Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najomrazenije politicke face u Srbiji

2 posters

Ići dole

Najomrazenije politicke face u Srbiji Empty Najomrazenije politicke face u Srbiji

Počalji od Joca Marinko Zlee Pet Feb 13, 2009 5:48 pm

Pozivam sve da ovde, u ovoj temi, pljuju sve svoje favorite, kada su u pitanju politicari.

Meni je trenutno najodvratnija podpredsednik Skupstine Gordana Comic, koju, ja mislim da ni njeni ukucani ne podnose.
Toliko je antipaticna, i toliko odbojna zena, da je to skoro preslo u kategoriju NEOPISIVO!!!!
Bahatost i arogantnost, pri cemu se konstantno postavlja iznad naseg najviseg zakonodavnog tele, su njene najvaznije karakteristike.
Njenih pet minuta dolaze onda kada Slavica Djukic Dejanovic ode na pauzu za topli obrok. Tada Gordana seda na mesto sa kog se predsedava. Onda pocinje da iz rukava vadi svoje poznavanje poslovnika, prekida poslanike koji su dosli na govornicu, krece da opominje i da kaznjava...jedan blagi uzas koji treba zabraniti.
Pritom koristi cesto reci nekog novog srpskog jezika, kao npr. "poslanica", "sekretarka", a najgluplja je ispala kada se obratila nekoj od "poslanica" recima: "vi ste u ovom slucaju povrednica poslovnika".
Dakle, odbijajuci konstataciju da je ona podpredsednik, vec podpredsednica(lakse se izgovara), ona ovde glumi najvece ludilo, i ako u Srbiji, odnosno u parlamentu, postoji neko dostojansvo, ono je najugrozenije onda kada ona progovori.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Najomrazenije politicke face u Srbiji Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Najomrazenije politicke face u Srbiji Empty Re: Najomrazenije politicke face u Srbiji

Počalji od Dulence_Saviola Sub Feb 14, 2009 12:13 am

U mom slucaju to je St. Protic koga sam imao priliku da sretnem u kaficu u gradu, kada sam cuo kako psuje ljude iz Sopota sto mu zauzimaju parking mesta u njegovom gradu Smile. Da koristim skracenicu **LOL**, sada bih napisao LOL. Jednostavno bahat, smarac, secate se kada je bio ambasador u USA pa se na prijemu pojavio kao teksasanin sa sve sesirom i mamuzama Smile skoro su ga Predsednik republike i sef diplomatije poslali za ambasadora u Becu, onih dana kada se glasalo o budzetu kada je Batic Vladan presao u poslanicke redove SPO-a. Nikad nisam video tako obrazovanog a tako bahatog i glasnog coveka ali i drskog. Mada mene njegova pojava zabavlja i ne dozivljavam ga kao politicara,ali posto on sebe tako smatra kao i vecina uvrstio sam ga u kategoriju najiritantnijeg, odmah ispred Klovna Canka i Ivana **Mi smo vec pobedili** Andrica.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Najomrazenije politicke face u Srbiji Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Najomrazenije politicke face u Srbiji Empty Re: Najomrazenije politicke face u Srbiji

Počalji od Joca Marinko Zlee Pet Mar 27, 2009 12:20 pm

Podjednako odvratna kao i gospodja Comic, samo dosta mladja i sa tendencijom da jos dugo godina zivi na grbacama naroda Srbije, je portparol(ili kako to evropejci vole da kazu - portparolka) DS, Jelena Trivan.
Ova mlada dama sa licem aligatora se cesto pojavljuje u javnosti, shodno svojoj funkciji, i cesto je mozete cuti kako lupa gluposti.
Njena najpoznatija izjava je da su clanovi DSa iz moralnih razloga, posle silnih para koje su "posteno" zaradili, podneli ostavke na clanstvo u RIK(Republicka izborna komisija).
Ona je za kratko vreme, sa nekoliko takvih idiotskih izjava dospela u centar paznje, u rubrike tipa "izjava nedelje", "rekli su", "biseri poznatih", a njen komentar da su se clanovi DS iz RIKa povukli zato sto imaju visok stepen morala, dospela je i u Beckovickin utisak nedelje.
Gospodjica je, najblaze receno carica, jer stvarno misli da njena demagogija prolazi kod naroda, i cak mislim da je ona dobra za nas, jer su poceli da je pljuju i clanovi DS.
Samim tim sto otvoreno lze narod pricajuci mu "crvenkapicu i 7 patuljaka", izaziva kontraefekat i odbojnost naroda prema DSu i njihovim moralnim nacelima.
Samo napred, Jeco, nastavi da prduckas o moralu clanova zutog preduzeca, koji posle punjena dzepova iz moralnih razloga otvaraju privatne firem jer ne mogu da gledaju vise kako se narod muci.
A narod je vec odavno poceo da razdvaja zito od vas kukolja, sto ce se pokazati na izborima.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Najomrazenije politicke face u Srbiji Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Najomrazenije politicke face u Srbiji Empty Re: Najomrazenije politicke face u Srbiji

Počalji od Joca Marinko Zlee Čet Apr 30, 2009 7:07 pm

Oliver Dulic, ministar za zastitu zivotne sredine. Jako mi je antipatican, kao i mnogima koje poznajem. Ovaj buzdovan srpske politikie je poznat po tome sto je bio predsednik Skupstine Srbije. Kada bi coveku bez vida objasnjavao ko je taj Oliver Dulic i kako izgleda, koristio bih samo reci:buzdovan, sumar, bahat, nikakav, Pinokio i ogranicen. I taj bi slep covek shvatio kako on izgleda.
Naravno, gospodin ministar nije nicim zasluzio da bude ministar za zastitu zivotne sredine, jer toliko KENJA da on tu okolinu najvise zagadjuje.
Poznat je po glupim izjavama i po demagogiji.
Nadajmo se da ce ovaj buzdovan sa severa Vojvodine ubrzo, nadamo se i pre isteka njegovog mandata, da se vrati gore medju svoje Madjare i Bunjevce u svoju pokrajinu, a ne da nama zagorcava zivot i ugrozava zivotnu sredinu.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Najomrazenije politicke face u Srbiji Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Najomrazenije politicke face u Srbiji Empty Re: Najomrazenije politicke face u Srbiji

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu