Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Provale iz kampanje.......

+3
Joca Marinko Zlee
Night Walker
Dulence_Saviola
7 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od Dulence_Saviola Pon Apr 14, 2008 11:03 pm

U toku standa kada je sam izlozio liku ukratko ko smo, sta smo, i sta nam treba (siguran glas) on poce meni da izlaze svoje ideje i program, ali uopste sta treba da se radi da bi se resila nacionalna pitanja i sad da ga ispostujem ne bi li ga kasnije ubedio da nas ipak mozda podrzi na lokalu , i slusam koliko mogu,ali kada je pomenuo :
1) smak sveta...
2) a mi i treba da propadnemo kao narod da bi smo shvatili...
3) da one koji hoce da sluze civilno treba iseliti kao i njihovu stenad (mislio na decu) da ne mogu da se vrate 500 godina..
4) da radnik na salteru nije znao da mu kaze definiciju struje (ja sam hteo da ispadnem dobar decko pa sam rekao,**usmereno kretanje elektrona** ali me je on u stilu odnosa profa-djak dopunio i sa **u provodniku ili tecnosti**)
5) onda je kum Rambo dobacio, **Cak Noris** i tu je desni deo misica oko mojih usana ipak pokleknuo i napravio osmeh, i lik kaze

**Smejes se, vidim da se smejes, ali NEMOJ da se smejes...sve sto sam ja predvideo vec se obistinilo...sve sto ja predvidim to se obistini,ali ja ne mogu da napisem na papir **

**Zasto ne mozete?**

** Pa ja napisem ali oni bace, i posle kazu da nisam to napisao**

Tada je u meni razum pobedio i kazem mu ja lepo ** Ajde da vas ne smaram vise**
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Provale iz kampanje....... - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od ZuLuofVozdovac Pon Apr 14, 2008 11:49 pm

То потписивање сигурних гласова је највећи напад на демократију који сам ја икада до сада видео код нас... То је за мене на нивоу продаје личних карата! Срамота је што то ради странка (ДСС) која једина на нашој политичкој сцени уопште има поимање о томе шта је демократија, јер све остале то демократска носе само у имену... Ја знам да то раде жути али то није оправдање... Е што Дуле ниси питао па да ти кажем: НЕЋУ ДА ПОТПИШЕМ!
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od Joca Marinko Zlee Uto Apr 15, 2008 1:16 pm

Svako ima pravo da ne potpise, ali ne vidim uopste to kao napad na demokratiju, to je jednostavno posao koji se radi da bi se biraci na dan izbora podsetili da izadju na biracko mesto,(to svi rade mnogo napadnije i bezobraznije od nas, ne obracajuci paznju na doba dana), i da im se ponudi prevoz do birackog mesta. Dakle, niko nije nateran da potpise, nikom nije placeno nista da daju svoje potpise, i uglavnom ljudi sami prilaze standu i dolaze u stranku da daju potpis.
Mene licno nervira ono napadanje zutih i radikala(u svoje vreme i Karicevi su to radili), upadanje u dvoristu i prepadanje po ulici, pogotovu na dan izbora dovodjenje poznatih licnosti (npr.Dragan Nikolic i Voja Brajovic).
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od Dulence_Saviola Pon Apr 21, 2008 1:37 pm

Nema tu potpisivanja, to sto neko svojerucno se upise, to nije obavezno. To je samo fazon, da je birac saglasan da ti da svoje podatke i zeli da ga podsetis na dan izbora da izadje i da mu pojasnis oko nacina glasanja. Nema tu napada na slobodan izbor, on uvek moze da glasa za koga hoce. Niko ne mora da ti da siguran glas. Ti podatke ne dajes dalje, pa nema zloupotrebe. U principu to je to. Gledaj demokratski je da li ce da ti obeca glas ili nece, kao sto je to i da li hoce da ti kaze da li ce uopste izaci na izbore, a i ne mora nista da ti kaze. GDE JE TU NAPAD NA DEMOKRATIJU???
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Provale iz kampanje....... - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od Piksi Uto Apr 22, 2008 2:26 pm

Zvecarka: Ja sam ti majka na Nebu!

Koje je znacenje ove recenice... Pa to samo Zveki zna!
Provale iz kampanje....... - Page 2 146
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od zvecarka Uto Apr 22, 2008 10:28 pm

nemoj da me nerviras..... jel onaj pop nesto pricao tipa kum na nebu majka na zemlji ili obrnuto ali nesto tako..... pa sta ako sam se ispalila ali ostajem pri tome!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Provale iz kampanje....... - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od Piksi Sre Apr 23, 2008 12:00 am

zvecarka ::nemoj da me nerviras..... jel onaj pop nesto pricao tipa kum na nebu majka na zemlji ili obrnuto ali nesto tako..... pa sta ako sam se ispalila ali ostajem pri tome!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E blago meni! Nije tako, nego si mi druga majka!
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od zvecarka Sre Apr 23, 2008 12:13 am

e blago meni.................
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Provale iz kampanje....... - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od Piksi Sre Apr 23, 2008 12:29 am

Ah da... Bas tako!
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od Night Walker Pet Apr 25, 2008 1:20 am

c,c,c
Night Walker
Night Walker
Antički filozof
Antički filozof

Provale iz kampanje....... - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1256
Zanimanje : Student
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od Joca Marinko Zlee Pet Apr 25, 2008 7:53 pm

"Ne mogu da verujem!!! Boze brate!!!"
Dulence Saviola
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od Dulence_Saviola Pet Apr 25, 2008 10:17 pm

Prevrnuta igracka*


______________________
*pogledaj pod temu Mali recnik
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Provale iz kampanje....... - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od ZuLuofVozdovac Sub Apr 26, 2008 1:37 am

Dulence_Saviola ::Nema tu potpisivanja, to sto neko svojerucno se upise, to nije obavezno. To je samo fazon, da je birac saglasan da ti da svoje podatke i zeli da ga podsetis na dan izbora da izadje i da mu pojasnis oko nacina glasanja. Nema tu napada na slobodan izbor, on uvek moze da glasa za koga hoce. Niko ne mora da ti da siguran glas. Ti podatke ne dajes dalje, pa nema zloupotrebe. U principu to je to. Gledaj demokratski je da li ce da ti obeca glas ili nece, kao sto je to i da li hoce da ti kaze da li ce uopste izaci na izbore, a i ne mora nista da ti kaze. GDE JE TU NAPAD NA DEMOKRATIJU???

Е јебига не могу да похватам сва места на којима ме прозивају па онда одговори касне данима. Овако пријатељу: Ко то је толико загрижен за политику да ти као што Јоца каже сам приђе, а после као ти требаш да га подсећаш да изађе на изборе. Где он живи у Катангу? И кад ћеш ти то њега да подсећаш? На дан гласања? Дан раније? Па тада траје изборна тишина! Е али најјаче је оно: да му појасниш начин гласања. Ајде реци ми молимте да би му објаснио само како се заокружује а не и који број да заокружи. Објасни ти то њему на лицу места док будеш причао са њим. Он увек може да гласа за кога хоће... да поготово кад му ти седиш на глави. То су по природи неодлучни људи на чију слободу избора такве мајмунијаде могу много да утичу. Да добро сте прочитали, СЛОБОДУ ИЗБОРА. Јер због те слободе избора је и успостављена изборна ћутња. Да би човек могао на миру да размисли пар дана пре него што изађе на биралиште, а не да му неко дан пред гласање објашњава ''техникалије'' који број да заокружи.
А кад смо већ код потписивања оно има невероватну сугестивну вредност, желели ви то да признате или не, ма колико да није обавезијуће.
Ако кренемо тим путем ускоро ће и плаћање рачуна за струју потенцијалном бирачу постати легитиман чин. Кде је то забрањено? Да ли некога плаћање рачуна за струју обавезује? Да неће онај ко му је платио да би гласао за њега ако овај то не буде урадио да га тужи суду.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od ZuLuofVozdovac Sub Apr 26, 2008 1:50 am

Joca Marinko Zlee ::Svako ima pravo da ne potpise, ali ne vidim uopste to kao napad na demokratiju, to je jednostavno posao koji se radi da bi se biraci na dan izbora podsetili da izadju na biracko mesto,(to svi rade mnogo napadnije i bezobraznije od nas, ne obracajuci paznju na doba dana), i da im se ponudi prevoz do birackog mesta. Dakle, niko nije nateran da potpise, nikom nije placeno nista da daju svoje potpise, i uglavnom ljudi sami prilaze standu i dolaze u stranku da daju potpis.
Mene licno nervira ono napadanje zutih i radikala(u svoje vreme i Karicevi su to radili), upadanje u dvoristu i prepadanje po ulici, pogotovu na dan izbora dovodjenje poznatih licnosti (npr.Dragan Nikolic i Voja Brajovic).

Прочитај шта сам написао Дулету. Још бих додао а шта би мењало да им је плаћено да дају потписе? И то је слободна воља. Продали су глас. Овде ја нападам саму чин сакупња сигурних гласова. Да ли је било противчинидбе нема везе. А сад што кажеш: други то раде не обраћајући пажњу на доба дана. Слажем се да ако кривично дело није извршено на свиреп начин казна је блажа.
А Прлета и Тихог не бих коментарисао.. Не треба се угледати на оне који су постали популарни глумећи бандите у доба комунизма (а комунисти су и дошли на власт бандитски) , а сада су прерасли у драмску мафују. Па нико не може да добије улогу ако не плати рекет устоличеном дону, министру културе. И такви требају да буду алиби?
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od Dulence_Saviola Sub Apr 26, 2008 5:28 pm

Probacu jedno po jedno:

**И кад ћеш ти то њега да подсећаш? На дан гласања? Дан раније? Па тада траје изборна тишина!**. Na dan glasanja cu da ga podsetim, jer smo se tako dogovorili, kada sam mu trazio siguran glas. Ako se vec on saglasio da mogu da ga pozovem ja ili neko iz stranke.Brate, ljudi ne znaju kada su izbori i imaju negativan stav jer stranke uopste i ne komuniciraju sa njima na pravi nacin. Ne vidim da sam mu tu ugrozio slobodu izbora,cak i ako on na sam dan izbora ne zna za koga da glasa,a ja ga podsetim kao sto smo se dogovorili da ga podsetim.

- *Da mu objasnis kako da glasa*, znaci prosecan gradjanin je zbunjen kada ima 3 glasacka lista u ruci. Hoce da te podrzi ali tu su recimo lista za NSRS, lista za SO, lista sa SG, pa i recimo lista za MZ, pa jos recimo u Vojvodini i lista za pokrajinsku, i jos jedan sa kandidatima koji se biraju vecinski. Brojevi se ne poklapaju i slicno. Ovako samo nekome ko zeli da ti pomogne objasnjavas. Tu zaokruzis to tu to tu to, ako zelis da glasas za mene/za nas/ da bi bilo to i to/ ili slicno nesto zbog cega vec moze da glasa. Seti se koliko je nasih sugradjana funkcionalno nepismeno. Ima covek pravo da podrzi koga god pozeli na tom listicu ja mu tako pomazem da podrzi mene jer mi je rekao da hoce. U krajnjoj liniji moze da izadje i da ne zaokruzi nista i opusteno. Niti cu ja imam pravo da se ljutim - njegova stvar, niti je on ugrozen - niti cu ja znati i slicno.

Ima ljudi koji su su simpatizeri stranke ili kandidata i hoce da budu *siguran glas*, jer na taj nacin pomazu kandidatu ili stranci u okviru koalicije da u ovakvom proporcijalnom izbornom sistemu moze u okviru svoje stranke da se izbori za mandat. NPR. Lik je kandidat iz Bacevca, a za njega bi glasali rodjaci iz Guberevca i njegove kolege iz Lipovice. Siguran glas mozda deluje sugestivno ali ne obavezuje,ok to se slazemo.Ceo politicki marketing je osmisljen da bi tako delovao, bez politickog marketinga stranka ne moze da izgradi svoj identitet i imidz (izgradice joj druge stranke negativan), a bez ta dva **I** to vise nije politicka stranka vec debatni klub. Mozda je to pitanje deo sireg pitanja zloupotreba kampanja i onoga sto je neki filozof nazvao **nasilje nad dusom**, ali i to je deo politicke igre.

Pstruje biracu. Pazi ne vidim nista lose da neko desetoclanoj porodici plati racun za struju ako nemaju za hleb. Da li ce on da glasa posle za njega - verovatno da hoce, pa kome ce vise da veruje ? Nekome ko mu se smeska sa TV-a pre izbore, ili nekoga ko je u stanju da mu resi problem ? Mislim da je bas Karic isao i placao sirotinji struju, hteo je covek da posalje poruku da ce brinuti o sirotinji vise nego vlast. Ko mu je poverovao u to sigurno je glasao za njega. Ako je neko kao pojedinac u stanju da proda svoj glas za struju ili sta god drugo, razumem, ne opravdavam ali kapiram i to, to je pitanje karaktera i okolnosti.. Ja sam obisao par domacinstava koji su rekli da bi glasali za DSS samo na lokalu, ako budem kandidat i nosio sam kafu ili cokoladu (zavisno da li ima mladjih) i da se zahvalim ljudima sto mi veruju. Ne ocekujem sad da neko glasa zbog te kafe za mene ili slicno, pa bilo bi mene blam da je neko glasao zbog mene zbog toga. ALi moja poruka je - hvala seocu sto mi daje sansu. Bez tih poruka nema komunikacije sa biracima i zato je rezultat mala izlaznost.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Provale iz kampanje....... - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od don Sub Apr 26, 2008 7:04 pm

eee.,,,.,.
don
don
Super član
Super član

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty
Broj poruka : 347
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od Joca Marinko Zlee Sub Apr 26, 2008 7:14 pm

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOo
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od Night Walker Sre Apr 30, 2008 2:11 pm

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Night Walker
Night Walker
Antički filozof
Antički filozof

Provale iz kampanje....... - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1256
Zanimanje : Student
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od Dulence_Saviola Pet Maj 09, 2008 10:16 am

Znaci, sunce me ubija, ide mi se kuci, gladan, umoran, strma uzbrdina, bio da delim pisanca,nisam spavao ni noc ranije kako trebali ali zbog cutnje morao da podelim materijal, i ovo se desava pred kapijom u jednom sokaku:

**Sine ja cu da glasam za tebe** kaze prijateljski glas bakute,
**Hvala na poverenju**

posle par koraka

**Ti si dobar i fin**
** Hvala, trudim se**

posle par koraka

**Sine, sine!**
**Recite ?**
**Hvala ti sine za onu torbicu za naocare**
**ma nista**

posle par koraka
**SINE, JAOJ DODJI**

spustim se nazad....

**Dragan ce da glasa za tebe**
** Hvala i njemu**
** Ali sine ja glasam u Odzacima...**
**Aha, dobro...**
**Sine stvarno ne mogu da idem u Odzake da glasam za tebe**
** Ne morate**

bilo je posle jos nesto ali ne bitno, sve je trajalo jedno 10ak minuta
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Provale iz kampanje....... - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od zvecarka Pet Maj 09, 2008 5:44 pm

nego Dule... nismo znali da se kandidujes i u Odzacima... jel to moze ?
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Provale iz kampanje....... - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od Joca Marinko Zlee Sub Maj 10, 2008 6:58 am

Dulence_Saviola ::Znaci, sunce me ubija, ide mi se kuci, gladan, umoran, strma uzbrdina, bio da delim pisanca,nisam spavao ni noc ranije kako trebali ali zbog cutnje morao da podelim materijal, i ovo se desava pred kapijom u jednom sokaku:

**Sine ja cu da glasam za tebe** kaze prijateljski glas bakute,
**Hvala na poverenju**

posle par koraka

**Ti si dobar i fin**
** Hvala, trudim se**

posle par koraka

**Sine, sine!**
**Recite ?**
**Hvala ti sine za onu torbicu za naocare**
**ma nista**

posle par koraka
**SINE, JAOJ DODJI**

spustim se nazad....

**Dragan ce da glasa za tebe**
** Hvala i njemu**
** Ali sine ja glasam u Odzacima...**
**Aha, dobro...**
**Sine stvarno ne mogu da idem u Odzake da glasam za tebe**
** Ne morate**

bilo je posle jos nesto ali ne bitno, sve je trajalo jedno 10ak minuta

Opusteno, kume, nije ni prva ni poslednja bakuta koja te je "ispostovala".
A prica se po Guncatima da ti cuda pravis za 10ak minuta sa bakutama.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od Dulence_Saviola Sub Maj 10, 2008 6:25 pm

moj dialog u selu

D: Vazi, ja sam na listi za SO Barajevo, ne moras svuda ako neces
M: Pa moram da glasam za SPS
D: A za gradsku skupstinu i gradonacelnika ?
M: Sta bice i to ? Znaci tri tiketa ?
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Provale iz kampanje....... - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od Joca Marinko Zlee Sre Maj 14, 2008 5:49 am

Dulence_Saviola ::moj dialog u selu

D: Vazi, ja sam na listi za SO Barajevo, ne moras svuda ako neces
M: Pa moram da glasam za SPS
D: A za gradsku skupstinu i gradonacelnika ?
M: Sta bice i to ? Znaci tri tiketa ?

To mora da si pricao sa limarom nekim
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od Dulence_Saviola Sre Maj 14, 2008 8:44 am

ma ortak se zezao
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Provale iz kampanje....... - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od Dulence_Saviola Ned Jun 01, 2008 8:18 pm

Razgovor ispred TV-a

M: Ko je onaj celavi,jel on vodja penzinera ?
D: Da to je Krkobabic, predsednik Pupsa...on je (krenuo ja da pricam biografiju, kad me zena prekide)
M: Kuku, pa on ce pre da umre nego sto ce da zavrsi pregovore i udje u vladu....
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Provale iz kampanje....... - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Provale iz kampanje....... - Page 2 Empty Re: Provale iz kampanje.......

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu