Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportske vesti

4 posters

Ići dole

Sportske vesti Empty Sportske vesti

Počalji od Night Walker Sub Maj 24, 2008 1:44 am





22.5.2008 - Ubedljiva pobeda rukometaša Zvezde protiv Partizana

Rukometaši Crvene zvezde savladali su večeras u poslednjem kolu nacionalnog prvenstva gradskog rivala Partizan sa 37:31.
Crvena zvezda je još tri kola pre kraja ubedljivo osvojila ovogodišnje prvenstvo Srbije, dok je Partizan bio najuspešnija ekipa u Kupu Srbije.
Night Walker
Night Walker
Antički filozof
Antički filozof

Sportske vesti Odss-v11
Broj poruka : 1256
Zanimanje : Student
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sportske vesti Empty Re: Sportske vesti

Počalji od Joca Marinko Zlee Sub Maj 24, 2008 1:50 am

23.05.2008. Joca Marinko Zlee i njegov prijatelj Vuk Marinko Radunovic ponovo poceli sa rekreativnim igranjem tenisa i dijetom. Pozivam sve korisnike foruma da podrze ovu dvojicu mladih entuzijasta da se bave sportom i smanje kilazu.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Sportske vesti Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sportske vesti Empty Re: Sportske vesti

Počalji od Dulence_Saviola Sub Maj 24, 2008 9:28 am

24.5.2008.

SOFIJA

Predsednik Fudbalskog saveza Bugarske Borislav Mihajlov izjavio je da ne veruje da je nestanak predsednika Liteksa Angela Bončeva povezan sa fudbalom. Predsednik Liteksa nestao je u četvrtak, u jutarnjim satima u blizini svoje kuće u Sofiji.

"Bončev je sjajna osoba i koliko znam on nije imao neprijatelje. Mislim da je nemoguće da njegov nestanak ima veze sa fudbalom", rekao je Mihajlov novinarima posle sastanka sa ministrom unutrašnjih poslova Bugarske Mihajlom Mikovom.



GUNCATE

Karlos Nazario Saviola del Dulence je izjavio ispred STR Jagoda u Guncatima da se nakon izborne kampanje okrece trcanju i terenima za mali fudbal. **Narocito me raduju susreti sa momcima sa Santiago Bazenbea iz Barajeva** izjavio je pred prisutnima, **Baranac je spreman i raspolozen, a za ovu sezonu imamo hordu mladih neafirmisanih nada iz kraja koji ce jos jednom pokazati zasto nas sa punim pravom nazivaju Rudnikom zlatnih talenata i Guncatalonijom**.

VRSAC

Košarkaši Hemofarm Štade u naredna tri kola Svislajon Superlige Srbije hoće da obezbede treću poziciju, a prvi protivnik biće im sutra u 12. kolu ekipa Borca. Centar Hemofarm Štade Boban Marjanović rekao je da je Borac kao domaćin nezgodan protivnik i da njegova ekipa, iako važi za favorita, nikako ne sme da ga potceni.

"Iznenađenja su uvek moguća. Posle slabe partije protiv FMP-a u prošlom kolu, utakmica u Čačku biće dobra prilika da povratimo igru i samopouzdanje uoči predstojećeg derbija sa Partizanom", rekao je Marjanović
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Sportske vesti Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sportske vesti Empty Re: Sportske vesti

Počalji od Dulence_Saviola Sre Avg 06, 2008 2:40 pm

GUNCATE

**Ozivelo** je terence u Guncatima pored OS-e. Prolaznici i gledaoci ce i ovo leto moci da uzivaju u fenomenalno igri, lucidnim i atraktivnim potezima, prelepim golovima, efektnim asistencijama. Ponovo su tu neafirmisani i afirmisani mladi asovi iz fudbalskim talentom i strascu umivene Guncatalonije. Karlos Nazario Saviola del Dulence je zabelezio 4 nastupa sa svojom novom ekipom, i stigao da se upise u listu strelaca, najvaljujuci odlicnu formu i vrelo leto na terencetu Svetlosti kod Doma. Nadamo se svim srcem da ce kvalitet igre dostici onaj od Avgusta 2006.g.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Sportske vesti Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sportske vesti Empty Re: Sportske vesti

Počalji od Joca Marinko Zlee Sre Avg 06, 2008 8:42 pm

Prijatelji sporta, danas smo bili na objektu koji mnogi zitelji Zuncata zele da predstave kao stadion. Naime, veliki broj ljubitelja fudbala se okupio danas oko 14 casova na poljani zeleci da budu zivi svedoci konacnog isterivanja komsije Stojana i njegovih ovaca sa terenceta.
Gnevni samozvani sef terenceta uz prisustvo medija objasnio je:
M.L.:"******, dodje i sedi i pije, napasa ooovce!!! ***** li mu mamu, a ovce *******!!!!
Dodju decaci da sutiraju, da se okliznu na ***** i da izlome nogu. Sad cu ja da mu kazem neke stvari"
Zatim je pokusao biranim recima da komsiju Stojana ubedi da ne pusta ovce na livadu(koju nazivaju stadionom) i da se skloni sa mesta gde decaci sutiraju krpenjace(prava lopta je poslednji put vidjena u Guncatima davne 1984. god):

"Stojaneeeee!!!!! ***** li ti sve zivo teraj ovce odavde!!! Ako te vidim opet ovde ****** ti sve najmilije, nemoj da ******* nego da ti ******* ako znas da postoji****** i sve ostalo. Milu li ti mamu, prestani jer cu da ti ******* jer ******!!! Jel ti jasno bre? Znas li ti ko sam ja?!?!?!?!?", rekao je M.L, i u svom stilu nastavio:
"Nemoj da ja uzmem **** pa da ****** jer ces posle da ***** i da pricas svima!!!! Ako saznam da si ***** onda ces da ****** a onda nece biti dobro!!!!" "Ne mossss tako sa mnom bre", naglasio je M.L.
Jos uvek ne znamo da li je Stojan sa svojim stadom napustio livadu i tako omogucio mladim nadama igre sa lopticom krpenjacom da nastave da jurcaju, ili je ostao tu.
Uglavnom, toliko za ovo javljanje, a obavestavacemo vas i nadalje o sportskim vestima iz Zuncata.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Sportske vesti Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sportske vesti Empty Re: Sportske vesti

Počalji od Dulence_Saviola Čet Avg 07, 2008 12:04 am

Mislim da bi Admin trebao da banuje ovog korisnika, da obrise njegov post, a najavljujem i privatnu tuzbu, kao i inicijativu da mesna zajednica tuzi i vinovnika ovakvog predstavljanja ove zajednice i celu grupu koja stoji iza njega u planskom blacenju Guncata.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Sportske vesti Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sportske vesti Empty Re: Sportske vesti

Počalji od Dulence_Saviola Sre Okt 22, 2008 6:42 pm

CUKARICA

Karlos Nazario Saviola del Dulence vec 2 kola igra u startnoj postavi Darkovih Pulena sa Belih Voda. U medijima se spekulise da ce ove jeseni neafirmisani mladi as svoje partije pruzati na Adi. **Uvek sam bio na raspolaganju prijateljima iz ekipa u kojoj sam proveo dinve trenutke tokom prosle sezone,ali sam obavezama ipak vezan za drugo podrucje,tako da se nisam obavezao za ekipu** izjavio je Dulence.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Sportske vesti Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sportske vesti Empty Re: Sportske vesti

Počalji od Dulence_Saviola Sre Jan 28, 2009 8:56 pm

Karlos Nazario Saviola del Dulence je juce vidjen kao trci po sportskim objektima u Guncatiji. Za mladog neafirmisanog asa je poceo pripremni period za suncem umivene dane proleca i leta 2009-te koje ce zaciniti angazovanom igrom i kisom golova i lucidnih poteza.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Sportske vesti Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sportske vesti Empty Re: Sportske vesti

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto Apr 21, 2009 3:05 am

U Belgiji su Anderleht i Standard nastavili trku za titulom prvaka. Anderleht je bez suspendovanog Nemanje Rnića savladao Vesterlo u gostima minimalnim rezultatom.

Замисли Рнић суспендован...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Sportske vesti Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sportske vesti Empty Re: Sportske vesti

Počalji od Dulence_Saviola Uto Apr 21, 2009 2:08 pm

**Uvalili su mi novog Vasilevskog**
To je izjavio trener Anderlehta kada je na prvoj utakmici posle debija Nemanja dobio crveni karton.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Sportske vesti Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sportske vesti Empty Re: Sportske vesti

Počalji od ZuLuofVozdovac Pet Apr 24, 2009 3:06 am

Постаните власник ФК Црвена Звезда! Пошаљите најнижу јединствену понуду на 5555 и постаните власник овог циркуса! СОС Канал1!!!
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Sportske vesti Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sportske vesti Empty Re: Sportske vesti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu