Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zulu,sta ima ?

3 posters

Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Zulu,sta ima ?

Počalji od Dulence_Saviola Ned Okt 19, 2008 11:58 am

Posto vec dolazis,eto da imamo temu da se kuckamo Smile

1) Sta da vezbamo na 4-oj ? Izacice raspored sutra i pocinju vezbe od tada. Jel hoces poresko? Mali ispit,a kod profesorke koja ispituje Smile

2) Za novog menadzera idi na http://www.footballmanager.com/index.php?p=info_pc tek da se spremis Smile pise da ce Novembra,ali mislim da mi je slab komp Sad

3) U FM 05 sam odlucio da imam minumum jednog naseg kao sto je tebi pravilo i sada je u prvom timu Njukastla na poziciji desnog beka Milan Dudic Smile OK je, sto je najgore. (nisam ukljucio sve igrace iz SCG, a za Vukica nemam pare,a za Kralja hrabrosti Smile )

4) Da li da vezbamo KPP ? Imam ovo autorsko u petak pa kako tu prodjem znacu. Ako nekad napises roman,ili neko drugo delo koje je originalno i izrazeno u odredjenoj formi,tu sam da ga pravno zastitimo.

5) Sta mislis koliko procenata vrede Toma i Aca bez Vojvode i Maje.

6) Da li si slusao Todorovica u skupstini ? Da li ti deluje da on to neuspesno glumi Vucica ?

7) Hoces u subotu na onaj fudbal na Adu ? Baranac,Darko,Stefan...juce smo pukli 11-7

8) Jel si zavrsio kucu ?
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Zulu,sta ima ? Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od ZuLuofVozdovac Ned Okt 19, 2008 5:13 pm

Па ја имам тему на нету!

1) па ја сам хтео да вежбам компанијско али добио сам радно па ћу покушати да пређем на компанијско јер ко да компанијко не мора да даје трећину трговинског

2) неверујем да ти је слаб комп, менаџер увек ради, али изаћи ће он и раније. Ово је први пут да излази овако касно, обично изађе крајем августа али су видели да тада још нису формирани тимови па је било мало глупо. Хвала на линку.

3)мени је то правило у сваком менаџеру. Иначе, тако помажем развоју домаћег фудбала Smile

4)За КПП не знам..

5)10%

6)мени је смешнији Шаровић који је почео да организује исте конференције за штампу ко Вучић и да наступа на сличан начин. Кључан проблем радикала тренутно је лош персонал који води странку.

7) важи, не бих желео да пропустим почетак нове јесење сезоне

8)нисам, тренутно ми је скела око целе куће, радим фасаду, нашао сам по екстра повољној цени па ако те занима јави се да ти дам неки контакт телефон.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Zulu,sta ima ? Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od ZuLuofVozdovac Ned Okt 19, 2008 5:19 pm

Иначе шта си ти добио да вежбаш и кад ћеш бити на факсу да се видимо да се договоримо за неке заједничке вежбе. Иначе још ми ниси дао Европу Универзалис.

Да ли си читао Жарковићеву колимну у политици како жути планирају да распишу превремене изборе на којима ће да дотуку опозицију која се распала и да сами формирају владу без СПС-а? Немају они муда за то ако мене питаш..
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Zulu,sta ima ? Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od Dulence_Saviola Ned Okt 19, 2008 8:40 pm

1) Ne znam sta sam dobio. Idem na predavanja Kompanijsko Smile nije trecina vec skoro pola,imam sve knjige. Vezbao bih..ne znam sta Smile zavisi sta prijavim za januar,ali to moramo da se konsultujemo. Hteo bih MJP,ali...uz KPP...JBG

2) KPP bolje da sljakamo rucno,nema druge.

3) EU III te ceka,tu mi na stolu.

4) Na faksu u petak,samo ispit ovaj da DAAAMMMM!!!! Smile

5) Ma kaki izbori Smile nece to skoro, nisu jos spremili javnost i svoje birace da sa SPS-om i LDP-om idu na zajednicku listu Smile. Tek su se izmirili,pa se sad i vencali u vlasti,pa se zna sta sledi na kraju kao zajednicki rezultat.

6) Kakav preokret u Krusevcu Smile

7) Imam ja jednog pajtosa Skelu u Barajevu,dosta Smile salim se vazi,ali ja necu nista skoro da gradim i dogradjum,osim mozda od supe sto hocu da napravim fabriku ratluka,ali o tom potom,a i ne treba skela.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Zulu,sta ima ? Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od ZuLuofVozdovac Pon Okt 20, 2008 3:17 am

Па нисам мислио да ти препоручим скелу него људе који раде фасаду повољно сећам се да си се летос интересовао око тога ...

Када Европу Универзалис напишеш скраћено као ЕУ просто ми се не
игра

Ма даћеш! И седи бре учи то, много ти висиш на нету за некога ко спрема испит..

Стварно морамо да се исконсултујемо за те испите, и да одемо да питамо Милисављевића из КПП-а када ће постати испитивач....

Да смањили смо на 11 бодова разлике.... Љуљај Јаворе!

Што се форум овако распада? Мислим, видим да је Паун имао последњи поуст у августу, Звечарка је имала један нормалан у последњих месец дана (остало су смајлији)... Нема чак ни Јоце! Мислим ја нисам из краја па повремено навратим на форум али ви остали... Ти једини одржаваш форум идаље у животу. Ваљда ће више људи бити кад вас тамо у Барајеву затрпа снег...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Zulu,sta ima ? Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od Dulence_Saviola Pon Okt 20, 2008 11:17 am

Jeste! Medjutim propao plan (citaj - novac).

Naucim tri pitanja pa na net pa tri sata. Smile

Milisavljevic iz MJP-a card yellow uh kada bi on pitao isao bih i na vezbe.
Jel mnogo KPP i Poseban deo za januar za 8+ iz oba Smile

Europa Univerzalis III...ne znam kako ces onda da pokrenes igru kad zahteva da kliknes na dugme na kom pise **START EU**...

Recimo da je ova teska finansijska kriza u svetu pogodila i nas forum,pa se sve raspada Smile Bice bolje nadam se u narednom periodu, valjda je forum svima dosadio, meni je jos uvek zanimljiv Smile voleo bih da se vrati onaj LDP,ili neki DS ili da dodje neki kontras.

Ako padne sneg ima santa da dovuku rendeer rendeer rendeer
a ja cu vise da study a ne da se jocolor . I forum ce da ozivi cheers
Medjutim nece biti snega,zbog tog globalnog otopljavanja.

Zato mislim da to globalno zagrevanje uopste nije dobro za forum ali uopste. Forumasi znaju zasto (ne dolaze).

Kuckao sam se sa Popom,uh kako me nervira,ali pricacemo.

Marija polaze kod Taborosija onu Ekonomsku politiku,pitala me da li moze da spremi za 10 dana Smile nemoj nikada da joj kazes za ovaj post.

Ljuljaj Javore Smile Jel si video Tosicev golu u subotu ? Moram da ga snimim. Cim sam video bradu i celu u sesnaetercu znao sam da primamo po jedan na poluvremenu.Ok mozda nije bio kriv za golove,ali za one 3 100% sanse za Javor jeste. sta mislis hoce li da se vrati Iliev kao Lazetic Smile ?

Obligacije mozes za vise,a KPP nije toliko tesko znam jer sam spremio 1/2 prve knjige, tj. bio sam prosao onaj Vanjin kolokvijum.


Poslednji izmenio Dulence_Saviola dana Uto Okt 21, 2008 11:58 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Zulu,sta ima ? Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto Okt 21, 2008 2:19 am

КПП и Посебни део могу лаганица да се спреме за један рок. Добити 8+ из посебног дела је лаганица а за КПП већ не знам, мислим да је ту јако тешко добити високу оцену. Ја имам у глави неку идеју да сад спремам Облигације јер ми се чини да је мања гужва зими него лети а да би ту негде могао да убацим и КПП па да КПП спремам за 8 а Облигације за 6....

А ако Марија постане члан форума? Ја се са њом нисам чуо већ месец дана, није ни јасно који јој је, нешто се гадно наљутила на мене јер сам је зајебавао да је ганка (мислим то сам радио и хиљаду пута раније), ја сам је од тада двапута звао а она ме је глатко кулирала и ословљавала ме је са КОЛЕГА тако да сам изгубио ентузијазам за било какву комуникацију....

Нисам видео Тошићев гол али је генерално у одличној форми па мислим да је је то разлог што ћеш га још само 2 месеца гледати у дресу Партизана (исти је случај са Милијашем). Па Илијев може да дође кад Тошић оде, али то ће вам бити слаба удеха.

Идеш на Сампдорију и Стандард?

Па ја сам нашао фасаду људи раде за 11.5 евра по квадрату, и то њихов комплетан материјал, дакле лепак, мрежа, стиропор 5цм, и наравно комплетан авршни слој од бавалита у боји по избору. Није скупо а пошто је фирма могуће је плаћање и помоћу наменског кредита за адаптацију (мада није тренутно време за дизање кредита).
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Zulu,sta ima ? Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od Dulence_Saviola Uto Okt 21, 2008 11:56 am

Ako mora da ode Tosic...bedak...ali bice mesta za super talentovanog Ljajica,ako se naravno vrati iz Mancestera wink . Bitno je da se Sikimic povredio. Mada za Tosica,ipak mislim da dosta zavisi od toga kako cemo proci u grupi UEFA Kup-a.Necu ici ni na Sampdoriju ni na Standard,ali pre bih isao na ove prve,ali nadam se da cu za neki duel posle grupe da se organizujem na vreme.

Marija nece biti clan foruma iz jednostavnog razloga sto ne ume da koristi internet. Cak joj je i ostalo vremena,ali niti zna niti ima volje i zelje da nauci da barata. Tako da...uvredilo je to za Romkinju, pa je ljuta,ali procice je, tj. sa je prsla zbog ispita,upravo sada i polaze (ili pada - ali nemoj da joj kazes sta sam napisao hypocrite ) kod Taborosija...pa kad bude mirnija - zovi i raspravi to i opusteno.Sta mislis ?

E,a jel mi savetujes da vezbam Upravno Smile ? Ruzna mi ona knjiga za proucavanje...

Da ne znas koliko nam potpisa treba za overu semestra? 3+1 ? To mi jedino ima smisla, tamo tabli pise 4+2 Smile
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Zulu,sta ima ? Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto Okt 21, 2008 2:44 pm

4+2 је за болоњезе, нама је 3+1. Иначе Управно можеш да вежбаш, али од круцијалног је значаја да напишеш онај семинарски који те ослобађа једног питања. Ја би на твом месту отишао код Лилића, рекао бих му да те потражи на листи људи који су добили семинарски и онда бих га замолио да тај семинарски браним на неком наредном предавању... Ја сам видео да човек ако те заготиви имаш неограничено кредита код њега и можеш да радиш шта хоћеш а наравно на испиту добијаш 10. Ја сам хтео да идем код њега и на заштиту животне среедине али се сада појавила и ова прича са компанијским правом....

Иначе знам да компанијко ослобађа великог дела трговинског, али колико је то лак предмет и да ли је могуће добити 10 из тога ако вежбаш? Колико то има страна? Јер ја могу да узмем ту Заштиту животне средине, да ту добијем 10 на добар дан а из трговинског могу да добијем 6 са и без компанијског... Шта би ти радо?

Издо' си Партизан Душане, Душане, Душане е е clap

И немој да зовеш цигане ромима... Иначе Мариа се фолира, рекао сам јој нешто што сам јој говорио 100 пута раније а говорио сам јој и много горе ствари, тако да ово могу да схватим само као фолирање а никако другачја... Ја са њом могу да разговарам, али никако и да јој се извињавам.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Zulu,sta ima ? Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od Dulence_Saviola Uto Okt 21, 2008 3:02 pm

Kompanijsko ima 650 strana bez sadrzaja i slicno i za 10 treba sve (i evropsko zakonodavstvo) pokazacu ti...ispituju Jovanovic,Radovic,Vasiljevic....Za vezbanje ne znam,ali pitacemo Radovica.
Ako hoces 6 iz Trgovinsko,onda idi definitivno kod Lilica po 10-tku,jer Vasiljevic daje parcijalno polaganje,ali za 7. Ja mnogo volim ova dva prava i ucicu ih oba kao ludak,ceo faks sam cekao da ucim one stvari i sad uzivam gum .
Kad su ti te vezbe? Verovatno cu i ja vezbati ako vredi...

Ici cu kod Lilica kad odradim ovo Autorsko (konacno) nadam se u petak Smile

Kazemti da je prsla zbog ispita. Nema izvinjavanja.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Zulu,sta ima ? Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto Okt 21, 2008 10:13 pm

Па дакле дефинитивно идем на Заштиту животне средине...

Иначе та Заштита нису вежбе него предавања, али имају исти ефекат као вежбе из управног. Иначе пише се неки семинарски и ко га успешно одбрани бира која ће два питања полагати на испиту..... спрдња.

Ја вежбам радно на које морам да идем 2 пута недељно и плаши ме да да ако кренем и на ту Заштиту животне средине нећу стићи да спремим ништа из треће за јануар...

Једва чекам суботу и фудбал....

Mada za Tosica,ipak mislim da dosta zavisi od toga kako cemo proci u grupi UEFA Kup-a.
- да доста зависи, ако прођете групу добићете веће паре...

Не би веровао какво је оно радно право, нема уџбеник, теоретски део учи се из уџбеника из 2001 а остатак из закона а има их укупно 20, има 246 питања... Пошто има најаве да ће до марта изаћи књига треба сачекати док не изађе али замисли колико је моје присуство на тим вежбама губљење времена...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Zulu,sta ima ? Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od Dulence_Saviola Uto Okt 21, 2008 11:36 pm

Ako prodjemo grupu otici ce po zavrsetku sezone! Tada uzimamo najvece pare i nadamo se OK poziciju u UEFA kupu...da ne baksuziram...osim ako i on nije 99% vlasnistvo agencije svog menadzera ili N.Bjekovica, ili ne daj Boze Jirgena Rebera Smile Ajde gadjaj Ligu,tim,visinu transfera ?
Moj tip Primera, Atletiko Madrid, 3,5-5 miliona Evra...

Cuo sam za radno,ali sam cuo i da uvek puste pricu da ce izaci knjiga. Te vezbe su ekstremno korisne ako vec ides da asistent obelezi ono iz zakona sto ti treba,a i da nekome capis taj udzbenik da ga fotokopiras. Pokrij ti to ja cu da vidim da pokrijem nesto drugo - ruka ruku mije Smile

Za fudbal sad cu da rezervisem mesta kod kapitena i menadzera ekipe **Darkovi Puleni** Darkosa.

Meni vise odgovara varijanta Kompanijsko i Trgovinsko. Bas nemam vremena za Ekolosko pravo, a i za Trgovinu ce da me postede nekih pitanja koje sam polagao kroz one sa smera (ne mogu da ti opisem koliko sam srecan bio kad sam saznao) a i predavanja i tako to kad spojim...ali pricacemo uzivo oko plana za januar.KPP uopste nije toliko tesko kao sto pricaju da znas to.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Zulu,sta ima ? Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od Dulence_Saviola Uto Okt 21, 2008 11:40 pm

U zamalo da u prethodnom postu zaboravim !
Kako si preboleo odlazak sa politicke scene Jerga Hajdera ?

Zulu,sta ima ? _45099068_45099066
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Zulu,sta ima ? Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od ZuLuofVozdovac Sre Okt 22, 2008 8:05 pm

Па у Атлетико сигурно неће јер у Шпанији ем има ограничење странаца, ам Алтлетико има тих крила колико хоћеш. За мене је реална дестинација Немачка не само зато што су новине писале да је Херта већ понудила 4 милиона (а Партизан је одбио), него и зато што тамо клубови имају права на много више странаца. Не знам да ли си упознат, али за њега је пре доласка у Партизан била заинтересована Парма (после ЕП за младе) али су били неконкретни. Дакле не бих искључио ни Италију али ја гађам Немачку, клуб Штудгарт а цена 4.5 милиона. Иначе гробари се продају у Немачку (Рукавина, Ломић, Бајић....) више него у Шпанију. У Шпанију су могли да оду Нађ, Јокановић, Мијатовић... али не и ови шабани данас.

Е то око испита ћемо да се договоримо у петак, јер сам се договорио са Маријом (мислим на твог ортака из Барајева) да се нађемо да средимо оне потписе. Он ће изети и Маријин индекс па ако можемо да нешто искомбинујемо. Јавиће ти он већ све детаљније....

А за овог швабова шта да ти кажем... Његова политичка каријера неодољиво подсећа на шекијеву. Имао је малу странку, па је онда 1999 забележио одличан успех и постао гувернер а његва странка друга у земљи (26%), а онда се 2005 све распало а његова самостална странка је на изборима пре месец дана добила одличних 10%. Међутим колико год да жалим што политика попут његове данас не доминира у Европи, и колико год да је покупио моје симпатије јер му је Европска унија забранила да буде члан Аустријске владе, за мене је ипак он један шваба који подржава концерте Марка Перковића Томпсона и из дна душе презире Словене (мада је подржавао Србију у борби за Косово)
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Zulu,sta ima ? Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od Dulence_Saviola Sre Okt 22, 2008 10:33 pm

OK,ali u petak verovatno imam neke obaveze posle ispita,ali ponecu EU III(igrica koju gotivis) u svakom slucaju. Cucemo se sms-om Smile

E,to oko potpisa ne znam o cemu govoris ali dogovoricemo se sve.

Hm...a..Lola i Delibasic..Veljko Paunovic...Bosancic (ok Portugal ali taj region)..S.Ilic...S.Milosevic....mislim da u Italiju nece sigurno (ne vidim ekipu), a za Nemacku...ok Stutgart prihvatam jedino,ostali su mi nekako preslabi,a onim jacima ne treba...mada znas kako ne bih ja tek tako otpisao ni,oni ce sigurno dati vise para ako ga budu hteli. Licno voleo bih samo da ne ode u Francusku ili Nemacku,i da se naravno vrati sa nekih 29.g. Meni intuicija kaze Spanija - Atletiko,a do sada me nije izdala Smile ajde kad si dao tacno cenu,da dam i ja zaokruzeno na 5,5 M. ako prodjemo grupu i ne ode januara. ako ode januara 3,5. Sta ti to citas kad si cuo za Parmu ?

Moram na upravno,inace ga nikako necu spremiti,a dobio sam da vezbam Finansije Smile i to kod Milosevic da bude jos zuce. Trebalo je ja da te slusam prosle godine... Smile
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Zulu,sta ima ? Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od Dulence_Saviola Sre Okt 22, 2008 10:36 pm

e da,
ako si smoren ili ti je dosadno idi molim te vidi komentare na b92 na njegovu pogibiju.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Zulu,sta ima ? Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od ZuLuofVozdovac Pet Okt 24, 2008 2:30 am

Признајем да сам погрешио кад сам рекао да се гробари не предају у Шпанију. Међутим морам да приметим да то није ни чудо јер од четворице набројаних који су отишли у Шшпанију двојица(Пауновић и Саво Мајмун) припадају поменутој старој гарди (као и Јокановић, Мијат...) а остају још Смуљанић и Сале Илић. Мени је требало 5 минута да се сетим где је Илић играо у Шпанији и на крају се сетих Селте из Вига коју је предводио до пласмана у другу лигу. Дакле и поред поштовања према Салету мислим да му сезона у Шпанији уопште није пријала. Играо је константно, али играо је лоше. Е а овај Лола Смуљанић је посебна прича, јесте се он продао у Шпанију али ја лично њега убрајам у извоз стоке и месних прерађевина. Он тамо више не игра него што игра, а кад игра тренеру је жао што га је уопште убацивао. Волео бих ја да он успе у каријери, али не верујем ја да ће се он у Еспањолу наиграти. Волео бих да грешим, али ја бих на његовом месту пре тражио да одем негде на позајмицу да би био у форми за Европско за младе па на том првенству ако буде играо како ваља лако ће променити средину или добити веће поверење тренера. Дакле нисам ја много погрешио кад су гробари и Шпанија у питању...

А за Парму сам читао у лето 2007. године после европског превенства за младе кад је овај дошаоу Партизан. Сећаш се да је тај долазак више пута одлаган због могућности одласка у иностранство, пре свега у Парму
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Zulu,sta ima ? Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od Dulence_Saviola Sub Apr 04, 2009 9:47 pm

Sta ima ? Smile

Sta mislis gde ce da ode Obradovic ? Nemacka ?

Jel ide MKP ?
Meni ovo MJP ok, tj. da iskoristim ovih 5 dugih dana kako trebe. Ispitivace me Milosavljevic verovatno. Ako bude srece da me zakaci neku kontroverzu u vezi secesije od SFRJ i bice mi puno srce Smile Imam neke materijale i skriptice sto sam pravio mozda ti olaksa posao.
Aj cujemo se, javljam u petak sta uradih !
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Zulu,sta ima ? Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od Joca Marinko Zlee Čet Apr 09, 2009 4:09 pm

ZuLuofVozdovac ::Признајем да сам погрешио кад сам рекао да се гробари не предају у Шпанију. Међутим морам да приметим да то није ни чудо јер од четворице набројаних који су отишли у Шшпанију двојица(Пауновић и Саво Мајмун) припадају поменутој старој гарди (као и Јокановић, Мијат...) а остају још Смуљанић и Сале Илић. Мени је требало 5 минута да се сетим где је Илић играо у Шпанији и на крају се сетих Селте из Вига коју је предводио до пласмана у другу лигу. Дакле и поред поштовања према Салету мислим да му сезона у Шпанији уопште није пријала. Играо је константно, али играо је лоше. Е а овај Лола Смуљанић је посебна прича, јесте се он продао у Шпанију али ја лично њега убрајам у извоз стоке и месних прерађевина. Он тамо више не игра него што игра, а кад игра тренеру је жао што га је уопште убацивао. Волео бих ја да он успе у каријери, али не верујем ја да ће се он у Еспањолу наиграти. Волео бих да грешим, али ја бих на његовом месту пре тражио да одем негде на позајмицу да би био у форми за Европско за младе па на том првенству ако буде играо како ваља лако ће променити средину или добити веће поверење тренера. Дакле нисам ја много погрешио кад су гробари и Шпанија у питању...

А за Парму сам читао у лето 2007. године после европског превенства за младе кад је овај дошаоу Партизан. Сећаш се да је тај долазак више пута одлаган због могућности одласка у иностранство, пре свега у Парму


svaka ti je na mestu!!! LEGENDO!!!!!!
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Zulu,sta ima ? Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od Dulence_Saviola Sub Apr 11, 2009 3:29 pm

Dulence_Saviola ::Sta ima ? Smile

Sta mislis gde ce da ode Obradovic ? Nemacka ?

Jel ide MKP ?
Meni ovo MJP ok, tj. da iskoristim ovih 5 dugih dana kako trebe. Ispitivace me Milosavljevic verovatno. Ako bude srece da me zakaci neku kontroverzu u vezi secesije od SFRJ i bice mi puno srce Smile Imam neke materijale i skriptice sto sam pravio mozda ti olaksa posao.
Aj cujemo se, javljam u petak sta uradih !

Imali smo srece sa odlaganjem ispita oboje Smile
Kako ti to ne radi net povremeno ?
Ipak ce ispitivati Kreca, ok je i to, uveren sam da cu ok da prodjem, ALI kuc kuc u drvo.
Jel si cuo izjavu Mutua pred mec sa Austrijom ?
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Zulu,sta ima ? Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zulu,sta ima ? Empty Re: Zulu,sta ima ?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu