Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zatvaranje olimpijade u Pekingu

2 posters

Ići dole

Zatvaranje olimpijade u Pekingu Empty Zatvaranje olimpijade u Pekingu

Počalji od Admin Ned Avg 24, 2008 11:55 pm

Bez obzira sto kineze prati odlika da su majstori za vatromete i sto mi njihove kuhinje nikad nije dosta, ipak mi je prvo sto pomislim na njih neka lagana odbojnost. Verovatno zbog toga sto smo preplavljeni njihovom robom koja je takva kakva je - ne zna se da li je vise jeftina ili manje kvalitetna. Nikad nisam na njih gledao sa nekim velikim postovanjem. Ali... ovo sto sam video na samom zatvaranju olimpijskih igara me ostavilo bez pravog komentara!!!

Prvo kada sam video odavanje postovanja sledecem domacinu - Londonu... Autobuska stanica pred koju staje doubledecker... Koji se transformise u lepo uredjeni vrt... iz koga se pojavljuju Leona Lewis i niko drugi nego legendarni Jimmy Page!!! E tu su me vec kupili. A kad je u pratnji Page-a zapevala "Whole Lotta Love"... brrrr
Ali sam ostao bez daha kad su krenuli sa predstavom na tornju secanja. Da mi je neko ono pricao ne bih mu verovao. Kakve su sve figure pravili...
Na samom kraju, vatromet je naravno bio spektakularan

Svaka cast kinezi! Postavili ste standarde koji ce biti tesko nadmaseni u narednom periodu. Thumbs up

Zatvaranje olimpijade u Pekingu F_stadiumdebem_e306927
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Zatvaranje olimpijade u Pekingu Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje olimpijade u Pekingu Empty Re: Zatvaranje olimpijade u Pekingu

Počalji od Joca Marinko Zlee Čet Sep 11, 2008 4:32 pm

Slazem se sa tobom, ali ipak mi je otvaranje bilo lepse. U svakom slucaju, i jedna i druga manifestacija zasluzuju samo najiskrenije cestitke. Podatak da je svaki ucesnik, od ljudi koji su ucestvovali u ceremoniji pa do volontera i redara ove dve tacke vezbali godinu dana stvarno je neverovatan.
Vatrometi na otvaranju i zatvaranju su me odusevili, kao i predstavljanje kineske kulture, tradicije i istorije na otvaranju. Svaka cast, mali Zuti ljudi.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Zatvaranje olimpijade u Pekingu Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu