Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moral nam je pao, helanke su ruzne!

4 posters

Ići dole

Moral nam je pao, helanke su ruzne! Empty Moral nam je pao, helanke su ruzne!

Počalji od Admin Pon Avg 11, 2008 4:06 pm

Vidim da ovih dana i nemate nesto mnogo inspiracije, ali je to mozda zato sto ne pricate sa pravim ljudima.
Evo ja sam u razgovoru dosao do zakljucka da nam je svima (ljudska populacija u globalu) pao moral i da bi bilo lepo kada bi se svi lepo potrudili da ga ponovo izgradimo, u isto vreme mozemo i da se potrudimo i organizujemo neku akciju protiv helanki!
Ne znam kako neko uopste moze na obuje carape i hoda okolo nazivajuci taj komad krpice - helankama!!!

Dole helanke!!! (Uh ja o moralu a ovo moze da bude dvosmisleno..) smile

Moral nam je pao, helanke su ruzne! F_18tm_407c31a

Mislim... sta reci na ovo
Moral nam je pao, helanke su ruzne! F_bigen298qx7m_a5a3bd8 nerves
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Moral nam je pao, helanke su ruzne! Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Moral nam je pao, helanke su ruzne! Empty Re: Moral nam je pao, helanke su ruzne!

Počalji od neko... Uto Avg 12, 2008 10:58 am

Dragi Admine,
protivnik sam helanki, jedan mali delic garderobe koji nista drugo no ocrtava svaki deo tela... masa devojaka ih nosi..i kao to je lepo...ili kao razmisljaju to mi stoji ili ja nemam kompleks a nista od toga nema veze sa vezom. nema to veze sa moralom, jednostavno sa ukusom, lepota dolazi sa neke druge strane zato te podrzavam u akciji DOLE HELANKE. (i ja mislim na dole kao dole ne... fool )
neko...
neko...
Super član
Super član

Moral nam je pao, helanke su ruzne! Empty
Broj poruka : 258
Lokacija : jako blizu
Zanimanje : madjioničar
Datum upisa : 06.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moral nam je pao, helanke su ruzne! Empty Re: Moral nam je pao, helanke su ruzne!

Počalji od Joca Marinko Zlee Uto Avg 12, 2008 1:11 pm

"To se nase seljanke utegle u helanke,
samo me nerviraju zato sto falsiraju"
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Moral nam je pao, helanke su ruzne! Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moral nam je pao, helanke su ruzne! Empty Re: Moral nam je pao, helanke su ruzne!

Počalji od Dulence_Saviola Uto Avg 12, 2008 1:33 pm

Ne bih bas rekao da je moral pao, nego da su se promenila pravila i da nazalost moral postaje drugaciji...neke nove vrednosti izbijaju u prvi plan, sve je podredjeno tom potrosackom duhu a u skladu sa tim i svi smo mi **roba** koja treba bolje da se **proda**, valjda helanke dodju kao neka ambalaza ?

Dole takav moral !
Sto se tice helanki - to ostaje na svakom od nas da odabere za sebe...
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Moral nam je pao, helanke su ruzne! Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moral nam je pao, helanke su ruzne! Empty Re: Moral nam je pao, helanke su ruzne!

Počalji od neko... Uto Avg 12, 2008 1:55 pm

Dulence_Saviola :: svi smo mi **roba** koja treba bolje da se **proda**, valjda helanke dodju kao neka ambalaza ?


po tebi sve koje nose helanke su roba za prodavanje!!
kako smo brzo dosli do zakljucka!!


Poslednji izmenio Admin dana Uto Avg 12, 2008 2:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Ispravljen kôd)
neko...
neko...
Super član
Super član

Moral nam je pao, helanke su ruzne! Empty
Broj poruka : 258
Lokacija : jako blizu
Zanimanje : madjioničar
Datum upisa : 06.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moral nam je pao, helanke su ruzne! Empty Re: Moral nam je pao, helanke su ruzne!

Počalji od Dulence_Saviola Uto Avg 12, 2008 2:13 pm

Nisam to rekao, nego mislim da je takva moda/trend posledica takvog morala. Ne mora svako ko prati to da ima takvu nameru.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Moral nam je pao, helanke su ruzne! Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moral nam je pao, helanke su ruzne! Empty Re: Moral nam je pao, helanke su ruzne!

Počalji od Admin Uto Avg 12, 2008 2:44 pm

Dulence_Saviola ::Nisam to rekao, nego mislim da je takva moda/trend posledica takvog morala. Ne mora svako ko prati to da ima takvu nameru.
Ali uglavnom jeste tako. Najcesci razlog sto neko voli da ih nosi je sto privlaci pogled muskaraca, samim tim sto ocrtava telo pa najlakse moze da se proda *roba* na taj nacin.

Moral nam je pao, helanke su ruzne! F_01AwcAX1JUHm_5ab3493

Dekadencije je uvek bilo kroz istoriju covecanstva, ali zadnjih godina bas uzima maha. Mislim da ovako nesto nikad nije bilo cak ni u vreme venecijanskih orgijanja.
Ne kazem da se ja ne bih okrenuo za ovakvom "devojkom" kao na slici iznad... Ali nije poenta u tome. Neke stvari treba da ostanu skrivene i da nateraju mastu da radi. Pitam se sta je sledece u evoluciji covecanstva?!? Da li cemo uopste i da pitamo jedni druge, ili cemo samo da se penjemo.

Nema nista lepse od truda koji ulozimo da dodjemo do neke osobe i upoznavanju te osobe...
A sve je manje potrebno truda... ako je i potrebno

Triput ura za moral!!! Thumbs up
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Moral nam je pao, helanke su ruzne! Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Moral nam je pao, helanke su ruzne! Empty Re: Moral nam je pao, helanke su ruzne!

Počalji od Dulence_Saviola Uto Avg 12, 2008 10:02 pm

Ok,ali ipak mislim da ima i mladih koji se tako oblace - misleci da tako treba,a ne zele da posalju takvu ili samo takvu poruku. Znas generacija koja odraste uz Pink,VB i slicno je jednostavno tako **naucena**. Naravno da je Ok privuci paznju na sebe...ali mislim da ipak TV nudi/diktira takve uzore....

Dinamika te dekadencije o kojoj kuckas jeste nezabelezena i ona je pratilac sistema vrednosti kapitalistickog drustva...to je tako,ali opet kazem, izbor je na svakom pojedincu da deluje i ponasa se kako zeli. To jeste nemoralno sa stanovista jednog tradicionalnog morala u kome su ljudske vrline kljucne vrednosti - ljubav,poverenje,privrzenost,vernost i slicno, ali moral kapitalistickog drustva se izrazava kroz pravilo-sve ima svoju cenu, i novac je jedino sredstvo za srecu, i naravno,ono sto je kljucno - vredis koliko zaradjujes. Mediji nas bombarduju time, a i nasa okolina postaje sve vise takva da ceni samo to sto je,bar po meni povrsno i ne sustinsko. Koliko zaradjujes? Sta vozis? Gde zivis?....mislim da je ovaj slucaj u nasoj temi, jedna od pojava. OK naravno da treba zena da bude i slobodna da se oblaci kako hoce i koliko hoce i da je besmisleno zbog toga je kvalifikovati negativno,ali mislim da je ovaj trend u bg-u cisto posledica tog drugacijeg morala.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Moral nam je pao, helanke su ruzne! Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moral nam je pao, helanke su ruzne! Empty Re: Moral nam je pao, helanke su ruzne!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu