Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto srbe niko ne voli?

+4
ldp siri dalje
Dulence_Saviola
Admin
IĐUĐUMA OBUĐAMA
8 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Zašto srbe niko ne voli? - Page 2 Empty Re: Zašto srbe niko ne voli?

Počalji od ldp siri dalje Uto Jun 24, 2008 11:09 pm

sto se tice mojih jaja imam dobra domaca,velika mogu da ti pozajmim da ih upotrebis samo molim te da vodis racuna o higijeni,pa kad se malo smiris da vratis............naravno dacu ti i uputstvo za upotrebu............
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Zašto srbe niko ne voli? - Page 2 Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zašto srbe niko ne voli? - Page 2 Empty Re: Zašto srbe niko ne voli?

Počalji od QUEEN=M.M.P. Uto Jun 24, 2008 11:19 pm

ldp siri dalje ::sto se tice mojih jaja imam dobra domaca,velika mogu da ti pozajmim da ih upotrebis samo molim te da vodis racuna o higijeni,pa kad se malo smiris da vratis............naravno dacu ti i uputstvo za upotrebu............

Definitivno mislim da je potrebno upozorenje pred isključenje!
QUEEN=M.M.P.
QUEEN=M.M.P.
Iskusan član
Iskusan član

Ženski Zašto srbe niko ne voli? - Page 2 Empty
Broj poruka : 44
Lokacija : Okolina Barajeva
Datum upisa : 10.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zašto srbe niko ne voli? - Page 2 Empty Re: Zašto srbe niko ne voli?

Počalji od ldp siri dalje Uto Jun 24, 2008 11:42 pm

za koga ......mene ili ovog gore talibana......ajd malo pogledate ko sta ovde pise pa se javite...........
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Zašto srbe niko ne voli? - Page 2 Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zašto srbe niko ne voli? - Page 2 Empty Re: Zašto srbe niko ne voli?

Počalji od QUEEN=M.M.P. Uto Jun 24, 2008 11:53 pm

ldp siri dalje ::za koga ......mene ili ovog gore talibana......ajd malo pogledate ko sta ovde pise pa se javite...........


Pravila foruma [obavezno pročitati]
by Admin on Sre Feb 20, 2008 5:03 am

*Zabranjeno je vređanje drugih korisnika na bilo kojoj osnovi – verskoj, nacionalnoj, rasnoj, političkoj itd. Zabranjeno je uopšte iskazivanje mržnje, netrpeljivosti i diskriminacije bilo koje vrste. Ne započinjite svađu i ne učestvujte u njoj. Diskutujte normalno, kulturno i bez provociranja drugih članova. Korisnik se opominje samo jedanput, već sledeći put primenjuju se mere isključenja s foruma.
QUEEN=M.M.P.
QUEEN=M.M.P.
Iskusan član
Iskusan član

Ženski Zašto srbe niko ne voli? - Page 2 Empty
Broj poruka : 44
Lokacija : Okolina Barajeva
Datum upisa : 10.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zašto srbe niko ne voli? - Page 2 Empty Re: Zašto srbe niko ne voli?

Počalji od Joca Marinko Zlee Sre Jun 25, 2008 12:12 am

ldp siri dalje ::sto se tice mojih jaja imam dobra domaca,velika mogu da ti pozajmim da ih upotrebis samo molim te da vodis racuna o higijeni,pa kad se malo smiris da vratis............naravno dacu ti i uputstvo za upotrebu............

Niko ti nije trazio da se hvalis velicinom svojih jaja. Pozvao sam te da stisnes petlju i da kazes nesto. Opet, samo si se isprimao i nisi skupio jaja da ista pametno kazes, osim da krenes da vredjas samo zato sto te istina boli. OK, opusteno. Ne znam sta da radimo, pored svih pokusaja da sa tobom udjemo u bilo kakvu vrstu diskusije, dobili smo samo uvrede. Neka, samo cepaj svoj fazon, i cim ti neko nesto napise - bezanija. E, moj ti, neces ti u Evropu stici sa takvim ponasanjem. A jaja mozete da razmenjujete sa onima koje podrzavate.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Zašto srbe niko ne voli? - Page 2 Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zašto srbe niko ne voli? - Page 2 Empty Re: Zašto srbe niko ne voli?

Počalji od ldp siri dalje Sre Jun 25, 2008 4:12 am

ako je vredjanje iznosenje mojih stavova u kojoj ja kazem za politiku dss da je sizofrena,da je dss nastavio politiku slobodana milosevica i da je velika odgovornost dela srpskog naroda sa rezimom sps za desavanja 90 onda mi je zao zaista sto tako razmisljate ........ to nema nikakve veze sa vredjanjem vec sa vasim shvatanjem politike ako hocete i demokratije ........ ovde neko velica ubistvo i ubice i ne opominjete takve divljacke ispade a ja sam problem kad kritikujem takve politike......jedino sto mogu da obecam da cu se suzdrati ubuduce od licnih uvreda koje sam ovde pojedincima rekao posle njihovih provokacija ali nacin na koji cu ucestvovati na forumu necu mnogo promeniti jer sve sto sam ovde napisao zaista tako i mislim.....
ldp siri dalje
ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Zašto srbe niko ne voli? - Page 2 Empty
Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zašto srbe niko ne voli? - Page 2 Empty Re: Zašto srbe niko ne voli?

Počalji od Dulence_Saviola Sre Jun 25, 2008 11:32 am

Normalno da trebas da kazes to sto mislis i osecas u vezi politike na politickim temama, i to nije vredjanje. Ali mene malo vredja ako mi ne pojasnis malo zasto to mislis. Zasto smo sizofreni, i nemoguce da ti je u potpunosti nasa politika sizofrena ? Otkud nastavak Miloseviceve poltike, daj pojasni, jednostavno zasto to mislis. Razumem da ti je Ceda dopadljiviji jer mozda komunicira sa biracima na nacin koji ti je blizi, ali ajde da kuckamo o konkretnim stvarima koje su relevantne za politiku.
Dulence_Saviola
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Zašto srbe niko ne voli? - Page 2 Odss-v11
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zašto srbe niko ne voli? - Page 2 Empty Re: Zašto srbe niko ne voli?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu