Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

4 posters

Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od Dulence_Saviola Sub Maj 31, 2008 11:46 am

Sta mislite da ce biti sa rejtingom, polozajem danasnjih parlamentarnih stranaka ?
Sta ce biti sa stranackim liderim ? Da li ocekujete neka drasticna priblizavanja ili udaljavanja ? Neke transfere ili utapanja ? Prica se i o raskolima u DSS-u i SPS-u ?

Licno mislim da ce ako dodje do formiranja skupstinske vecine sastavljenje od stranaka DSS-SRS-SPS-JS-PUPS uz povremenu podrsku Sulje Ugljanina, doci do transformacije SRS-a u proevropsku konzervativnu stranku i da ce se jako pribliziti DSS-u, i da ce se pojaviti nova stranka, opoziciona,ekstremnija koja ce kao bazu biraca imati nekadasnje SRS birace. Voleo bih da DSS pocne da vise istice svoje evropske uspehe da bi ponovo pridobio podrsku **demokratski orijentisanog birackog tela**, jer mislim da je nezasluzeno DS dobio njihovu podrsku. Sto se tice SPS-a mislim da oni iako su se pokazali kao vesti politicari nece umeti da iskoriste potencijal koji je pred njima da naprave snaznu partiju levice i utru put jednoj jakoj partiji bez koje niko nece moci da formira vladu. Sta mislite o buducnosti LDP-a ? SPS-a ? G17+ ?
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od ldp siri dalje Sub Maj 31, 2008 6:44 pm

pa u vojvodini ste osvojili svi zajedno 25%!mozda ako se ocepe svi sem cacka i belanovice bicete najaci!
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od Dulence_Saviola Sub Maj 31, 2008 6:59 pm

ldp siri dalje ::pa u vojvodini ste osvojili svi zajedno 25%!mozda ako se ocepe svi sem cacka i belanovice bicete najaci!

Nismo, to je samo rezultat kada se radi o vecinskom sistemu i to ne odrazava rejting stranaka.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od ldp siri dalje Sub Maj 31, 2008 8:01 pm

Bice za koji mesec opet izbori pa cete da izmisljate vanzemaljce!
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od Dulence_Saviola Sub Maj 31, 2008 8:12 pm

Mozda,ali sta mislis o drugim strankama, vidim da nama ne prognorizas neke uspehe u politici. Sta misli da li ce se DS i G17+ udaljiti, s obzirom da su njihovi programi kada se radi o intervenicji u privredi oprecni ? Da li ce se i LDP pribliizti SPS-u kao sto bi DS zeleo ?
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od ldp siri dalje Sub Maj 31, 2008 10:42 pm

Ma propasce Srbija ako kostunica ne bude premijer...
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od Dulence_Saviola Sub Maj 31, 2008 10:59 pm

To niko nikada od nas nije rekao. Nas stav je bio i ostao isti da je pojedinac nebitan i da ni od koga ne moze zavisiti sudbina nacije i drzave. A sto niko od vas simpatizera LDP poltike ne ume da raspravlja normalno ?
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od ldp siri dalje Ned Jun 01, 2008 5:34 pm

pa sta ja sa tobom da raspravljam normalno ,jel ne vidite da vam je predsednik spreman da napravi vlast sa radikalima i da upropasti drzavu samo da bi ostao premijer,jel vi stvarno mislite da je to normalno da imate premijera sa 11%,jel stvarno mislite da je problem oko ssp bio kosovo ili je dss trazio izgovor da napravi koaliciju radikalima po cenu da unazadi celu srbiju,a ako ovo nije tacno zasto onda niste izasli i javno proglasili dacica,palmu i krkobabica izdajnicima posto zadnjih deset dana izjavljuju kako to treba potpisati,priseti se zbog cega je pala vlada,jel vredno kostunice da sa radikalima udjemo u izolaciju i konflikt sa celim svetom oni cak ni rusima ne odgovaraju !
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od Gost Ned Jun 01, 2008 6:26 pm

da je hteo kostunica je mogao i bez izbora biti premijer , samo da je hteo sa radikalima da napravi rekonstrukciju vlade , ali po hiljaditi put receno vratio je posteno mandat narodu . a mozda sada nece ni biti premijer mozda ce to biti aleksandar popovic .zasto toliko mrzite kostunicu bez ikakvog razloga , pa neodlucuje on sam , iza njega stoji strnka . a na kraju krajeva kada je vec vecina odlucila da glasa za njegovu politiku zasto se buniti , zato sto ce biti propast sveta ako DS-a i njegove kaolicije nebude u vlasti u srbiji . vidim kako demokratski sprovode volju vecine u Begradu .
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od ldp siri dalje Ned Jun 01, 2008 6:50 pm

pa ako je 11%vecina onda obavezno treba neko da bude iz dss to je demokratija,nemojte da vi pricate o demokratiji jer tako je i milosevic pricao pa bojim se da cete da prodjete kao i on ! mislim da je srbiji dosta slobcica i sacekajte jos malo pa cete videti da u srbiji nista nece biti isto !milosevic je imao policiju ,vojsku ,udbu i kontrolisao ceo sistem pa je ostao 10 god a vi nemate ni pola od toga i ne bih rekao da ce kostunica i ekipa dobro proci ako i dalje nastavi da vodi ovakvu politiku!GOTOV JE!
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od zvecarka Ned Jun 01, 2008 7:08 pm

Lepo si rekao ovo za vojsku policiju i kontrolu celog sistema... da to ga nema vise toliko a sta ti mislis ko je kriv za to? Sta mislis ko je celu vojsku toliko jadno sveo na minimum i unistio skoro celo naoruzanje... raspitaj se malo....
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od ldp siri dalje Ned Jun 01, 2008 8:56 pm

jel vi mozda niste obavesteni da je onaj stankovic iz dss bio ministar odbrane do pre godinu dana sve vreme mandata voislava kostunice ,jel niste obavesteni da je voislav kostunica drzao vojsku i nacelnika do marta 2003,ispada da su tadic za sest meseci kad je bio ministar odbrane i sutanovac za zadnjih god uprospastili vojsku aj malo se priseti mislim da nije tesko
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od Gost Pon Jun 02, 2008 8:00 am

ldp siri dalje ::pa ako je 11%vecina onda obavezno treba neko da bude iz dss to je demokratija,nemojte da vi pricate o demokratiji jer tako je i milosevic pricao pa bojim se da cete da prodjete kao i on ! mislim da je srbiji dosta slobcica i sacekajte jos malo pa cete videti da u srbiji nista nece biti isto !milosevic je imao policiju ,vojsku ,udbu i kontrolisao ceo sistem pa je ostao 10 god a vi nemate ni pola od toga i ne bih rekao da ce kostunica i ekipa dobro proci ako i dalje nastavi da vodi ovakvu politiku!GOTOV JE!

isti si kao i Tadic neznas da racunas . vecina je 56 u Beogradskoj skupstini i 126 u parlamentu i 17 u barajevu, a cine je stranke koje podrzavaju kostunicinu politiku ,, celovitost Srbije ,, . drugo , pises nonstop u svakoj temi sve najgore o SPSu a podrzavate vladu DS sa izdajnickim koalicijama i SPS om . opredeli se sta hoces i sta podrzavas . a za voju se nebrini .
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od ldp siri dalje Pon Jun 02, 2008 6:18 pm

a ti ne znas da pises ,a sto niste pre izbora rekli biracima za koga glasaju nego pola sata posle rezultata ,ala ste predvaranti!
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od Piksi Pon Jun 02, 2008 7:17 pm

ldp siri dalje ::a ti ne znas da pises ,a sto niste pre izbora rekli biracima za koga glasaju nego pola sata posle rezultata ,ala ste predvaranti!

Koliko ja vidim ti imas jedan problem koji se zove: "JA SAM NE OPREDELJEN I NE ZNAM GDE CU"! Ako je to u pitanju potrazi savet, mozda ti neko i pomogne!
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od ldp siri dalje Uto Jun 03, 2008 1:04 am

pa odgovorite jednom na pitanje sta vas briga gde cu ja ,nemam ja problem sa partijom pa da umesto mozga recitujem partiska saopstenja .imate gore pitanje pa bih molio konkretan ogovor au koji ste demagozi ko da vam je kostunica predsednik partije
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od Gost Uto Jun 03, 2008 2:27 am

ldp siri dalje ::a ti ne znas da pises ,a sto niste pre izbora rekli biracima za koga glasaju nego pola sata posle rezultata ,ala ste predvaranti!

a ja bih baš voleo da me ti naučiš pisanju , molim te učini mi
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od Gost Uto Jun 03, 2008 2:28 am

ldp siri dalje ::pa odgovorite jednom na pitanje sta vas briga gde cu ja ,nemam ja problem sa partijom pa da umesto mozga recitujem partiska saopstenja .imate gore pitanje pa bih molio konkretan ogovor au koji ste demagozi ko da vam je kostunica predsednik partije

u prvu si nemaš problem sa partijom imaš problem samnom !
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od Piksi Uto Jun 03, 2008 2:38 am

nevski ::
ldp siri dalje ::pa odgovorite jednom na pitanje sta vas briga gde cu ja ,nemam ja problem sa partijom pa da umesto mozga recitujem partiska saopstenja .imate gore pitanje pa bih molio konkretan ogovor au koji ste demagozi ko da vam je kostunica predsednik partije

u prvu si nemaš problem sa partijom imaš problem samnom !

Auuuu LDP-ovac... BICE bat bat bat
Piksi
Piksi
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty
Broj poruka : 1409
Godina : 38
Lokacija : Beljina
Zanimanje : Student koji radi... Extra
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od Dulence_Saviola Sre Jun 04, 2008 3:59 pm

ldp siri dalje ::a ti ne znas da pises ,a sto niste pre izbora rekli biracima za koga glasaju nego pola sata posle rezultata ,ala ste predvaranti!

Jel ovo to pitanje ??? Ako nije kucni na koje pitanje mislis.
Vidi, bar smo mi za razliku od svih ostalih stranaka izasli sa imenom mandatara za sastav Vlade. BIraci DS-a ni danas ne znaju da li su glasali da im premijer bude Dacic ili Pajtic, ili Cvetkovic, ili Kolundzija ili Ruzica Djindjic, zar ne ? OK, LDP jeste izasao sa imenom C.J. ali eto sad cujem da ce i oni pordzati onoga koga podrzi ZES koalicija. Znaci, mi smo i rekli da nece biti koalicije sa DS-om, i bili iskreni (iako je polticki bilo isplatljivije da ne budemo) sto je znacilo koalicija sa SRS i eventualno SPS-om. A mogli smo i da formramo Vladu sa SRS i bez raspisivanja izbora i vracanja narodu pravo da oceni. Dakle ova zamerka ti bas i nije na mestu. Mi smo jedini izasli za jasnim porukama sa kime hocemo a sa kime ne, za razliku od svih ostalih stranaka (osim delimicno LDP-a i SRS-a) i ostali smo dosledni u tome, i ko ce biti mandatar, i eventualno premijer.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji Empty Re: Buducnost vodecih politickih stranaka u Srbiji

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu