Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova vlada

+3
Piksi
zvecarka
ZuLuofVozdovac
7 posters

Ići dole

Nova vlada Empty Nova vlada

Počalji od ZuLuofVozdovac Pon Maj 12, 2008 4:01 pm

Дакле, гласови су пребројани, ред је да пређемо на друге теме. Тема да ли би било боље ДСС-у да иде у владу са радикалим и ли у опозицију нема потребе да постављам, јер су разговори већ почели. Мислим ипак да би требали да почнемо да разматрамо ко ће чинити ниву владу.

Одговор на то питање веровали или не сам нашао читајући резултате избора у Новом Пазару. Љајић је добио 23 места, Суљо 18 или 19 а Српска листа (дсс, срс, спс) 7. дакле формирање власти у том граду могуће је само договором Суље (угљанина), Воје и Томе а то је и најреалније јер у супротном нема ништа од власти у том граду. Суљо ће да буде поново градоначелнок, али се онда зна у који кош иду његова два мандата у парламенту.

Мислим да онда идеја како Палма одлучује ко ће правити владу постаје да буде смешна јер и без његова 3 мандата ДСС, СРС и СПС-ПУПС и Суљо имају већину (30+77+17+2 је укупно 126) а он наравно неће бити толико глуп да испусти шансу да уђе у власт.

Већи проблем могао би да буде паралелна издаја ПУПС-а и Палме, али мислим да они опет не би могли да објасне својим бирачима коалицију са ЛДП-ом тако да у овом тренутку влади ДСС-СРС-СПС-ПУПС-ЈС-Суљо дајем предност од неких 75%. Не треба заборавити да је Палма релативно поштен човек и да не би издао оног ко га је увео у скупштину. Ипак ову његову изјаву сами протумачите: http://www.b92.net/info/izbori2008/parlamentarni.php?nav_id=298237

На крају треба размотрити и могућност ДС-СПС која је за мене једина могућа осим оне горе поменуте, али мислим да је СПС још синоћ рекао коме ће се прво обратити...


Poslednji izmenio ZuLuofVozdovac dana Uto Maj 13, 2008 1:28 am, izmenjeno ukupno 1 puta
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Nova vlada Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od ZuLuofVozdovac Pon Maj 12, 2008 4:13 pm

Мени је притом влада са СПС-ом увек била мрска, не само због тоталних идеолошких разлика, већ и због тога што постоји правило: једном лопов - увек лопов. Увек постоји латентна опасност да неки Заграђанин буде ухваћен са неким кофером пара, а да Ивица изађе одатле пет минута пре тога. Такве ствари могу да угрозе и владу, и све остале партнетре у тој влади. Ипак боље и то него влада жутих и црвених, ако то буде нова влада имам да почнем активно бављење политиком у циљу скидању неокомуниста са власти...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Nova vlada Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od zvecarka Pon Maj 12, 2008 4:46 pm

Ja se stvarno nadam da ce u koaliciji biti DSS-SPS-SRS jer koalicija DS-LDP-SPS je zaista... nemam komentar ali porazavajuca... Za celu nasu buducnost.. buducnost Srbije...
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Nova vlada Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od Piksi Pon Maj 12, 2008 5:00 pm

ZuLuofVozdovac ::Мени је притом влада са СПС-ом увек била мрска, не само због тоталних идеолошких разлика, већ и због тога што постоји правило: једном лопов - увек лопов. Увек постоји латентна опасност да неки Заграђанин буде ухваћен са неким кофером пара, а да Ивица изађе одатле пет минута пре тога. Такве ствари могу да угрозе и владу, и све остале партнетре у тој влади. Ипак боље и то него влада жутих и црвених, ако то буде нова влада имам да почнем активно бављење политиком у циљу скидању неокомуниста са власти...

Ma o cemu ti decko pricas?
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Nova vlada Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od ZuLuofVozdovac Pon Maj 12, 2008 5:33 pm

О томе што пише... Који део ти није јасан па да ти објасним? И да ли ти имаш неки став о свему овоме или само постављаш нека бесмислена питања...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Nova vlada Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od Piksi Pon Maj 12, 2008 11:02 pm

[quote="ZuLuofVozdovac"]Мени је притом влада са СПС-ом увек била мрска, не само због тоталних идеолошких разлика, већ и због тога што постоји правило: једном лопов - увек лопов.


Zulu, da li mislis da su ostali posteni?
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Nova vlada Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto Maj 13, 2008 1:07 am

Па пошто пратиш фудбал мислим да ћу ти најлакше објаснити на овај начин: да ли се сећаш шта је генерални секретар Бранко Бошковић рекао после утакмица Сутјеска-ОФК Београд, четрнаесте у низу која се завршила победом домаћина? Рекао је свугде се у свету намешта, и у Италуји и у Шпанији али нигде бре овако сељачки као код нас...
Сви краду, али за ове из СПС-а се увек занло да нешто муте, да добијају паре за подршку мањинкој влади (прво је добијао Бане Ивковић а после и Дачић) а на крају су још и ухваћени са кофером... Божа бар добије то у акцијама Меридијан банке...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Nova vlada Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto Maj 13, 2008 1:25 am

Е сад се ситуација мало променила... Променила се јер је РИК саопшио да ће СРС имати 78 мандата а не 77 што значи да ДСС-СРС-СПС и без Палме(који има 3 ) имају 125 мандата. То наравно не значи да могу да формирају владу, али значи и да друга страна не може. Ја стварно додуше не знам која би то била влада Пастора, Палме, Чеде, Вука, Ризе Халимија, Чанка, Динкића, Расима и Суље и не знам кога још све не, али ми је драго што је сада и теоретски немогућа. Ипак ако и Кркобабић пређе на ту страну имају 126... Који би то био Дизниленд, просто ми у овом тренутку жао што ту мајмунијаду нећу гледати на власти... Ипак ја сам још у првом обраћању искључио било какву могућност да ЛДП буде део било које власти.

Дакле сада лопту у ногама са сигурношћу има СПС, пошто овај посланик којег је добио СРС значи да Палма више нама могућност да уцењује Дачића, али Дачић идаље не може ништа без Палме...

Јесте да би се СПС опрао коалицијом са ДС-ом, прогутали би они некако и Динкића, али Чанка тешко... А шта тек рећи о Вуку Драшковићу. Како би тек њега објаснили својим бирачима... Мени све ово делује мало смешно али је јасно једно: Влада која буде била формирана ма ко да је формира биће врло нестабилна и просто се не зна да ли је горе бити у тој влади или не. Ко уђе кајаће се, ко не уђе кајаће се - Тамни вилајет...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Nova vlada Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od Deda Uto Maj 13, 2008 2:54 am

Hoćete li oprostiti Koštunici kada uđe u Vladu sa nama?
Deda
Deda
Veteran
Veteran

Muški Nova vlada Empty
Broj poruka : 156
Lokacija : Barajevo
Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od Gost Uto Maj 13, 2008 3:07 am

Deda ::Hoćete li oprostiti Koštunici kada uđe u Vladu sa nama?
Nikada više sa vama ?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od Deda Uto Maj 13, 2008 3:11 am

Priča se da će zemlje koje su priznale Kosovo reći:"Jao izvinite, malo smo se zaleteli". Boris i Voja će će na to odgovoriti:"Dobro, ali nemojte da vam se to ponovo desi", zatim se izljubiti i napraviti Vladu koja će Srbiju povesti u svetlu budućnost. Šiptari će na to malo negodovati ali će shvatiti da je mnogo pametnije da sačekaju još tridesetak godina pa da zahvate do Beograda. Znate, izlaz na plovne tokove mnogo znači. Svi ćemo tada biti srećni jer smo dokazali da pravda uvek pobeđuje.
Deda
Deda
Veteran
Veteran

Muški Nova vlada Empty
Broj poruka : 156
Lokacija : Barajevo
Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od Gost Uto Maj 13, 2008 3:14 am

Imate Dinkića ,Čanka i ostale izdajnike sa vama nemože čovek više da vam veruje .
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od Deda Uto Maj 13, 2008 3:44 am

Who is the big guy?
Deda
Deda
Veteran
Veteran

Muški Nova vlada Empty
Broj poruka : 156
Lokacija : Barajevo
Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od Joca Marinko Zlee Uto Maj 13, 2008 7:05 am

Deda ::Priča se da će zemlje koje su priznale Kosovo reći:"Jao izvinite, malo smo se zaleteli". Boris i Voja će će na to odgovoriti:"Dobro, ali nemojte da vam se to ponovo desi", zatim se izljubiti i napraviti Vladu koja će Srbiju povesti u svetlu budućnost. Šiptari će na to malo negodovati ali će shvatiti da je mnogo pametnije da sačekaju još tridesetak godina pa da zahvate do Beograda. Znate, izlaz na plovne tokove mnogo znači. Svi ćemo tada biti srećni jer smo dokazali da pravda uvek pobeđuje.

Vi jos niste doziveli ispunjenje poslovice: PRAVDA UVEK POBEDJUJE!!!! Dace Bog da je uskoro dozivite, i da vas uskoro istrebimo kao vaske, i da Srbiji bez vas konacno svane.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Nova vlada Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od Gost Uto Maj 13, 2008 8:19 am

Joca Marinko Zlee ::
Deda ::Priča se da će zemlje koje su priznale Kosovo reći:"Jao izvinite, malo smo se zaleteli". Boris i Voja će će na to odgovoriti:"Dobro, ali nemojte da vam se to ponovo desi", zatim se izljubiti i napraviti Vladu koja će Srbiju povesti u svetlu budućnost. Šiptari će na to malo negodovati ali će shvatiti da je mnogo pametnije da sačekaju još tridesetak godina pa da zahvate do Beograda. Znate, izlaz na plovne tokove mnogo znači. Svi ćemo tada biti srećni jer smo dokazali da pravda uvek pobeđuje.

Vi jos niste doziveli ispunjenje poslovice: PRAVDA UVEK POBEDJUJE!!!! Dace Bog da je uskoro dozivite, i da vas uskoro istrebimo kao vaske, i da Srbiji bez vas konacno svane.
Bravo Zli , stoji poruka ,,poštenje ipak ima cenu ,, dr Vojislav Koštunica .
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od Deda Uto Maj 13, 2008 1:50 pm

Joca Marinko Zlee ::
Vi jos niste doziveli ispunjenje poslovice: PRAVDA UVEK POBEDJUJE!!!! Dace Bog da je uskoro dozivite, i da vas uskoro istrebimo kao vaske, i da Srbiji bez vas konacno svane.

Otkud toliko mržnje kod jednog mladog religioznog čoveka?
Deda
Deda
Veteran
Veteran

Muški Nova vlada Empty
Broj poruka : 156
Lokacija : Barajevo
Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od Night Walker Uto Maj 13, 2008 2:24 pm

Deda ::Hoćete li oprostiti Koštunici kada uđe u Vladu sa nama?


Sa kojim bre vama?! vas nece biti !!!
Night Walker
Night Walker
Antički filozof
Antički filozof

Nova vlada Odss-v11
Broj poruka : 1256
Zanimanje : Student
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od zvecarka Uto Maj 13, 2008 3:53 pm

Deda ::
Joca Marinko Zlee ::
Vi jos niste doziveli ispunjenje poslovice: PRAVDA UVEK POBEDJUJE!!!! Dace Bog da je uskoro dozivite, i da vas uskoro istrebimo kao vaske, i da Srbiji bez vas konacno svane.

Otkud toliko mržnje kod jednog mladog religioznog čoveka?

Zasto ti mislis da je ovo mrznja??? Daleko od toga.... Ovo je samo optimizam... vera.... nada.... kid
O da Joco... Uz tebe smo!!!!
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Nova vlada Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od Joca Marinko Zlee Uto Maj 13, 2008 5:00 pm

Poznat sam po tome sto nikada nisam mrzeo nikog. Mrzeti coveka zbog politike je nesto najgore sto covek moze sebi da dozvoli. Smatram za veliku budalu svakoga ko mene mrzi zbog toga sto sam ja clan DSS-a.
U stranci DS postoje ljudi koje volim da sretnem, da popricam sa njima, postoje ljudi koji mi dolaze na slavu, i kod kojih ja idem, a sa nekim clanovima vrlo cesto pijem kafu. Znam da su oni kvalitetni ljudi, i koji ce mi pomoci kada bude trebalo nesto.
Ali ljude koji Srbiju vode u propast, i koji je teraju da se saginje, da moljaka nase neprijatelje da nas prime u druzinu, koji ljudima mazu oci nekim Fiatima i nekim velikim stranim ulaganjima, prethodno zaustavivsi gradnju autoputeva i prilive novca...njih mrzi vise od 50% Srba, sto su i pokazali na izborima.
Zato mrzim sve neprijatelje Srbije, i mrzim sve one koji rade protiv nje. U ovom trenutku to je vasa koalicija, u ovom trenutku to je Ceda i njegovi ljudi, i zato trenutno ne postoji rec ili delo koje ce me ubediti da je potpis na Solanin sporazum dobar.
Ipak, mrznja prema neprijateljima zemlje je opravdana, ali mrznja kod ovog mladog religioznog coveka ne postoji u drugom obliku.
I dalje cu piti kafu sa ljudima kojima sam se druzio i ranije.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Nova vlada Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od Gost Uto Maj 13, 2008 5:26 pm

Joca Marinko Zlee ::Poznat sam po tome sto nikada nisam mrzeo nikog. Mrzeti coveka zbog politike je nesto najgore sto covek moze sebi da dozvoli. Smatram za veliku budalu svakoga ko mene mrzi zbog toga sto sam ja clan DSS-a.
U stranci DS postoje ljudi koje volim da sretnem, da popricam sa njima, postoje ljudi koji mi dolaze na slavu, i kod kojih ja idem, a sa nekim clanovima vrlo cesto pijem kafu. Znam da su oni kvalitetni ljudi, i koji ce mi pomoci kada bude trebalo nesto.
Ali ljude koji Srbiju vode u propast, i koji je teraju da se saginje, da moljaka nase neprijatelje da nas prime u druzinu, koji ljudima mazu oci nekim Fiatima i nekim velikim stranim ulaganjima, prethodno zaustavivsi gradnju autoputeva i prilive novca...njih mrzi vise od 50% Srba, sto su i pokazali na izborima.
Zato mrzim sve neprijatelje Srbije, i mrzim sve one koji rade protiv nje. U ovom trenutku to je vasa koalicija, u ovom trenutku to je Ceda i njegovi ljudi, i zato trenutno ne postoji rec ili delo koje ce me ubediti da je potpis na Solanin sporazum dobar.
Ipak, mrznja prema neprijateljima zemlje je opravdana, ali mrznja kod ovog mladog religioznog coveka ne postoji u drugom obliku.
I dalje cu piti kafu sa ljudima kojima sam se druzio i ranije.

Svaka čast .
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od DS NAJBOLJI Uto Maj 13, 2008 9:41 pm

sto se opterecujete, nova vlada... ds i sps.
DS NAJBOLJI
DS NAJBOLJI
Iskusan član
Iskusan član

Nova vlada Empty
Broj poruka : 49
Datum upisa : 05.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od Night Walker Sre Maj 14, 2008 3:22 am

DS NAJBOLJI ::sto se opterecujete, nova vlada... ds i sps.


Ti si neki duhovit lik?!
Night Walker
Night Walker
Antički filozof
Antički filozof

Nova vlada Odss-v11
Broj poruka : 1256
Zanimanje : Student
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova vlada Empty Re: Nova vlada

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu