Forum Omladine DSS Barajevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

+11
neko...
Rajka
Deda
DS NAJBOLJI
ZuLuofVozdovac
Joca Marinko Zlee
Night Walker
Dulence_Saviola
beljina rules
Piksi
zvecarka
15 posters

Strana 9 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od ZuLuofVozdovac Ned Maj 25, 2008 5:38 pm

Ма мисли на мене. Мада да ишта мисли било би га срамота да се јави после оволиког насисавања, на које није одговорио него наставља даље неку причу без освртања...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Deda Ned Maj 25, 2008 10:35 pm

Ne bih da se hvalim, ali imam već jednu spašenu dušu i jednu u najavi. Hvala još jednom. Imaš moju podršku da nastaviš sa nasisavanjem. To mi godi.

Čujem da će Aca (nisam mu zapamtio prezime) da pređe kod nas.
Deda
Deda
Veteran
Veteran

Muški Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty
Broj poruka : 156
Lokacija : Barajevo
Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od zvecarka Ned Maj 25, 2008 11:38 pm

Deda ::
Neke druge nacije nisu sposobne da prepoznaju i priznaju svoj deo krivice čak ni posle izrečene kazne.

Ajde sada lepo reci i koje?
zvecarka
zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Odss-v11
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Deda Ned Maj 25, 2008 11:52 pm

Srbi i Hrvati (Bošnjaci su izmišljena nacija, to su Srbi i Hrvati muslimanske vere)
Deda
Deda
Veteran
Veteran

Muški Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty
Broj poruka : 156
Lokacija : Barajevo
Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Gost Ned Maj 25, 2008 11:59 pm

Deda ::Ne bih da se hvalim, ali imam već jednu spašenu dušu i jednu u najavi. Hvala još jednom. Imaš moju podršku da nastaviš sa nasisavanjem. To mi godi.

Čujem da će Aca (nisam mu zapamtio prezime) da pređe kod nas.


Kako god mu je prezime nek mu je srećno i uspešno . A ti si zadužen za spašavanje duša ? Spasi i moju molim te , spasitelju .
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Gost Pon Maj 26, 2008 12:04 am

zvecarka ::
Deda ::
Neke druge nacije nisu sposobne da prepoznaju i priznaju svoj deo krivice čak ni posle izrečene kazne.

Ajde sada lepo reci i koje?

by Deda Today at 10:52 pm

Srbi i Hrvati (Bošnjaci su izmišljena nacija, to su Srbi i Hrvati muslimanske vere)

A ti jesi , koja si ti nacija ?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Deda Pon Maj 26, 2008 12:07 am

Čistokrvni Srbin. Mada nisam kršten. Ateista sam. Verujem u ljude.
Deda
Deda
Veteran
Veteran

Muški Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty
Broj poruka : 156
Lokacija : Barajevo
Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Deda Pon Maj 26, 2008 12:08 am

Jeste li vi religiozni, nevski?
Deda
Deda
Veteran
Veteran

Muški Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty
Broj poruka : 156
Lokacija : Barajevo
Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Joca Marinko Zlee Pon Maj 26, 2008 1:48 am

Deda ::Ne bih da se hvalim, ali imam već jednu spašenu dušu i jednu u najavi. Hvala još jednom. Imaš moju podršku da nastaviš sa nasisavanjem. To mi godi.

Čujem da će Aca (nisam mu zapamtio prezime) da pređe kod nas.

Aca, ko god da je taj covek, nikada nije bio ono sto ja zovem "pravi clan DSS". Cim je on pozeleo da nas napusti, i jos da predje u DS, onda nije vredan nimalo i kao takav nam ni ne treba.
Verovatno je i to da je presao zato sto mu je nesto obecano, ne verujem da je iz ubedjenja, jer ako je neko spreman da prelazi iz stranke u stranku, onda je jedino njegovo ubedjenje interes.
Kod nas se clanovi medju sobom postuju, druze i podrzavaju, dok je kod vas sve svedeno na: 1 clan, 1 glas kad dodju izbori. Cestitam vam na jos jednom glasu. Nama vise ne treba.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Gost Pon Maj 26, 2008 2:45 am

Deda ::Jeste li vi religiozni, nevski?

NISMO te PITALI dali si religiozan ili ne , nego koja si nacija , ali da ti i to KAŽEMO naravno da nismo .Zašto bi te PITALI da NAM spasiš dušu , Deda.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Gost Pon Maj 26, 2008 2:49 am

nevski ::
Deda ::Jeste li vi religiozni, nevski?

NISMO te PITALI dali si religiozan ili ne , nego koja si nacija , ali da ti i to KAŽEMO naravno da nismo .Zašto bi te PITALI da NAM spasiš dušu , Deda.

I prodaš je djavolu.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Deda Pon Maj 26, 2008 2:58 am

Mislio sam da ćete reći da ako nisam religiozan nisam pravi Srbin.
Deda
Deda
Veteran
Veteran

Muški Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty
Broj poruka : 156
Lokacija : Barajevo
Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Gost Pon Maj 26, 2008 3:01 am

Za ubuduće nemoj mnogo da misliš o NAMA . Može da te zaboli glava .
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Joca Marinko Zlee Pon Maj 26, 2008 3:04 am

Deda ::Mislio sam da ćete reći da ako nisam religiozan nisam pravi Srbin.

Ne, ne moras da budes religiozan da bi bio Srbin, ali retki su pravi Srbi u tvojoj stranci. Ako si jedan od tih retkih, izvini.
Joca Marinko Zlee
Joca Marinko Zlee
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty
Broj poruka : 1711
Godina : 39
Lokacija : Ovdi
Zanimanje : Student, ha
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Gost Pon Maj 26, 2008 3:09 am

On je Srbin nacionale
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od ZuLuofVozdovac Pon Maj 26, 2008 10:51 am

Deda ::Mislio sam da ćete reći da ako nisam religiozan nisam pravi Srbin.

Не знам да ли си прави Србин али свакако си прави комуниста... Уосталом то је теби најважније.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty
Broj poruka : 369
Godina : 38
Lokacija : Дедиње, Ужичка
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Deda Sub Jun 07, 2008 11:35 pm

Ao sam ja komunista onda su svi npr. Norvežani komunisti.

Nego da se vratimo na temu. Ostale su mi tri pristupnice od juče, pa ako ima interesovanja...
Deda
Deda
Veteran
Veteran

Muški Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty
Broj poruka : 156
Lokacija : Barajevo
Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od neko... Sub Jun 07, 2008 11:50 pm

Deda ::Nego da se vratimo na temu. Ostale su mi tri pristupnice od juče, pa ako ima interesovanja...

Potrazi ih kod preletaca, ovde sigurno neces naci ko ce da ih popuni...mozda neki LDP, SPS, JS.... svi ostali su verni clanovi Demokratske stranke Srbije. Verovatno je velika navala od kako se prica o vasoj mogucoj Vladi, ali veruj mi pogresno mesto da popunis te tri ovde! Mozda su ti neki, vec na forumu Omladine Demokratske stranke Barajevo!
neko...
neko...
Super član
Super član

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty
Broj poruka : 258
Lokacija : jako blizu
Zanimanje : madjioničar
Datum upisa : 06.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Gost Sub Jun 07, 2008 11:52 pm

Stani ispred opštine nekoliko dana kao gospođa Arezanović iz ekološke stranke hrast , tako je i ona ubola par potpisa
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od neko... Sub Jun 07, 2008 11:57 pm

Ajmo gradski prevoz, gradski prevoz...jos tri pristupnice...ajmo ajmo odvala
neko...
neko...
Super član
Super član

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty
Broj poruka : 258
Lokacija : jako blizu
Zanimanje : madjioničar
Datum upisa : 06.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Deda Ned Jun 08, 2008 12:09 am

Kroz druženje sa vama na ovom forumu sam primetio da se mlađi učesnici više trude u pronalaženju odgovarajućih argumenata i da su čini mi se mnogo obrazovaniji. Tu i tamo promakne poneki pokušaj uvrede, ali to je normalno za svaku vatrenu raspravu.
Stariji se ili slabo snalaze u ovoj materiji ili ih je možda sramota da učestvuju na omladinskom forumu. A možda im ideolška podloga koja je suština ove rasprave i nije toliko bitna (i kod nas je po tom pitanju prilično labavo).
Normalno je i da je mlađima internet mnogo draži.

Mladalački nacionalni i religiozni zanos je prolazna faza u životu osim kod ljudi koji su se profesionalno opredelili u tom smeru, i ima ga u velikoj meri i kod DS omladine. Kasnije to prelazi u zdrav patriotizam koji ne dozvoljava raznim ložačkim naporima raznih političara da se prime. Kod starijih uglavnom vlada pomodarski verski i nacionalni fanatizam što je takođe prolazna faza.
Jedino što nas stvarno razdvaja je vera u lik i delo V. Koštunice.
Da li je i to možda prolazna faza u životu i koliko bi vam bilo teško da prihvatite da se to desilo?

Izvinite na, da izvinete, dužini.
Deda
Deda
Veteran
Veteran

Muški Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty
Broj poruka : 156
Lokacija : Barajevo
Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Deda Ned Jun 08, 2008 12:13 am

neko... ::Ajmo gradski prevoz, gradski prevoz...jos tri pristupnice...ajmo ajmo odvala

Ovo je dobro, slatko sam se nasmejao. Bez zezanja.
Deda
Deda
Veteran
Veteran

Muški Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty
Broj poruka : 156
Lokacija : Barajevo
Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od neko... Ned Jun 08, 2008 12:21 am

Deda ::
neko... ::Ajmo gradski prevoz, gradski prevoz...jos tri pristupnice...ajmo ajmo odvala

Ovo je dobro, slatko sam se nasmejao. Bez zezanja.

I ja sam veruj mi! Smeh bez iskvarenosti i foliranja, smeh mlade osobe koja stavove ne menja vec godinama.
neko...
neko...
Super član
Super član

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty
Broj poruka : 258
Lokacija : jako blizu
Zanimanje : madjioničar
Datum upisa : 06.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Gost Ned Jun 08, 2008 12:23 am

Sasvim je i normalno da stariji manje učestvuju na forumu odgovarajućim argumentima nego mlađi iz želje da mlađi pokažu svoje interesovanje za politiku i svojim inteligentnim učestvovanjem i diskusijom pokažu svoje kapacitete . To što ti nazivaš primanje na razne ložačke napore , mislim da tebi ti isti metodi nisu uspeli kod omladine DSS a . Ipak si ti jedan običan građanin koji misli da zna da se bavi poitikom i takvi stvarima i da je pomenute metode dobro naučio da primenjuje . Treba ti još dosta da učiš o tome , a prvo što treba da naučiš je poštovanje i mlađih od sebe . Mislim da stariji na ovom forumu poštuju inteligenciju naše omladine , što i tebi preporučujem i više služe kao podrška . Nemoj da se izvinjavaš na dužine tekstova , svaki je dobar ako nije besmislen .
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Deda Ned Jun 08, 2008 12:33 am

nevski ::Sasvim je i normalno da stariji manje učestvuju na forumu odgovarajućim argumentima nego mlađi iz želje da mlađi pokažu svoje interesovanje za politiku i svojim inteligentnim učestvovanjem i diskusijom pokažu svoje kapacitete . To što ti nazivaš primanje na razne ložačke napore , mislim da tebi ti isti metodi nisu uspeli kod omladine DSS a . Ipak si ti jedan običan građanin koji misli da zna da se bavi poitikom i takvi stvarima i da je pomenute metode dobro naučio da primenjuje . Treba ti još dosta da učiš o tome , a prvo što treba da naučiš je poštovanje i mlađih od sebe . Mislim da stariji na ovom forumu poštuju inteligenciju naše omladine , što i tebi preporučujem i više služe kao podrška . Nemoj da se izvinjavaš na dužine tekstova , svaki je dobar ako nije besmislen .

Au, ja sam samo hteo malo da pohvalim DSS omladinu, izgleda da nisi baš pažljivo pročitao. A možda si i zaboravio kako izgleda jedan ljudski, neostrašćeni razgovor.
Koja je razlika između običnog i neobičnog građanina i ko to može da prepozna?
Deda
Deda
Veteran
Veteran

Muški Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty
Broj poruka : 156
Lokacija : Barajevo
Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vrbovanje clanova DSS od strane DS... - Page 9 Empty Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu