Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kosovo, srce Srbije

+7
zvecarka
IĐUĐUMA OBUĐAMA
Night Walker
ldp siri dalje
Piksi
Dulence_Saviola
Joca Marinko Zlee
11 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Kosovo, srce Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo, srce Srbije

Počalji od ldp siri dalje Čet Jun 12, 2008 8:43 pm

nisam te odmah skapirao zao mi je onih bednika dole oni su jedini ovde na-jebali mislio sam na ove sto su prodali dole svete srpske hektare pa dosli u beograd da salju druge da im brane dedovinu,,,,,,
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Kosovo, srce Srbije - Page 2 Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo, srce Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo, srce Srbije

Počalji od Joca Marinko Zlee Uto Jun 24, 2008 2:43 am

ldp siri dalje ::nisam te odmah skapirao zao mi je onih bednika dole oni su jedini ovde na-jebali mislio sam na ove sto su prodali dole svete srpske hektare pa dosli u beograd da salju druge da im brane dedovinu,,,,,,

Prvo i prvo, oni nisu bednici, nego nesrecni ljudi koji svoje zivote zive na svojoj zemlji ali u zvanicno tudjoj drzavi. A ne mozes da krivis ni one koji nisu mogli vise da zive dole i ugnjetavanja trpe, nego su ovde nasli novi zivot. Stavi se u poziciju nekog mucenika kome su poubijane komsije samo zato sto su Srbi. Da li bi ostao tu? Naravno da ne bi, pobegao bi glavom bez obzira, jos ako bi uspeo da prodas nesto da bi ovde mogao da pocnes iz nekog pocetka, samo bi se zahvalio Bogu. Nisu oni prodali dole sve sto su imali zato sto su zeleli, nego zato sto ih je naterala ogromna nevolja. Znam ljude koji nocima sanjaju svoju kucu na Kosovu. Znam ljude koji se kaju zato sto su otisli, iako znaju da je to bilo jedino resenje da spasu svoje zivote, iako znaju da bi bili sigurno na onom spisku nestalih, ili ubijenih. Ne mozes da sudis svima koji su otisli zbog par njih koje zaista briga za Kosovo, kojima bi bilo isto da su otisli iz Cacka u Beograd, ili iz Barajeva u Indjiju. Ljude koji su otisli zbog pretnji i zbog spasavanja svojih zivota, treba pomoci i ne osudjivati ih. A ti, posto ti je sve jedno, samo nemoj da ih nazivas bednicima, od tebe je toliko dovoljno.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kosovo, srce Srbije - Page 2 Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo, srce Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo, srce Srbije

Počalji od Incognitus Čet Jun 26, 2008 12:40 pm

Pogledajte molim vas sta izjavljuje specijalni predstavnik EU za Kosovo. EU navodno nema mogucnost da prizna nezavinsot KiM, ali njeni predstavnici na svakom mogucem mestu agituju za stvaranje druge albanske drzave na Balkanu. Ovo je zaista sramota. Dokle bre vise? Jel su to evropske vrednosi? Fujjj! Muka mi je vise od takvih. Zaista.
Trudim se da razmisljam racionalno, ali oni svakim svojim novim otvorenim i agresivnim potezom protiv kakvog-takvog teritorijalnog integriteta Srbija kao da se utrkuju ko ce ucini vecu uslugu Siptarima. Zasto ne zauzmu bar malo neutralniji stav i ucine uslugu proveropskim snagama Srbije? I onda se od nas trazi da se pravimo kao da se nista ne desava. Kao da smo debili.
Svaka dodatna recenica je suvisna, jer izjava predstavnika EU za Kosovo Pitera Fejta govori sama za sebe.

------------------------------------------------------------------------------

Fejt: Crna Gora da prizna Kosovo
26. jun 2008. | 00:19 -> 10:43 | Izvor: Beta, Tanjug
Podgorica -- Specijalni predstavnik Evropske unije na Kosovu Piter Fejt rekao je da očekuje da će sve zemlje regiona, uključujući i Crnu Goru, "što pre" priznati nezavisnost Kosova.

Mi se nadamo veoma brzo", rekao je Fejt za Televiziju Crne Gore. On je ocenio da priznanje nezavisnosti Kosova "možda ne bi bilo prijateljski akt prema Beogradu, ali bi doprinelo stabilnosti u regionu".

Fejt je, međutim, izrazio uverenje da crnogorsko priznanje nezavisnosti Kosova neće izazvati "krupne posledice".

Prema rečima zvaničnika EU, Srbija bi, u slučaju da Crna Gora prizna Kosovo, možda povukla svog ambasadora iz Podgorice.

"I to je sve", naveo je Fejt.

-----------------------------------------------------------------------------
Incognitus
Incognitus
Veteran
Veteran

Muški Kosovo, srce Srbije - Page 2 Empty
Broj poruka : 135
Lokacija : Beograd
Zanimanje : Student
Datum upisa : 15.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo, srce Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo, srce Srbije

Počalji od ZuLuofVozdovac Čet Jun 26, 2008 2:16 pm

Dulence_Saviola ::
Niko ne krivi LDP za trenutno politicko stanje.

Pa ja ih na primer krivim. Posto je LDP jedna politicka tikva bez korena, oni svoju tradiviju pokusavaju da izvedu iz tradicije Gradjanskog saveza koji su u medjuvremenu asimilovali. A setimo se se delovanja Granjanskog saveza tokom devedesetih. Zar nisu oni (uz SPO) bili kljucni faktor nestabilnosti u zemlji dok je ratovala u krajni i bosni? Koja zemlja moze da brani svoju teritoriju dok neko izvodi ljude na ulicu da urusava kredibilitet vlasti (ma kakva ta vlast bila), dok neko poziva na gradjansku neposlusnost i dezerterstvo? Gde je bio Djindjic za vreme bombardovanja? Na Kosovu? Mislim da je taj olos veoma odgvoran i za stav zapada o nama, pa Amerika je sve do 1994 bila za opsanak Jugoslavije... Oni su proslavljali ulazak NATO tupa na kosovo, ja sam to gledao sopstvanim ocima. Da su na vreme pohapseni (nagde sredinom 1992) mislim da bi cela prica isla u malio drugacijem smeru...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Kosovo, srce Srbije - Page 2 Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo, srce Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo, srce Srbije

Počalji od ZuLuofVozdovac Čet Jun 26, 2008 2:17 pm

ldp siri dalje ::Ducic je davno napisao"Od nekih drzavnika smuci ti se drzava!

I pritom mislio na politicare poput Cedomira Jovanovica...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Kosovo, srce Srbije - Page 2 Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo, srce Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo, srce Srbije

Počalji od ZuLuofVozdovac Čet Jun 26, 2008 2:22 pm

ldp siri dalje ::jedini cedomir jovanovic imao hrabrosti da kaze da ste kosovo izgubili zauvek i da ako moze da se na neki nacin povrati to je kad srbija bude u eu

Pa stani ako smo ga izgubili zauvek kako ti onda vidis nacin da ga povratimo? Uvidjas nadam se da rec zauvek u istoriji ne postoji? 1914 Srbi su bili osvjili pola Austrije a 1941 su izgubili i Beograd... Patrijarh Pavle je jednom prilikom rekao: ''niko i nista na ovom svetu nema konacan status...''
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Kosovo, srce Srbije - Page 2 Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo, srce Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo, srce Srbije

Počalji od Incognitus Čet Jun 26, 2008 7:47 pm

Incognitus ::
------------------------------------------------------------------------------

Fejt: Crna Gora da prizna Kosovo
26. jun 2008. | 00:19 -> 10:43 | Izvor: Beta, Tanjug
Podgorica -- Specijalni predstavnik Evropske unije na Kosovu Piter Fejt rekao je da očekuje da će sve zemlje regiona, uključujući i Crnu Goru, "što pre" priznati nezavisnost Kosova.

Mi se nadamo veoma brzo", rekao je Fejt za Televiziju Crne Gore. On je ocenio da priznanje nezavisnosti Kosova "možda ne bi bilo prijateljski akt prema Beogradu, ali bi doprinelo stabilnosti u regionu".

Fejt je, međutim, izrazio uverenje da crnogorsko priznanje nezavisnosti Kosova neće izazvati "krupne posledice".

Prema rečima zvaničnika EU, Srbija bi, u slučaju da Crna Gora prizna Kosovo, možda povukla svog ambasadora iz Podgorice.

"I to je sve", naveo je Fejt.

-----------------------------------------------------------------------------

Zasto niko ne prokomentarise ovu znacajnu izjavu znacajnog covek, specijalnog predstavnika EU na Kosovu?
Jel se to neki prave da je ne vide zato sto im mozda ne odgovara ili je nesto drugo posredi... Bitna je za ovu diskusiju. Ja ranije dadoh svoj komentar.
Incognitus
Incognitus
Veteran
Veteran

Muški Kosovo, srce Srbije - Page 2 Empty
Broj poruka : 135
Lokacija : Beograd
Zanimanje : Student
Datum upisa : 15.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo, srce Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo, srce Srbije

Počalji od Dulence_Saviola Čet Jun 26, 2008 9:29 pm

Mislim da je jezivo da se predsednik ove drzave nije oglasio povodom ovakvog mesanje u medjudrzavne odnose RS i CG i da bi i EU trebala da se izjasni,tj. mislim na institucije EU, jer ovako ispadne da je to i njihov stav...
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Kosovo, srce Srbije - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo, srce Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo, srce Srbije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu