Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li se ljubav kupuje/prodaje?

5 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty Re: Da li se ljubav kupuje/prodaje?

Počalji od Gost Sre Jun 04, 2008 9:46 pm

nevaže kartoni nisam igrač
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty Re: Da li se ljubav kupuje/prodaje?

Počalji od Piksi Sre Jun 04, 2008 9:51 pm

nevski ::nevaže kartoni nisam igrač

Ja jesam za tebe ne znam!

Ali sta vi muskarci znate sta je uopste ljubav!
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty Re: Da li se ljubav kupuje/prodaje?

Počalji od Gost Sre Jun 04, 2008 10:03 pm

Piksi ::
nevski ::nevaže kartoni nisam igrač

Ja jesam za tebe ne znam!

Ali sta vi muskarci znate sta je uopste ljubav!


Ja sam ti već rekao da nisam i nevaže kartoni
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty Re: Da li se ljubav kupuje/prodaje?

Počalji od Piksi Sre Jun 04, 2008 10:05 pm

Pogledaj koja je tema u pitanju!
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty Re: Da li se ljubav kupuje/prodaje?

Počalji od Gost Sre Jun 04, 2008 10:11 pm

pa dala si mi karton , samo da ti objasnim , a inače roba je roba
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty Re: Da li se ljubav kupuje/prodaje?

Počalji od Piksi Sre Jun 04, 2008 10:14 pm

Ne mozes meni da objasnjavas gluposti! Pa nisu ljudi artikli!
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty Re: Da li se ljubav kupuje/prodaje?

Počalji od Gost Sre Jun 04, 2008 10:15 pm

Tema je Trgovina LJUBAVLJU ne ljudima , ili se varam
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty Re: Da li se ljubav kupuje/prodaje?

Počalji od Piksi Sre Jun 04, 2008 10:17 pm

SRCE_NIJE_KAMEN ::Svi znamo da 90% ljudi

Grdno se varas Nevski!


Poslednji izmenio Admin dana Sre Jun 04, 2008 11:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Ispravljen kôd)
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty Re: Da li se ljubav kupuje/prodaje?

Počalji od Gost Sre Jun 04, 2008 10:21 pm

Piksi ::
SRCE_NIJE_KAMEN ::Svi znamo da 90% ljudi

Grdno se varas Nevski!

onda nisam dobro pročitao naslov


Poslednji izmenio Admin dana Čet Jun 05, 2008 12:00 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Ispravljen kôd)
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty Re: Da li se ljubav kupuje/prodaje?

Počalji od Piksi Sre Jun 04, 2008 10:38 pm

Tako je vec bolje! Ko priznaje pola mu se prasta!
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty Re: Da li se ljubav kupuje/prodaje?

Počalji od Gost Sre Jun 04, 2008 10:39 pm

e: Da li se ljubav kupuje/prodaje?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty Re: Da li se ljubav kupuje/prodaje?

Počalji od Piksi Sre Jun 04, 2008 10:42 pm

Mogu samo reci da se ljubav ne kupuje i ne prodaje. Ostalima koji zastupaju neke tudje teorije tipa izum holivuda porucujem da su to samo prazne price koje ponavljaju kao papagaji i delimicno smo dosli dokle smo dosli zbog takvih osoba. Ljubav je ta koja od nas cini da nismo samo materija vec vise od nje, cini da postajemo besmrtni i ulazimo u vecnost, ona je ta zbog koje smo mi danas tu jer da nje nije bilo ni mi ne bismo postojali.
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty Re: Da li se ljubav kupuje/prodaje?

Počalji od Admin Čet Jun 05, 2008 12:07 am

Piksi ::Mogu samo reci da se ljubav ne kupuje i ne prodaje. Ostalima koji zastupaju neke tudje teorije tipa izum holivuda porucujem da su to samo prazne price koje ponavljaju kao papagaji i delimicno smo dosli dokle smo dosli zbog takvih osoba. Ljubav je ta koja od nas cini da nismo samo materija vec vise od nje, cini da postajemo besmrtni i ulazimo u vecnost, ona je ta zbog koje smo mi danas tu jer da nje nije bilo ni mi ne bismo postojali.

Ali ljubav se i kupuje i prodaje. Koliko je samo primera da su devojke sa starcima zbog love i cak mladih momaka sa Zoricom Markovic smile
Ili je to verovatno zbog ljubavi koju on oseca prema njoj, jel?
Dakle odgovor je jednostavan i nema diskusije jer ima bezbroj primera o vezama iz koristi a ne iz ljubavi!
To ne znaci da je neko izumeo toplu vodu jer toga ima od pamtiveka, pa svi vladari su zenili princeze ne iz ljubavi vec iz koristi. Da bi dobili postovanje i mir sa vecim carstvima...

A sto se tice pitanja da li je to u redu - mislim da moze da se diskutuje i na tu temu, ali je to dopunska diskusija. Osnovna diskusija je u naslovu teme Da li se ljubav kupuje/prodaje?

p.s. Piksi ne mozes da delis tako kartone, ti si igrac a ja sam kadija u ovoj igri bez obzira sto je tema tvoja dance
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty Re: Da li se ljubav kupuje/prodaje?

Počalji od Piksi Čet Jun 05, 2008 12:36 am

Admin ::
Piksi ::Mogu samo reci da se ljubav ne kupuje i ne prodaje. Ostalima koji zastupaju neke tudje teorije tipa izum holivuda porucujem da su to samo prazne price koje ponavljaju kao papagaji i delimicno smo dosli dokle smo dosli zbog takvih osoba. Ljubav je ta koja od nas cini da nismo samo materija vec vise od nje, cini da postajemo besmrtni i ulazimo u vecnost, ona je ta zbog koje smo mi danas tu jer da nje nije bilo ni mi ne bismo postojali.

Ali ljubav se i kupuje i prodaje. Koliko je samo primera da su devojke sa starcima zbog love i cak mladih momaka sa Zoricom Markovic smile
Ili je to verovatno zbog ljubavi koju on oseca prema njoj, jel?
Dakle odgovor je jednostavan i nema diskusije jer ima bezbroj primera o vezama iz koristi a ne iz ljubavi!
To ne znaci da je neko izumeo toplu vodu jer toga ima od pamtiveka, pa svi vladari su zenili princeze ne iz ljubavi vec iz koristi. Da bi dobili postovanje i mir sa vecim carstvima...

A sto se tice pitanja da li je to u redu - mislim da moze da se diskutuje i na tu temu, ali je to dopunska diskusija. Osnovna diskusija je u naslovu teme Da li se ljubav kupuje/prodaje?

p.s. Piksi ne mozes da delis tako kartone, ti si igrac a ja sam kadija u ovoj igri bez obzira sto je tema tvoja dance

Vojo, sa moje strane gledista nije tako! I ovu temu nisam ja postavila, a postavicu jednu kao dopunsku diskusiju!
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty Re: Da li se ljubav kupuje/prodaje?

Počalji od Admin Čet Jun 05, 2008 12:46 am

Piksi salio sam se za kartone, a sto se tice prodaje ljubavi, i ja sam protiv ali definitivno ima toga. To je realnost... c'est la vie

Pa cak i prava ljubav je ljubav iz koristi. Barem bi moglo tako da se gleda...
Cak iako nekoga zaista volis, sa njim/njom si jer ti treba ta osoba. Znaci da koristis njeno prisustvo da bi tebi bilo lepse.

Zar ne mislis da je i to vid koristi?
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty Re: Da li se ljubav kupuje/prodaje?

Počalji od Piksi Čet Jun 05, 2008 12:52 am

Ne mislim da je to vid koristi! Jednostavno ja sam uvek bila jedinka u vezi svega, pa i ljubavi!
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li se ljubav kupuje/prodaje? - Page 2 Empty Re: Da li se ljubav kupuje/prodaje?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu