Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko je "Neko..." I deo

3 posters

Ići dole

Ko je "Neko..." I deo Empty Ko je "Neko..." I deo

Počalji od neko... Sre Okt 08, 2008 2:51 pm

Neko... - osoba koja je na ovom forumu nastala onog trenutka kada su se pojavili neistomisljenici koji su vredjali kako clanove foruma tako i politiku ove omladine zbog koje i postoji sam forum. Svojim obrazlozenjima uspesno na svoj nacin Neko... je doprineo da se takvi ljudi ne oglasavaju na ovom forumu jer nisu jaki niti dovoljno inteligentni da protivrece svako obrazlozenje koje im je dato na njihovu provokaciju. Trenutno precutkivanje u nekim postovima sa moje strane je stvar visa od politike a to je drugarstvo - daleko od toga da je Neko... nekulturna osoba (gde smo videli u nekom postu).
Bilo zuto ili plavo misljenje...ostavimo ga po strani zarad prijateljstva.
neko...
neko...
Super član
Super član

Ko je "Neko..." I deo Empty
Broj poruka : 258
Lokacija : jako blizu
Zanimanje : madjioničar
Datum upisa : 06.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ko je "Neko..." I deo Empty Re: Ko je "Neko..." I deo

Počalji od Dulence_Saviola Čet Okt 09, 2008 12:29 am

Ako se zbog drugarstva nesto precutkuje, onda to valjda ne bi ni trebalo nacinjati ?
Moze li misljenje da ugrozi prijateljstvo ?
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Ko je "Neko..." I deo Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ko je "Neko..." I deo Empty Re: Ko je "Neko..." I deo

Počalji od neko... Čet Okt 09, 2008 11:22 am

neko... ::Opstinsko vece opstine Barajevo na svojoj predhodnoj sednici, jednoglasno je podrzalo nacrt, tako da ako vicemo UA, razmislimo... I da nisu izglasali clanovi veca, odbornici Skupstine Beograda bi izglasali, tako da mi i nismo tako bitni, ali ipak malo boli zasto smo morali svi da se toliko slihtamo i podrzimo predloge Djilasove vladavine...

Ovde se ne misli na slihtanje odbornika vec clanova veca!

neko... ::
Dulence_Saviola :: Nazire se namera DS-a da **njihova** preduzeca i ustanove prigrabe veca sredstva i moc na stetu gradjana prigradskih opstina.

Dulence_Saviola ::
Ima Djilas i dobre poteze kao gradonacelnik

Dulence_Saviola ::
Tebi je to sljihtanje ? help

Ne, vec kao celina jednog I drugog posta deluje nejasno! U jednom postu lose u drugom dobro!

Dulence_Saviola ::
UA ZA DS-LDP-SPS DIKTATURU U BEOGRADU !

neko... :: tako da ako vicemo UA, razmislimo...

Moj post nije trebao da izgleda kao prozivka vec kao lagano prikrivanje nasih clanova veca koji su to podrzali.

Dulence_Saviola ::Neko mi recimo nije objasnio svoj stav i nije odgovorio na pitanje. Ne moras ni ti ako neces ili ne mozes da obrazlozis,ali mislim da je to minimum minimuma kulture na forumu i prema sagovorniku, a narocito ako si ga optuzio ili prozvao za nesto.

Ne vidim post u kome smo ti I ja imali prozivku dok nisi napisao da nemam “minimum minimuma kulture”.

Dulence_Saviola ::Ako se zbog drugarstva nesto precutkuje, onda to valjda ne bi ni trebalo nacinjati ?
Moze li misljenje da ugrozi prijateljstvo ?

Nista nije naceto, vec smo iznosili svoja misljenja koja su sa tvoje strane prerasla u prozivku. Mozda si shvatio da trebas da povezujes druge sagovornike sa mojim postovima, ali nema potrebe. Precutkivanje se odnosi samo na to da nema potrebe za ovakivim razlaganjem I upustanjem u duga obrazlozenja. Zarad prijateljstva nema potrebe potcenjivati Neko… da nema minimum kulture!
neko...
neko...
Super član
Super član

Ko je "Neko..." I deo Empty
Broj poruka : 258
Lokacija : jako blizu
Zanimanje : madjioničar
Datum upisa : 06.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ko je "Neko..." I deo Empty Re: Ko je "Neko..." I deo

Počalji od Dulence_Saviola Čet Okt 09, 2008 5:15 pm

Polako, Neko... je u prethodnom postu izostavio sledece-

Dulence_Saviola ::
neko... :: ali ipak malo boli zasto smo morali svi da se toliko slihtamo i podrzimo predloge Djilasove vladavine...

Ko se slihtao i podrzao ovaj Djilasov predog koji je los?


dakle ja sam prvo pitao ko se slihtao,i kao odgovor je dosao sledeci post -

neko... ::
Dulence_Saviola :: Nazire se namera DS-a da **njihova** preduzeca i ustanove prigrabe veca sredstva i moc na stetu gradjana prigradskih opstina.

Dulence_Saviola ::
Ima Djilas i dobre poteze kao gradonacelnik

Dakle,na moje pitanje ko se sljihtao i podrzao taj predlog sam dobio citat svog posta, i nikakvo vise objasnjenje. Ukoliko to nije bila prozivka naravno da ne stoji ni da je Neko... ispao nekulturan takvim postovanjem,ali opet moglo je malo i da se razjasni,ili da se odmah napise da post deluje nejasno,a ne posle 2 dana,a ne da se to ostavi kao odgovor na prethodno postavljeno pitanje.Tj,zato sam shvatio da je upuceno meni,tj.moje pitanje-moji postovi.

Sto se tice komentara da post deluje nejasno kao celina,jer je jedno negativno a drugo pozitivno...mislim...statut mi je negativan a ima i pozitivnih utisaka...tj. nesto je dobro a nesto lose...nadam se da sam razjasnio.

Sto se tice zakljucka:

neko... ::Nista nije naceto, vec smo iznosili svoja misljenja koja su sa tvoje strane prerasla u prozivku. Mozda si shvatio da trebas da povezujes druge sagovornike sa mojim postovima, ali nema potrebe. Precutkivanje se odnosi samo na to da nema potrebe za ovakivim razlaganjem I upustanjem u duga obrazlozenja. Zarad prijateljstva nema potrebe potcenjivati Neko… da nema minimum kulture!


Iznosili smo misljenja,ali ne mislim da je sa moje strane preraslo u prozivku. Uopste nisam povezivao sagovornike (tj. sagovornika Jocu) sa tvojim postom, to ni iz jednog mog posta ne proizilazi,jasno sam odvojio sta mislim da on treba da mi odgovori, a zasta sam mislio da je nekulturno da mi Neko...ne odgovori. Voleo bih da postoji kratko obrazlozenje ali izgleda da ne postoji.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Ko je "Neko..." I deo Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ko je "Neko..." I deo Empty Re: Ko je "Neko..." I deo

Počalji od neko... Pet Okt 10, 2008 9:24 am

U pravu si, izvini!
neko...
neko...
Super član
Super član

Ko je "Neko..." I deo Empty
Broj poruka : 258
Lokacija : jako blizu
Zanimanje : madjioničar
Datum upisa : 06.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ko je "Neko..." I deo Empty Re: Ko je "Neko..." I deo

Počalji od Dulence_Saviola Pet Okt 10, 2008 8:39 pm

neko... ::U pravu si, izvini!

Ok,ali izvini i ti Neko... za tu nekulturu.Nisi ti nekulturan,nego je meni bilo nekulturno konkretno to,a nije mi ni licilo na tebe da onako ostavis a ne obrazlozis pa sam tako hteo da ti skrenem paznju na to,ali to nije imalo smisla jer je bila posledica nesporazuma jer Neko... nije ni imao nameru da proziva,a mislm da sam objasnio sto sam stekao takav utisak.

Nastavi pricu o Nekom... clap
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Ko je "Neko..." I deo Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ko je "Neko..." I deo Empty Re: Ko je "Neko..." I deo

Počalji od Admin Ned Okt 12, 2008 8:55 pm

Auu al ste zakomplikovali!
Ako ponovo pocnete da trazite da se objasni zasto je neko rekao nesto a da pritom nije objasnio to sto je hteo da objasni, i pritom ne obrati paznju na objasnjavanje ima da obrisem citavu temu.
Mogu samo jos da podsetim da postoje i privatne poruke za naknadna objasnjavanja!
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Ko je "Neko..." I deo Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Ko je "Neko..." I deo Empty Re: Ko je "Neko..." I deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu