Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Medijski Jadni Servis

2 posters

Ići dole

Medijski Jadni Servis Empty Medijski Jadni Servis

Počalji od Joca Marinko Zlee Čet Sep 25, 2008 4:37 pm

RTS. Medijski jadni servis.
Jos od Slobinog vremena, kada je Ivan Markovic bio ministar informisanja, telekomunikacija ili cega vec(i oni su tada izmisljali resore za veliki broj svojih ministara).
Imali smo i mi Premijera, imali smo vecinu ministara, ali nismo radili ovo sto oni danas rade. Naime, svaki dnevnik i vesti pocinju recima: "Postovani gledaoci, Predsednik Srbije Boris Tadic je danas"...pa onda sve sto je nas predsednik tog dana radio.Npr. ..."je danas ustao u 8 casova, je danas primio grupu dece sa Kosova, je danas izjavio saucesce porodici poginulog pilota, je danas sa ministrom policije i zamenikom premijera odigrao basket 1 na 1, je danas porucio da imamo razloga da budemo optimisti."
Mislim da je ova medijska okupacija preterana, i mislim da treba da neko reaguje, da smanji ukupnu sramotu Srbije, koja preterano eksponira predsednika Srbije i njegove podanike.
E, zato mi mozemo da kazemo da je RTS Medijski jadni servis, a sef jadnog servisa Pijanic samo jedan rezimski covek sa velikom glavom, koju ne zna da koristi pametno, nego prima instrukcije od glavesina i igra tako kako oni sviraju.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Medijski Jadni Servis Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Medijski Jadni Servis Empty Re: Medijski Jadni Servis

Počalji od neko... Čet Sep 25, 2008 5:59 pm

Ha.. ja konkretno na tv-u vidim samo Dacica... Dacic na koktelu, na asfaltiranju, na kupanju, na aerodromu, na pregovorima sa Rusima, podnosi izvestaje sa mitinga, nema veze sa Karadzicem, Ivica Ivica ovo Ivica Ivica ono... alo bre DEMOKRATE pa gde vam sedi Cvetkovic? Sta on radi? Ajde bre, vazda price kako je Kostunica bio neobavesten, OBAVESTITE GOSPODINA CVETKOVICA DA JE PREMIJER!!! On prvi a Dacic drugi............................................. A mozda sam i ja budala on je mozda samo onaj "zlatan glas" kad zatreba, kad se Ivica malo izmakne kontroli. eeeeee SRBIJO!! Zlatna Srbijo!!
neko...
neko...
Super član
Super član

Medijski Jadni Servis Empty
Broj poruka : 258
Lokacija : jako blizu
Zanimanje : madjioničar
Datum upisa : 06.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu