиљним везама а не о некој од хиљаду варијанти: виђамо се с времена на време, без обавеза...

И за крај бих хтео овим путем да поручим Памели да јој опраштам и Томија Лија, и Блажу и Хјуа Хефнера и све остале ликове који су се у међувремену на њој изређали и да је молим да ми се врати и све ће бити као некада...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od ZuLuofVozdovac Pet Apr 25, 2008 7:03 pm

Ово све горе што сам написао односи се на то шта ако би вас неко преварио. Ја лично не мислим за себе да би било неопходно велико убеђивање да бих преварио девојку. Ми правници бар знамо да основ криминалитета лежи у нади деликвента да неће бити ухваћен

Друго много се често користи реч љубав да би се оправдале разне будалаштине на овом свету, а и разни ставови на овом форуму. Те би једни опраштали због љубави, те ови други баш због тога не би, јер су повређени... Ово није расправа о љубави већ о поштовању себе.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od Dulence_Saviola Pet Apr 25, 2008 10:21 pm

Thumbs up
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od zvecarka Pet Apr 25, 2008 10:35 pm

ZuLuofVozdovac :: Ово није расправа о љубави већ о поштовању себе.

e bas tako....
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od Dulence_Saviola Pet Apr 25, 2008 10:52 pm

Kontam, a da li moze da postoji ljubav ako kruto postujes samo sebe....?

( ovo je S kao poslednje slovo azbuke, nisam hteo da kazem da pitam da li postoji ljubav ako samo postujes sebe na forumu)
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od zvecarka Pet Apr 25, 2008 10:59 pm

naravno da postoji jer moras ti sebe prvo postovati da bi te drugi postovali...
*naravno ovo je s kao poslednje slovo azbuke*
posto kazu da ljubav godinama prerasta u postovanje... pa ko ce te onda postovati tada ako te nije postovao na pocetku.... otisla sam malo daleko ali nema veze...
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od Dulence_Saviola Sub Apr 26, 2008 1:18 am

nisi otisla daleko, ne slazemo se u principu, ne mogu sada kuckam sve. Normalno da postujes sebe, ali budes fer prema sebi i prema drugom.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od zvecarka Sub Apr 26, 2008 1:30 am

ne ok je je to sto kazes... ali sta treba ocekivati od nekoga ko te ne postuje sto dokazuje samim tim da te prevario?
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od ZuLuofVozdovac Sub Apr 26, 2008 3:10 am

Dulence_Saviola ::Kontam, a da li moze da postoji ljubav ako kruto postujes samo sebe....?

( ovo je S kao poslednje slovo azbuke, nisam hteo da kazem da pitam da li postoji ljubav ako samo postujes sebe na forumu)

Наравно. Објасни ми зашто би поштовање себе искључивало љубав према другоме. Не мислим ја да поштовање себе значи урамити своју слику и ставити је на зид као икону, правити од своје слике фетиш и сл. И шта треба да значи то ''круто''? Зар постоји и меко поштовање себе.

(ове проблеме не би имао кад би писао ћирилицом. У њој је ш увек последње слово азбуке)
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od ZuLuofVozdovac Sub Apr 26, 2008 3:14 am

sps drugarica ::
Dulence_Saviola ::Znaci nikad vam se neko nije toliko svidjao da bi oprostili i prevaru ?

Samo jednom oprastam i nikada vise!

А у чему је суштина једног опраштања. Самим тим да си са неким, њему је већ дата шанса. Прокоцкавање те шансе је довољно. За ту још једну мораш да имаш неко добро објашњење. На пример зашто не 4-6, или 5+, све су то добре квоте...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od don Sub Apr 26, 2008 12:13 pm

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......................
don
don
Super član
Super član

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty
Broj poruka : 347
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od Dulence_Saviola Sub Apr 26, 2008 5:24 pm

Ako kruto postujes sebe toliko da ignorises tudje potrebe zbog toga bices prevaren sigurno ili ostavljen. Ako volis onda to ne zelis. I zato menjas malo sebe, tj. nazovi to sazrevanjem ili prilagodjavanjem ili meko postovanje sebe ili kako god hoces.

Sta ti mislis o tome sto je on ubio nju sto mu je upadala u rec a upozorio je da to ne radi? On je nju voleo ?
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od Piksi Sub Apr 26, 2008 5:47 pm

Svi smo mi u pravu... Ali ima li zivot reprizu?
Znam, znam, ne treba ici u drugu krajnost ali...

Prevara je pitanje casti i dostojanstva i zbog toga nikada u zivotu nisam prevarila nekoga. Mozda mogu da budem elasticnih razmisljanja, ali za dostojanstvo i cast mogu da ubijam, koljem, masakriram i ostalo...
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od ZuLuofVozdovac Sub Apr 26, 2008 10:49 pm

Dulence_Saviola ::Ako kruto postujes sebe toliko da ignorises tudje potrebe zbog toga bices prevaren sigurno ili ostavljen. Ako volis onda to ne zelis. I zato menjas malo sebe, tj. nazovi to sazrevanjem ili prilagodjavanjem ili meko postovanje sebe ili kako god hoces.

Sta ti mislis o tome sto je on ubio nju sto mu je upadala u rec a upozorio je da to ne radi? On je nju voleo ?

Стани ајде мало размисли па ми објасни шта значи ''круто поштујеш себе толико да игноришеш туђе потребе''? Мени стварно није јасно шта значи круто поштовање себе а још мање како то сад ако ти круто поштујеш себе аутоматски игноришеш туђе потребе. Какве везе има поштовање себе и туђе потребе? И које су то потребе? Стварно ми ово делује (али немој да се увредиш) врло бесмислено. Или сам ја исувише глуп...
А ово око убијања сам навео као један екстрем, а не као нешто пожењно. Умереност је уствари средиште између више екстрема... Либераног и овог наведеног конзервативног. Зар сексуална превара није екстрем? Зар између ње и поштења нема хиљаду степеника које треба прећи. Не кажем ја да се неки пољубац или шта већ не не опрашта. То зависи од случаја. То пак не важи за последњи степеник.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od Dulence_Saviola Ned Apr 27, 2008 10:46 am

Razlog nesporazuma je sto si se ti ogranicio na seksualnu prevaru. Nisi glup ja sam nekad nejasan. Objasnicu ti uzivo na sta sam mislio, ali kroz konkretne primere, ne mogu to ovde, ok ?
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od ZuLuofVozdovac Ned Apr 27, 2008 3:31 pm

Ма ок. Нема неспоразума. Ако мислиш да их има изађи испред па да видимо ко је управу! Шалим се наравно све може. И у оваквим стварима нико не може да буде управу... Једноставно то би било као кад би причали да ли је управу онај који навија за звезду или партизан (наравно зна се).
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od Joca Marinko Zlee Ned Apr 27, 2008 4:52 pm

Za Zvezdu, ovaj drugi je imao tesko detinjstvo
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od Dulence_Saviola Ned Apr 27, 2008 7:58 pm

mozda je imao smor detinjstvo,prema detinjstvu prvih,ali ima mnoooogoooo zanimljiviju, narocito evropsku mladost, i izuzetno zanimljiviju buducnost
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od Joca Marinko Zlee Ned Apr 27, 2008 9:03 pm

A onaj sto je navijao za Zvezdu se nije radovao 1991. godine, onda je bas u problemu, jer su se svi zvezdasi radovali. A partizan i nije imao cime da ga obraduje
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od Dulence_Saviola Ned Apr 27, 2008 9:32 pm

pa to je radost iz detinjstva. Ali ovaj drugi trenutno ima vecu radost, a mnoogo velika ga ceka u buducnosti
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od Joca Marinko Zlee Ned Apr 27, 2008 9:53 pm

naravno, optimisto. imate buducnost isto kao i kariceva stranka
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od Night Walker Ned Apr 27, 2008 10:22 pm

Dule, pa ti si vidovit???ili bi voleo da jesi?
Night Walker
Night Walker
Antički filozof
Antički filozof

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Odss-v11
Broj poruka : 1256
Zanimanje : Student
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od Joca Marinko Zlee Ned Apr 27, 2008 10:27 pm

Dule je imao nesrecno detinjstvo...
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru? - Page 3 Empty Re: Kakvu vrstu prevare ne biste oprostili partneru?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu