Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koskanje i provociranje!

+8
princeza
Dulence_Saviola
ZuLuofVozdovac
don
Joca Marinko Zlee
zvecarka
Night Walker
Piksi
12 posters

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od KING J.P.MA.ZL. Ned Jul 13, 2008 1:10 am

Dulence te mnogi zovu iz sazaljenja, tipa jadni Dusan, muceni Dusan, iz razloga sto ne znaju kako da ti drugacije stave do znanja neke stvari. Npr. mnogo je lakse da ti kazu:" Dulence, ne mogu da se vidim sa tobom", ili " Dulence, dobar si ali nisam ja za ozbiljnu vezu". Kada bi ti rekli:" Dusane, odjebi, smrdi ti iz usta, ruzan si i smaras", drugacije bi izgledalo, i bio bi povredjen. Ovako ljudi znaju odakle si, i znaju da imas problema, i kompleks nize vrednosti zbog mesta prebivalista.
Dakle, DULENCE, stvarno mi se dopisuje sa tobom, i stvarno mislim da si zanimljiv, ali mislim da moram da spavam ili da idem negde, tako da molim te nemoj da se ljutis, DULENCE, sto sada prestajem dopisivanje sa tobom.
(ako naletis na jos ovakvih poruka, shvatices da si u problemu)
KING J.P.MA.ZL.
KING J.P.MA.ZL.
Iskusan član
Iskusan član

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty
Broj poruka : 43
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od SubAdmin Ned Jul 13, 2008 12:11 pm

KING J.P.MA.ZL.
Dulence_Saviola
Znam da ste privatno mnogo dobri zato ne preterujte, neko bi mogao da pomisli da ste ozbiljni! Tema je koskanje i provociranje a ne vredjanje! Opaki Admin bi vam stavio upozorenje zato vas ja molim pre njegove reakcije da birate nacin "koskanja".
A i gde ste videli da se kumovi vredjaju? smile
SubAdmin
SubAdmin
Urednik
Urednik

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty
Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Dulence_Saviola Ned Jul 13, 2008 12:45 pm

Vredjanje ? Mislim da je jedina uvreda u tome sto je nas kralj sam sebe uvredio kuckajuci nesto ovako glupo. Dokazao je da bi mu bolje stajao nick dvorska luda i avatar tipa - joker, nego ta slicica koju su napravili njegovi idoli iz omladine SRS-a, sa kojima bi se vrlo rado tukao protiv onih drugih po skupstinama opstina i gradova po Srbiji. Iako je zadrt, deluje mi zanimljivo, kao objekat proucavanja,zato gotivim da se kuckam sa njim.

Mislim da ne zivim blizu tebe,pa da zbog toga imam kompleks nize vrednosti,ja zivim u Guncatima, kod Barajeva.

Znas,kako, zanimljivo je to tumacenje mog nadimka, ali pazi kazu psiholozi, da se jako cesto nadimci dobijaju bas da pokazu suprotnost od osobina koje nosimo,recimo **Mali Dzon** je bio rmpalija, a imali smo jednog malog u odeljenju koga smo zvali **Dzin**,ili recimo kad krupnog lika ili likusu zoves **Mrso** ili suprotno. Mora da se secas cuvenog junaka iz akcije Sablja, njega su zvali **Budala**,znas zasto ? Zato sto je jedini iz ekipe imao Visu skolu. Tako da, KRALJU, mora da si bas faca i sve naj u svom drustvu.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Koskanje i provociranje! - Page 9 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Admin Ned Jul 13, 2008 2:19 pm

Sad sam se smorio... Mene zovete Admin sad

Jel' to znaci au contre? help
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Dulence_Saviola Ned Jul 13, 2008 3:19 pm

Ne, to je sluzbeni nick.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Koskanje i provociranje! - Page 9 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od KING J.P.MA.ZL. Pon Jul 14, 2008 1:42 am

Dulence_Saviola ::Vredjanje ? Mislim da je jedina uvreda u tome sto je nas kralj sam sebe uvredio kuckajuci nesto ovako glupo. Dokazao je da bi mu bolje stajao nick dvorska luda i avatar tipa - joker, nego ta slicica koju su napravili njegovi idoli iz omladine SRS-a, sa kojima bi se vrlo rado tukao protiv onih drugih po skupstinama opstina i gradova po Srbiji. Iako je zadrt, deluje mi zanimljivo, kao objekat proucavanja,zato gotivim da se kuckam sa njim.

Mislim da ne zivim blizu tebe,pa da zbog toga imam kompleks nize vrednosti,ja zivim u Guncatima, kod Barajeva.

Znas,kako, zanimljivo je to tumacenje mog nadimka, ali pazi kazu psiholozi, da se jako cesto nadimci dobijaju bas da pokazu suprotnost od osobina koje nosimo,recimo **Mali Dzon** je bio rmpalija, a imali smo jednog malog u odeljenju koga smo zvali **Dzin**,ili recimo kad krupnog lika ili likusu zoves **Mrso** ili suprotno. Mora da se secas cuvenog junaka iz akcije Sablja, njega su zvali **Budala**,znas zasto ? Zato sto je jedini iz ekipe imao Visu skolu. Tako da, KRALJU, mora da si bas faca i sve naj u svom drustvu.
Vrlo lado cu avatar promeniti, i staviti dvorsku ludu, samo kad nadjem isti. Mada cu sacekati dok se potvrdi da ce Djilas da bude novi gradonacelnik.
Nisam ja rekao da je to najbolje tuci se, ali svakako je bolje nego raditi ono sto ti drugi kazu i samo klimati glavom. Kod nas u omladini nisu svi samo za tucu.
Batali mesto stanovanja, suvise je ocigledno da ti je mrsko sto zivis tako daleko. Kako mi je zao jadnih ljudi iz Guncata, koji moraju da prepesace celo selo da bi dosli do mesta gde autobus ide za Beograd. Potrudi se, sad si vlast, pa obezbedi to ljudima. Ne vole svi da trce kao ti.
OK ti je i ovo za nadimak. Suprotnost, a? Ako tebe zovu Dulence Saviola, sta si ti onda, ogroman covek(guncacanskim jezikom - RMPALIJA), koji ima 2 leve noge i ne moze da potrci a da ne padne. Ali skroz ti je glupo da mislis da se svuda nadimci dodeljuju svuda isto, kao sto vi iz udaljenijih krajeva radite. Onda verujem da tebe zovu "pametni smeker rado vidjen svuda", ili "lepobradi"?
KING J.P.MA.ZL.
KING J.P.MA.ZL.
Iskusan član
Iskusan član

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty
Broj poruka : 43
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Dulence_Saviola Pon Jul 14, 2008 5:18 am

Kazem, to je stav psihologa, pa sam tako protumacio tvoj nick posto mislim da znam ko si.
Nije Guncate daleko od svega, vec ima stvari koje su dalje od Guncata,ali opet smo prozor u svet. Nesto ti je uvek blizu a nesto daleko Smile

Elem, niko ne mora da prepesaci celo selo, postoji lokalni autobus,samo treba setiti se...

Mislim da je bolje raditi ono sto smo se dogovorli,makar pasivnom neupucenom posmatracu to delovalo kao da slusas drugog, nego silom i batinama nametati samo ono sto ti mislis da je ispravno. Narocito je to glupo kad si slabiji pa mogu da te polome kao majmuna.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Koskanje i provociranje! - Page 9 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od KING J.P.MA.ZL. Pon Jul 14, 2008 11:39 am

Ti si pravnik, i drze se toga sto si uspeo da nabubas, a psihologa ako vec posecujes, i pricas sa njim cesto, zamoli da iz tebe istera strahove. Nisi ti ni od koga slabiji, sve dok tako ne mislis, ali lepo sto si priznao da si slab u Skupstini i da se plasis da ce da te polome kao majmuna.
KING J.P.MA.ZL.
KING J.P.MA.ZL.
Iskusan član
Iskusan član

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty
Broj poruka : 43
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Dulence_Saviola Pon Jul 14, 2008 11:55 am

Kad sam kuckao o batinama i slabosti mislio sam na tebe i tvoje idole koji se tuku po skupstinama. Nisam pravnik, bar ne jos, ali mogu da budem i pomalo svestran pa da citam i o psihologiji, mozda je to zadrtima nepojmivo ? Ali to je vec tvoj problem.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Koskanje i provociranje! - Page 9 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Dulence_Saviola Pon Jul 14, 2008 12:03 pm

SubAdmin ::
A i gde ste videli da se kumovi vredjaju? smile

Zna Srbija.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Koskanje i provociranje! - Page 9 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Piksi Ned Jul 20, 2008 6:20 pm

razz
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Dulence_Saviola Pon Sep 08, 2008 1:10 pm

Sad sam bio do radnje da kupim hleb i novine pa sam sa komsijama bas pricao kako smo mi u Guncatima za celu opstinu i region prava lokomotiva i prozor u svet.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Koskanje i provociranje! - Page 9 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od neko... Pon Sep 08, 2008 1:37 pm

Dulence_Saviola ::Sad sam bio do radnje da kupim hleb i novine pa sam sa komsijama bas pricao kako smo mi u Guncatima za celu opstinu i region prava lokomotiva i prozor u svet.


boring
neko...
neko...
Super član
Super član

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty
Broj poruka : 258
Lokacija : jako blizu
Zanimanje : madjioničar
Datum upisa : 06.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Admin Pon Sep 08, 2008 4:40 pm

Dulence_Saviola ::Sad sam bio do radnje da kupim hleb i novine pa sam sa komsijama bas pricao kako smo mi u Guncatima za celu opstinu i region prava lokomotiva i prozor u svet.

Koskanje i provociranje! - Page 9 F_SP0168m_cd1d2d7
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Dulence_Saviola Pon Sep 08, 2008 5:00 pm

Znaci Admine,vidim da si majstor i za Photoshop i za Corel i montaze, steta je sto to upotrebljavas samo na ovoj temi...

Nekom je to dosadno jer to slusaa svaki dan u svom kraju.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Koskanje i provociranje! - Page 9 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Admin Uto Sep 09, 2008 5:35 pm

Dragi Dule, hvala na pohvalama... i kritikama:
steta je sto to upotrebljavas samo na ovoj temi
iako za ovo umetnicko delo nije bio potreban Photoshop. Upotrebljen je jedino da smanji dimenzije slike help

Hteo sam samo da pohvalim mlade umetnike koji su nasom dragom (pomalo zaboravljenom) ћиriliцom opisali svoju lokomotivu i svoj prozor u svet. wink
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Dulence_Saviola Uto Sep 09, 2008 11:28 pm

Cak i da jeste fotografisano, kao sto tvrdis, ajde da ti verujemo wink
to me podseca na jednu foru, tj. plan da na Domu kulture u Guncatima napisemo DJILAS TAJKUN kako bi vlast prvo to okrecila.

Elem, lako je naci klinca i platiti mu cisto da nesto naskraba da oblati nekog drugog i tu sliku obraditi u fotosopu... Rolling Eyes
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Koskanje i provociranje! - Page 9 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Admin Uto Sep 09, 2008 11:54 pm

Aaah, vidim da si tvrd orah smile
Ok, priznajem, ja sam platio lokalnom klincu da to napise samo da bih imao sta da postavim u ovoj temi. Svi se nesto koskate i provocirate a ja nisam imao nista da dodam. Eto, sad mi je lakse bla

Ali avaj, ucinio sam gresku, udario sam u sam koren srpstva, Guncate! Pa bilo je i nemoguce da neko poveruje u ovu moju Photoshop montazu smile

Ipak, okrecite ovo. Ako vidi nas postovani i uvazeni ministar prosvete Dr Zarko Obradovic, rodom iz Berana, uvesce nov jezik... Cuo si sta crnogorci rade sa svojim jezikom.
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Dulence_Saviola Sre Sep 10, 2008 2:56 pm

Najsmesnije je bilo kada je devojka,izbegla iz Bih,koja je zavrsila i osnovnu,i gimnaziju,i stomatologiju diplomirala pocela da prica kako joj je cudno da sad od nje traze da polaze i **Nas jezik** da bi dobila drzavljanstvo CG...
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Koskanje i provociranje! - Page 9 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Admin Sre Sep 10, 2008 3:13 pm

Pa sta da se radi, mora da zna nji'ov jezik da bi mogla da se sporazume u svakodnevnom zivotu. To mi je nesto najnormalnije odvala
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Dulence_Saviola Sub Apr 11, 2009 3:23 pm

Pricao sam jednom svom drugu o forumu. Pricao sam mu kako je bez obzira na politicko opredeljenje ili bilo koje drugo svojstvo svako ovde dobrodosao, da nema nikakve diskriminacije...bio je na forumu par puta i zvao me malopre na mobilni i pitao me kako je to moguce da u sekciji najbolji poslanici prilikom jednakog broja postova, forumas koji je kasnije stekao taj broj postova moze da bude bolje rangiran...rekao sam mu da se radi o verovatno o popularnosti postova, (a u sali sam mu rekao da je to kao gol razlika na tabeli,ali da ni to nece pomoci njegovom timu da bude drugi).Rekao da mi je da gresim i da je to ipak zbog sistema diskriminacije prema geografskoj pripadnosti (konkretno kriterijum mesne zajednice). Taj princip se iz svih drustvenih aktivnosti preneo i na forum. confused


Sms-om mi je poslao i stanje na dan 11.april 2:17

1) Joca Marinko Zlee (1665)

2) Dulence_Saviola (1665)
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Koskanje i provociranje! - Page 9 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Admin Sub Apr 11, 2009 3:35 pm

Brige nemaj prijatelju, svojim postom si opet izbio na prvo mesto tako da sada ne mogu provucem geografsku diskriminaciju boring

Koskanje i provociranje! - Page 9 F_diskriminacm_89bab84

btw. Kada budete primetili da je Admin sa svojih 390 postova najbolji poslanik, onda se zabrinite smile
A dotle uzivajte Razz
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Dulence_Saviola Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Admin ::btw. Kada budete primetili da je Admin sa svojih 390 postova najbolji poslanik, onda se zabrinite smile

Ekstra. Ma ne radi se o meni, nego boli diskriminacija...
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Koskanje i provociranje! - Page 9 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Joca Marinko Zlee Čet Apr 16, 2009 9:37 am

Mislim da su dve stvari presudile.
Prvo, nasa stranka se oduvek bori protiv protekcije, znaci ako si odbornik, ne mora da znaci da ce ti prvo mesto biti zagarantovano. Mada, ja ovo nisam shvatio kao takmicenje, jer da jesam, vec bih imao preko 2000 postova.
A drugo, mozda je presudno ipak bilo to sto mreza sama odredjuje prvo mesto, tako sto sama prepoznaje kvalitetne postove.
Imao si i ti par dobrih, ali si imao i one koji se bas ne racunaju u kvalitetne i realne.
Dakle, ovo nije takmicenje, i to sto si odbornik ne znaci da moras da budes prvi.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Dulence_Saviola Čet Apr 16, 2009 2:42 pm

Joca Marinko Zlee ::Mislim da su dve stvari presudile.
Prvo, nasa stranka se oduvek bori protiv protekcije, znaci ako si odbornik, ne mora da znaci da ce ti prvo mesto biti zagarantovano. Mada, ja ovo nisam shvatio kao takmicenje, jer da jesam, vec bih imao preko 2000 postova.
A drugo, mozda je presudno ipak bilo to sto mreza sama odredjuje prvo mesto, tako sto sama prepoznaje kvalitetne postove.
Imao si i ti par dobrih, ali si imao i one koji se bas ne racunaju u kvalitetne i realne.
Dakle, ovo nije takmicenje, i to sto si odbornik ne znaci da moras da budes prvi.

Da li je meni stranka poverila da budem odbornik ili nije nikada nisam ni pominjao niti ima veze sa ovim. Ako moze nemam nista protiv ni da me uopste nema na toj listi nego mene boli ako to ima veze sa time sto je moje prebivaliste MZ Guncate, ima jos nas forumasa koji nismo iz Bagrdana i ne bi bilo lepo i radilo bi se o protekciji.

Ja za razliku od tebe uopste nisam ni mislio o kvalitetu postova jer mi je bilo dovoljno prijatno da sa ljudima koje poznajem i gotivim komuniciram i na ovaj nacin. To sto ti mislis da su moji postovi osim tih **par dobrih** svi oni samo neki koji se **ne racunaju u dobre i kvalitetne** to je tvoja stvar,i to mi je ok. Da sam ja hteo da se dopadnem svima i da je to kriterijum i da se radi o takmicenju odavno bih zakucan na prvom mestu. Meni je drago da sa svakime mogu da komuniciram koliko mogui da nesto naucim kroz raspravu, a nisam tu da cenim kvalitet necijih postova kao ti. Bio je jedan forumas imao je **titulu** KRALJ, valjda je utripovao da je ovde na forumu samo on tvorac **kvalitetnih i dobrih postova** i da je stoga KRALJ foruma. Ovakav rezon me mnogo podseca na njega...
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Koskanje i provociranje! - Page 9 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koskanje i provociranje! - Page 9 Empty Re: Koskanje i provociranje!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu