Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najveci problem opstine Barajevo.....

+4
Night Walker
Piksi
zvecarka
Dulence_Saviola
8 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Najveci problem opstine Barajevo..... - Page 2 Empty Re: Najveci problem opstine Barajevo.....

Počalji od Admin Pet Maj 23, 2008 4:08 am

ZuLuofVozdovac ::
Admin ::To je po meni pravi napredak. Kada budemo imali toleranciju koju u Londonu mozete videti bilo gde na ulici, ili recimo u Stutgartu, tek tada mozemo reci da izlazimo iz XV veka...

Е тада ћу да се одселим у оно село на планини из којег је мој чукундеда дошао и једини контакт са светом ће ми бити овај форум, али само ако престане да подржава овај вид ''толеранције'' на улицама. Ја не желим да будем као они ниуком погледу. Није ми јасно о каквом виду толеранције је овде реч? Ја не мислим да у Београду има мање толеранције него у Лондону или нпр Амстердаму. Једина разлика је што кад тамо виде два педера што се ватају на улици окрену главу, а овде им поломе кости. То је врло рационално деловање које очиигледно даје резултате. Они су сада толерантнији прама већини од које добијају батине и више не праве геј параде. Е то је толеранција, ништа не кошта а пуно вреди...

Hvala na pitanju, mrzelo me da sirim dalje (nesto mi se ne svidja ovo sirenje) temu, ali sada zelim da objasnim o kom vidu tolerancije sam mislio.

U Beogradu i Barajevu, kao i svuda po Srbiji ima mnogo manje, tj. nema uopste tolerancije. Kada ste zadnji put videli na ulici nekog "mangupa" koji je sav namrgodjen i kojeg ne smete da pogledate u oci jer moze da vam saspe zube na sred ulice u po bela dana bez ikakve naznake policijskog mesanja (osim eventualno da pomognu prijatelju)... Kada Vam se zadnji put desilo da vidite nekog namrgodjenog dizelasa u kaficu ili diskoteci gde ste izasli sa devojkom, koga ne smete ni pod tackom razno da zakacite u prolazu?!?

Da pogodim, videli ste ih danas!
Pa o tome pricam: nema osmeha na licima ljudi, svi vas gledaju kao da ste im vi krivi sto setate istom ulicom, ili imate lepsu devojku! Samo se ceka prva prilika da se uradi nesto lose nekom nevinom prolazniku! Ne zelim da mi komsija kune kravu! Ne zelim da se plasim od policije iako nemam sta da krijem!

Zelim da zivim svoj zivot kako to najbolje znam i umem i zelim da pustim druge da zive kako oni zele. O toj vrsti tolerancije pricam.

U Nemackoj mi se desilo da sam setao ulicom u popodnevnim satima i u susret mi je isao cikica u poznim godinama. Dok je prolazio pored mene sa osmehom me pozdravio: Guten Tag!!!!
Jedna mala sitnica koja mi je ulepsala dan!

U Londonu sam naleteo na tipa dok sam izlazio iza jednog coska zgrade (naleteo na dva metra od njega, nisam ga ni zakacio, a nije bilo ni u najavi da ga zakacim). Lik je samo promenio pravac, pogledao i (naravno) sa osmehom se izvinio (?!?): I'm sorry!
Samo sto mu nisam rekao: aman brate, pa za sta se ti meni izvinjavas?!?

Kod nas bi se lik samo jos vise namrgodio i namerno posao u mom pravcu da vidi da li cu se skloniti!

Kad budemo naucili da postujemo druge, i da shvatimo da nismo sami na ovoj planeti mozda ce i oni poceti da postuju nas.

p.s. Nemoj misliti da je ovo sve, imam jos primera ako nekog zanima. Nije mi tesko da pisem. Samo sto to mora da se dozivi!
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Najveci problem opstine Barajevo..... - Page 2 Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Najveci problem opstine Barajevo..... - Page 2 Empty Re: Najveci problem opstine Barajevo.....

Počalji od zelene_oci_boje_neba Pet Maj 23, 2008 5:34 pm

ZuLuofVozdovac ::
zelene_oci_boje_neba ::Najveci problem Barajeva je u tome sto su stanovnici nekulturni i bezobrazni! Iskreno zalim dobre ljude kojih je jako malo na ovoj teritoriji!

Ово говоре и ЛДП-овци из мог краја....

Govore za Barajevo ili za tvoj kraj? eek
zelene_oci_boje_neba
zelene_oci_boje_neba
Napredan član
Napredan član

Najveci problem opstine Barajevo..... - Page 2 Empty
Broj poruka : 17
Datum upisa : 18.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Najveci problem opstine Barajevo..... - Page 2 Empty Re: Najveci problem opstine Barajevo.....

Počalji od Dulence_Saviola Sub Maj 24, 2008 10:51 am

Mozda nije najveci problem, ali problem je i djubre,tj. na ulici i oko kontejnera, ali opet i tu dolazi do izrazaja nekultura pojedinca i sposobnost javnih sluzbi da odgovore tom izazovu.Na ovo prvo ne moze da utice toliko niko od nas pojedinacno (osim naravno, pozitivnim licnim primerom ili slicno), doduse mozda bi mogli da napravimo neki letak cisto da opomene kolika je opasnost od toliko otpadaka plasticnih ili slicno....
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Najveci problem opstine Barajevo..... - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Najveci problem opstine Barajevo..... - Page 2 Empty Re: Najveci problem opstine Barajevo.....

Počalji od Dulence_Saviola Sub Maj 31, 2008 11:31 am

Alkoholizam u Barajevu ? Ok ne mislim bas na ono cirkanje na jezeru ili kad nesto slavimo, ali tuce u diskoteci ili slicno ?
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Najveci problem opstine Barajevo..... - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Najveci problem opstine Barajevo..... - Page 2 Empty Re: Najveci problem opstine Barajevo.....

Počalji od Piksi Sub Maj 31, 2008 2:46 pm

Dulence_Saviola ::Alkoholizam u Barajevu ? Ok ne mislim bas na ono cirkanje na jezeru ili kad nesto slavimo, ali tuce u diskoteci ili slicno ?

Sta mislis za zakon: Ne sluzimo pijane goste, privodjenje i visoke novcane kazne za narusavanje javnog reda i mira ili...?
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Najveci problem opstine Barajevo..... - Page 2 Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Najveci problem opstine Barajevo..... - Page 2 Empty Re: Najveci problem opstine Barajevo.....

Počalji od Dulence_Saviola Sub Maj 31, 2008 4:12 pm

Svidja mi se! Da li je to dovoljno ?
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Najveci problem opstine Barajevo..... - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Najveci problem opstine Barajevo..... - Page 2 Empty Re: Najveci problem opstine Barajevo.....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu