Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rap stihovi

2 posters

Ići dole

Rap stihovi Empty Rap stihovi

Počalji od Joca Marinko Zlee Uto Jun 24, 2008 3:45 pm

Primetio sam da na nasem forumu nema nikakve price o rap muzici. Mada nisam reper, rado volim da cijem neke pesme nasih repera, pogotovu Nigrutina. Ovde na ovom mestu, ako neko zeli moze da okaci svoje omiljene delove iz rep pesama.
Ovo je deo iz pesme "Pozoristance", koju izvode reperi iz Nisa, grupa "D-fence", koja je poznata izmedju ostalog i po tome sto su momci iz grupe bili veliki protivnici Slobinog rezima.


"E, posto Mare nema selo, sag cu ja da vi reknem kako toj izgleda kad provedes cel zivot prikaj goveda.
Imam kokoske, praci, kravu, doodim iz Ravnu Dubravu, sejem psenicu, orem njive i kosim travu.
U glavu malo pobrljavem kad popijem sas komsiju, grejem rakiju a onda baba dojde pa pocne da mi vika, vika: eve ga, pa se usljiskaja, pije rakiju a tvor nam izeo sva jaja iz kokosinjac! Ajde dig se da izvines svinjac, bre!!!
Smrdim na beli luk i stalu. Nokti mi crni od kopanje, na opanci nosim kilo blato a retko idem na kupanje. Juce sam na sabor u Donji Prisijan kupio dve nove caksire,
Jebem ga sramota me iz oneja stare vec pocela muda da mi vire...
A otoic u Beli Kamen kad sam isal detelinu da prevrtamo, lele, mal ne izginumo. Uvati nas nevreme, kisa, vetar pa poce i da grmi a mi drz da onoj seno saberemo da ne odbubri.
Pa kad lapnu grom u ora, bem ti mal se ne usra od stra. Reko jebem ti i detelinu, i Beli Kamen, i seno i sve u ~cenzurisano~ materinu, cu da si poginem sa svoju babu pa njuma turim na grbinu pa preko komsijsku tarabu.
Al se sopletem na drugu dasku, lele da vidis cudo, malo je valilo na onija plot da si ostavim mudo. Ali jos to nije nista, nego padnemo u svinjac, a svinje mrsave i gladne pa brzo begaj u kokosinjac. A kokoske se raskokodakale, petal kukurice, ete ga komsija sas pusku, oni piletija samo cicu. Vika: stoj, ili ubivam na mesto, bem li ti nanu!!!
Reko: komsijo nemo da pucas ne mi za men no mi za babu."
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Rap stihovi Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Rap stihovi Empty Re: Rap stihovi

Počalji od Dulence_Saviola Uto Jun 24, 2008 4:07 pm

ma rep je bas kul. Daj bre skloni to odavde, nemo da za*evbavas, nemoj da ti prevrnem tu temu.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Rap stihovi Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Rap stihovi Empty Re: Rap stihovi

Počalji od Dulence_Saviola Uto Jun 24, 2008 4:08 pm

Primetio si ti da nema repa...cuo si ti, cuo si ti da nema dovoljno repa,adje ti nas spasi i kuckaj rep. Cuo si ti . Cuo je on da nema dovoljno repa na forumu.Cuo si ti
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Rap stihovi Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Rap stihovi Empty Re: Rap stihovi

Počalji od Dulence_Saviola Uto Jun 24, 2008 4:09 pm

Ja ovde na forumu kuckamo od 6 marta, on je cuo da nema dovoljno repa
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Rap stihovi Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Rap stihovi Empty Re: Rap stihovi

Počalji od Joca Marinko Zlee Uto Jun 24, 2008 4:11 pm

Au, kakvo miniranje!!! Kumovski, nema sta. To sto si odbornik, ne znaci da necu da te izlupam kao irvasa!!!
Dakle, tema je RAP stihovi
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Rap stihovi Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Rap stihovi Empty Re: Rap stihovi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu