Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Farma u Barajevu

5 posters

Ići dole

Farma u Barajevu Empty Farma u Barajevu

Počalji od Rajka Sre Okt 07, 2009 11:41 am

U redu, neko gleda neko ne, neko se uzasava, neko sa odusevljenjem ocekuje prenos na tv/u...
Cula sam da je dobro za Barajevo sto se Farma odrzava bas u Barajevu, "eto reklame za nase malo divno mesto"...
Zao mi je sto nismo uspeli drugacije da se prikazemo i sto je takvoj jednoj emisiji mesto bas kod nas!!!!
Rajka
Rajka
Veteran
Veteran

Farma u Barajevu Empty
Broj poruka : 185
Datum upisa : 07.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Farma u Barajevu Empty Re: Farma u Barajevu

Počalji od Joca Marinko Zlee Sre Okt 07, 2009 9:23 pm

OK, samo ne kapiram zasto je to dobro za Barajevo. Moje licno, ali i misljenje mnogih mojih poznanika je da je to sajam seljaka u nasem selu(ne mislim na seljake poljoprivrednike, njih postujem i cenim njihov rad). Mislim na moralne nistake, i seljake u smislu zatucanosti i primitivnosti.
Barajevo kao opstina nema nista ni dobro, ni lose od farme.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Farma u Barajevu Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Farma u Barajevu Empty Re: Farma u Barajevu

Počalji od Dulence_Saviola Sub Okt 10, 2009 2:15 pm

Mislim da je dobro sto je Farma dosla u nasu opstinu.

Pre svega, radi se o potrosackom centru koji ce omoguciti nasim sugradjanima da dodatno privredjuju. Npr,zakup zemljista,klinci u narodnoj nosnji su deca iz Barajeva koja dobijaju dnevnice za ucestvovanje, mnogobrojna ekipa tehnicara koji omogucavaju ceo projekat po hranu,pice i ostala potrosna dobra odlaze u barajevske radnje, znam i par momaka koji su dobili posao na samom projektu...itd.
Kada vidim to nije mi toliko bitno da li ce neko ko ne zna puno o Barajevu a mrzi ga i da se raspita , imati negativno misljenje o Guncatima,Lisovicu ili Bacevcu ili Bagrdanu samo zbog toga sto je Farma na teritoriji nase opstine.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Farma u Barajevu Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Farma u Barajevu Empty Re: Farma u Barajevu

Počalji od Admin Pon Okt 19, 2009 1:03 am

Klinci u narodnoj nosnji su nekoliko povlascenih klinaca Wink
I mislim da ne bi trebalo da ti ne bude bitno da li ce neko ko ne zna puno o Barajevu a mrzi ga da se raspita imati negativno misljenje... zasto bi bilo ko trebalo da se raspituje. To i jeste zakon propagande. Dzabe sto mi znamo da Barajevo nije neka čuka, da Barajevo nije samo Parcanski Vis i da u Barajevu ima i dobrih ljudi i dobrih mesta za izlete, izlaske, ako takav jedan pogled na Barajevo ne plasiramo u javnost wink
Zašto bi očekivali da ljudi sednu u auto, dodju u nase malo mesto i raspituju se kod lokalnih vidjenijih ljudi (kao sto je "gazda" Proka) o Barajevu...

Zasto bi ti seo u kola i zaputio se u selo Stave ako nisi prethodno cuo nesto lepo o tom mestu...
Admin
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški Farma u Barajevu Empty
Broj poruka : 401
Lokacija : Rectus Silva
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Farma u Barajevu Empty Re: Farma u Barajevu

Počalji od Dulence_Saviola Sre Okt 21, 2009 4:59 pm

To je vec pitanje promocije, i mislim da farma nece tu ni pomoci ni odmoci nista znatno, a ako vec donosi neki negativan imidz meni je u ukupnoj oceni pretezniji interes u tome sto je ipak donelo izvesnu zaradu za nase sugradjane koja bi izostala da je rukovodstvo projekta odlucilo da Farmu radi,gradi i snabdeva negde drugde. Ceo projekat je planiran da traje jos par godina tj serijala.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Farma u Barajevu Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Farma u Barajevu Empty Re: Farma u Barajevu

Počalji od Piksi Čet Nov 26, 2009 3:46 pm

Farma vomm
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Farma u Barajevu Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Farma u Barajevu Empty Re: Farma u Barajevu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu